אירוע חברה – כך תעמדו במשימת ההפקה

אולמות אירועים ביפו

בעת הנוכחית בה גובר המרדף אחר עובדים ומעסיקים ומגייסים רבים נאבקים על כל מועמד, במיוחד על טאלנטים, עולה החשיבות של השקעה בעובדים טובים ובשימורם.
דרך נהדרת להעביר את המסר של הכרת תודה לנפשות הפועלות היא באמצעות הפקה של אירוע חברה שבו העובדים יתחברו וירגישו שייכים יותר לערכי הליבה של הארגון, יתגבשו בינם ולבין עצמם על מנת שיוכלו לשתף פעולה בדרך יעילה יותר וכן יחוו חוויה משותפת ויצברו זיכרונות משותפים במעטפת של הארגון.
אירוע חברה מהווה גם טיימינג מצוין להעביר מסרים חשובים. למשל, לבשר לעובדים על התוכנית העסקית או השיווקית לשנה הקרובה ולהטעין אותם במוטיבציה לתרום להצלחת החברה.

מעוניינים להפיק אירוע חברה מנצח, שיטביע חותם אצל העובדים? לפניכם מספר דגשים בהוצאת החזון אל הפועל ומי הם האנשים החשובים שיסייעו לכם בדרך לאירוע אטרקטיבי.בחירת קונספט וגיבוש תוכנית אמנותית


בשלב הראשון כדאי לעצב את האירוע ולזקק אותו לפרטי פרטים על מנת להבין מה נדרש מכם להפקת האירוע. אפשר לחשוב על קונספט ברוח עונות השנה או המועד בו עתיד להתקיים האירוע או לפי עולם התוכן של החברה, למשל, אירוע באוריינטציה טכנולוגית לאירוע של חברה טכנולוגית.
בשלב השני, חשבו איך ניתן לשדרג את החוויה באירוע באמצעות אומן, מצגת, הקרנת קליפ או כל תוכנית העשרה מעניינת כמו הרצאה או סדנה שתוסיף טאץ' ייחודי לאירוע.
החליטו האם זה יהיה אירוע ערב או אירוע יום, אירוע שמיועד לעובדים בלבד או אירוע לעובדים ובני זוגם או בני משפחותיהם, כדי שיהיה לכם את המידע לבניית התוכנית האמנותית בהתאם להרכב המשתתפים.
אולם אירועים מהווה בחירה נהדרת לאירועי חברה כיוון שהוא מעוצב בדרך מקורית, מציע את כל הפסליטיס שחשובים להצלחת האירוע מאוכל ועד שירות, מערכות מולטימדיה, תפאורה וכמובן משדר חגיגיות.
מספר המשתתפים המוערך יעניק לכם אינדיקציה חיונית בנוגע לסוג וגודל האולם שעליכם לחפש על מנת שיכיל את המוזמנים בדרך הנוחה ביותר.
אם מדובר באירוע רב משתתפים עליכם לכוון לבחירת מתחם אירועים רחב ידיים בעוד באירוע מצומצם אפשר להסתפק באולם קטן ואינטימי.

אולם שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר


זכרו שבאמצעות אירוע חברה תוכלו להרשים את העובדים במידת ההשקעה וכדאי לבחור אולם אירועים מושקע ויוקרתי, שמציע את המתקנים האיכותיים והמתקדמים ביותר.
החל מארכיטקטורה ייחודית דרך גופי תאורה דקורטיביים ועד ריהוט אלגנטי, חללי הסבה ואירוח. במידה ותנאי מזג האוויר מאפשרים זאת, אפשר גם לבחור מקום שכולל שטח חיצוני כמו גן ירוק ומטופח לקבלת פנים לצד חלל מקורה סגור.
החוויה הגסטרונומית היא הלב הארי של החוויה הכוללת ובמקרה הזה כדאי לאפיין תפריט עתיר מטעמים תוצרת השף של המקום ולהפתיע ולרגש את המוזמנים באירוע עם מעדנים שנרקחו בדרך יצירתית ומוקפדת וטעימה מביס ראשון.
ישנם אולמות שמציעים גם מטבח פתוח המאפשר הצצה אל מאחורי הקלעים של המטבח כך שהמוזמנים יוכלו לצפות באופן רקיחת והרכבת המנות, שלב אחר שלב.
מהאספקט הטכני, ברוב אירועי החברה תרצו לשלב תכנים מקצועיים כמו פרזנטציה, הרצאה ולכן יש לוודא מלכתחילה שהאולם מצויד בתשתית הטכנית הטובה ביותר. 

למגנט את המשתתפים


אטרקציה נהדרת לאירוע המהווה גם מזכרת היא של צילום מגנטים. צלם מגנטים יכול ללכוד את הרגעים המיוחדים והמאושרים באירוע וגם להפיק מגנטים מושקעים ואיכותיים אותם ניתן למתג בהתאמה אישית לפי השפה החזותית של הארגון, הלוגו של החברה וסלוגן או משפט שמזוהה עם הווי ופעילות הארגון. הזמינו צלם מגנטים מומלץ ותאמו אתו מראש את קונספט הצילומים ואת סוג התוצרים שתרצו להעניק למשתתפים במהלך או בסיום האירוע.

Call Now Button