אישורי הגעה לאירוע

בדרך אישורי הגעה מהווים חלק מאירועים גדולים, אבל גם אירועים קטנים זקוקים לאישורי הגעה.
אחרי לא מעט בדיוקת והשוואות של עלויות בהכנות לאירוע המסקנה הברורה היא שהעלות המרכזית והגדולה מכולם היא עלות עבור הקייטרניג או אולם אירועים.

לכן אישורי הגעה הם חלק חשוב מאוד במטרה לחסוך את העלויות לחתונה. אז הדבר המלחיץ ביותר הוא שכמה ימים לפני האירוע תצטרכו להתחייב למספר המדויק של כמות מוזמנים לאירוע.
איך עושים את זה ? הכנתי לכם רשימה קצרה של טיפים שתעזור לכם לבצע את זה ביתר קלות.

  • יותר מאוחר – יותר טוב : כלל שתעשו את אישורי ההגעה מאוחר יותר זה יותר טוב, כלומר כמה שיותר סמוך לאירוע בד"כ כשבוע לפני האירוע זה זמן מעולה.
    כי לרוב אנשים אם תשאלו אותם חצי שנה לפני באותו יום שכבר קבעתם תאריך האם הם יגיעו לאירוע הם לא כל כך ידעו אם יגיעו וגם מה יהיה ההרכב.
  • תבקשו עזרה מבחוץ : לא מתכוון שחייבים לשכור שירותים של חברות חיצונות שעושות את זה, כי אחרי הכל אני כותב את הפוסט הזה בכדי לעזור לכם לחסוך.
    פשוט בקשו עזרה מחברים קרובים כי לפעמים לאנשים קצת לא נעים להתוודות מול בעלי השמחה שהם לא יגיעו
  • 10% פחות : המספר שמתקבל אחרי אישורי ההגעה הוא לא המספר המדויק, לכן לאולם יש למסור את מספר המוזמנים פחות 10%, אם אישורו הגעה 100 מוזמנים יש להתחייב לאולם על 90 אנשים. בנוסף האולם כבר ידע להתארגן על רזרבה.

ככל שאישורי ההגעה יהיו יותר מדויקיים כך גם תוכלו לחסוך לעצמכם את ההפסד הכספי.

את כמות המוזמנים אתם גם יכולים למסור לספקים השונים באירוע כמו לשמל צלם מגנטים שירצה לדעת את כמות המוזמנים ולפי כמות המוזמנים לתת לכם הצעת מחיר.

Call Now Button