בחירת אולם אירועים

הטיפים המובילים שיעזרו לכם לחסוך המון כסף  !

כל אירוע שחוגגים חייבים לבחור את המיקום שלו כלומר את האולם או גן האירועים בו תרצו לחגוג אירוע חשוב , אז ריכזתי עבורכם כמה דברים חשובים שכדאי מאוד לתת עליהם את הדגש כי הם אלו שיעזרו לכם לחסוך המון כסף.

הדבר הראשון הוא לדעת סדר גודל של כמות האורחים שתזמינו לאירוע שלכם . נניח אם מדובר בחתונה הרי לחתן יש כמות מוזמנים מסוימת וכך גם לכלה ויחד הם יוצרים את הכמותת המשותפת .בד"כ להורים של החתן והכלה יש את האנשים שאותם הם רוצים להזמין לאירוע לכן כדאי מאוד לקבוע את הכמות יחד איתם .

אם אתם מצפים שהמתנות יכסו לכם את הוצאות החתונה לא כל כך מומלץ להזמין חברים ומכרים מהעבר המאוד רחוק שלכם , נניח השכנה של הדודה (אבל אם אתם בקשר טוב עם השכנים של הדודים שלכם אז תזמינו אותם) .

אז אתחיל בבחירת התאריך לאירוע :

קודם כל כדאי להחליט על תקופה בשנה אם זה על החורף או הקיץ כמובן שאם בחרתם לערוך את האירוע שלכם בגן אירועים ולא באולם אז כדאי לבחור בעונה שתתאים לכם לביצוע האירוע בגן אחרי הכל אם זה בחורף לא תהנו מחתונה תחת כיפת השמיים בגלל תנאי מזג האוויר , או להיפך בידקו אם האולם אותו בחרתם ערוך ומוכן לביצוע אירועים גם מגנטים לאירועים טיפים מובילים בכל תחומי האירועיםבחורף . בכל מקרה בבחירת תאריך כדאי לשבת עם יומן ובו גם התאריכים העבריים וזאת כדי להמנע מתאריכים האסורים לחותנה . דבר חשוב בדקו שבתאריך האירוע שלכם אין במקביל עוד אירועים משמעותיים כמו למשל חתונה של בן דוד קרוב או בר מצווה של אחד מקרובי המשפחה וכמובן שזה לא נופל על אירועי ספורט גדולים , הרי סביר שאירוע שמתקיים בתאריך של גמר המונידאל יהיו את אלו שיבחרו לצפות במשחק .
גם לתאריכם יש משמעות חשובה במחיר המנה באולם למשל אירועים בימי חמישי וימי שלישי שהם הימים היותר מבוקשים מחיר המנה באולם צפוי לעלות . כמו כן גם תאריכם שהם יפים כגון 12.12.12 המחירים של המנות באולם צפויים לעלות. מנגד אנו כבחרה להפקת מגנטים לאירועים שומרים על מחיר אחיד ולא מבצעים אפליית מחירים לפי תאריך האירוע. לכן אם אתם מחפשים צלם מגנטים זול ואמין אנו הכתובת עבורכם. לכן כהמלצה הייתי מציע לכם לתאם פגישה עם האולם ואם תאריך יפה זה לא משהו שחשוב לכם כל כך גשו לאולם או גן אירועים ויחד איתם בידקו תאריכים פנויים ותוכלו גם להוזיל את עלות המנה.
אז אחרי שבחרתם תאריך הגיע הזמן לבחור את מיקום האירוע

בחירת המיקום הגאוגרפי 

ראשית יש לוודא שהמקום מתאים לכמות המוזמנים שלכם, כלומר לא תרצו לבחור באולם גדול לכמות קטנה של אנשים כי אז המקום יראה ריק ולהיפך לא תרצו לבחור במקום קטן שיהיה צפוף ולא יוכל הכיל את כמות האנשים שאתם מזמינים. לפני הכל כמובן שכדאי להגיע לאולם ביום שיש בו אירוע לא תרצו להגיע למקום ולא לראות איך נראה בו אירוע , המלצה שלי תגיעו אחרי השעה 18:00 כי אתם בטח לא רוצים לראות את הכסאות על השולחנות ואת האולם לא ערוך , לכן לקבלת רושם נכון מומלץ מאוד להגיע בשעה סבירה אחרי שכל השולחנות ערוכים ומוכנים לקבל את האורחים. כמובן אחרי שעה 18:00 הכוונה היא לא ב 23:30 אחרי שהאורחים הפכו את האולם אלא נניח בין 18:00 לשעה 20:00 ותקבעו פגישה לפני שאתם מגיעים וזאת כדי שידריכו אתכם וככה גם לא תצטרכו להגיע לאולם פעם שנייה כדי לשבת עם נציג של האולם שיסביר לכם על נהלי האולם ויתן לכם את המחירון שלהם .
בזמן שאתם מבקרים באולם שימו לב לכמה דברים : הנראות של המקום, רמת הניקיון כן גם כנסו לשירותים ובדקו שהם נקיים גם במהלך האירוע ולא רק בתחילת האירוע . בדקו את התפקוד של האולם כלומר האם המנות יוצאות יחד בזמן ושאין מצבים בהם שולחן אחד כבר סיים את המנה ואילו לשולחן אחר עדיין לא הוגשו המנות . הדבר חשוב ביותר הוא וכדאי לתת עליו את הדגש – שימו לב שהמלצרים לא מפנים את השולחנות מיד בסיום המנה העיקרית ומשאירים על השולחן רק בקבוקים ריקים . יש אולמות שבהם המלצרים גם מסדרים ועורכים את השולחנות לאירוע של היום הבא ומשאירים על השולחנות בקבוקים ריקים וכוסות מלוכלכות , אתם לא רוצים שזה  יקרה לכם ! זה נותן לאורחים הרגשה כאילו האירוע הסתיים למרות שהמוזיקה עדיין מתנגנת והם מרגישים לא רצויים . בדקו טוב את השירות של אנשי המקצוע במקום אם הם אדיבים וחייכנים וכמובן שלא שהם לא מנסים לגרש אתכם ואת האורחים שלכם כמה שיותר מוקדם מהמקום כדי לחזור הביתה מוקדם . אנו כחברה המספקת שירות של צילום מגנטים לאירועים שמים דגש רב על השירות אותו ניתן לאורחים לאורחים שלכם ואנו החברה המובילה בשירות ללקוח בתעשיית המגנטים לאירועים במרכז ואנו חשים שהלקוח מעל הכל משלם ממיטב כספו לשירות טוב מעבר לכל דבר אחר.

מה בודקים לפני שחותמים :


הדבר הראשון שבודקים הוא רישיון עסק , כמו עם כל ספק שאיתו אתם עובדים חשוב מאוד לבדוק רישיון עסק של נותן השירות . וכמובן רישיון עסק של אולם האירועים והאם קיים רישיון קבוע או רישיון זמני שהוא בתוקף בתאריך החתונה שלכם. גם אם זה צלם האירוע שלכם וכמובן כל נותן שירות באירוע שלכם , וכן גם חברת המגנטים לאירועים

לאחר מכן יש לבדוק את הצפיפות באולם מבחינת כמות המוזמנים שלכם באירוע, חשוב שרחבת הריקודים תהייה מלאה מצד אחד אך לא צפופה מצד שני לכן יש לבדוק האם מבחינת צפיפות האולם שלכם יכול לעמוד בתנאים האלו . תמונה של מגנטים לאירועים זוג רוקד סלאו

כמו כן יש לבדוק את הגיבויים של האולם אם זה מבחינת מנות שלא תגיעו למצב שבו אין מספיק מנות לפי מה שהזמנתם, אתם אלו שיודעים בקירוב את כמות המוזמנים שלכם ויש לקחת בחשבון גם את הרזרבות. לא לשכוח שאם מדובר באירועי חורף בשל תנאי מזג אוויר צפויות הפסקות חשמל ועל כן יש לוודא כי לאולם האירועים יש גיבוי בגנרטורים שיוכלו לספק חשמל זמני לעד שתסודר התקלה של הפסקת חשמל.

למאמרים נוספים בנושא מגנטים לאירועים וטיפים רבים אחרים

בכל שאלה נוספת נשמח לעמוד לרשותכם תמיד

054-6700472 

Share This: