בלונים לברית של יויו בלון

מחפשים בלונים לברית מילה ? הגעתם למקום הנכון, לברת יויו בלון מומחים בעיצוב בלונים לברית ולכל סוגי האירועים, אצלנו תוכלו למצוא עיצוב שולחנות בבלונים, קשת כניסה מרהיבה לקבלת הפנים בברית, קישוט העריסה וכל מה שרק תרצו.

בלונים לברית
עיצוב בלונים לברית

עיצוב בלונים - למה דווקא יויו בלון?

הסיבה לכך היא פשוטה, אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים לברית שלכם, שזה כולל הפקת מגנטים לברית והפקת מגנטים לאירועים שונים והכל במחירים הזולים ביותר, אצלנו תמצאו הכל תחת קורת גג אחת מבלי להתרוצץ בין מספר ספקים, אצלנו תקבלו את כל האטרקציות שאם זקוקים להם. 

בנוסף, אם אתם מחפשים שירות של צילום ברית מילה מקצועי אנו עובדים עם הצלמים מהשורה הראשונה בישראל אשר מומחים בצילום כל סוגי האירועים ואנו נעניק לכם חבילת צילום משתלמת במיוחד. 

מעבר לזה שאצלנו ביויו בלון תוכלו למצוא את הכל תחת קורת גג אחת. אנחנו מביאים לכם מגוון אפשרויות של עיצוב בלונים. חלק מאותן אפשרויות עיצוב כוללות בתוכן בניה של קיר בלונים לברית מרהיב ומיוחד שיהפוך גם לעמדת צילום שבה אפשר לעשות צילומי משפחה מיוחדים. 

בלונים לברית - שאלות ותשובות

שאנו אומרים בלונים לברית אנו מתכוונים בעצם לעיצוב הבלונים הנמצא על השולחנות במהלך האירוע, בנוסף עיצוב בלונים לברית כולל בתוכו שימוש בבלונים מתאימים, כלומר בלונים בצורת מוצץ, בלונים בצורת עגלה וצבעים מתאימים לסוג האירוע, אם מדובר על בלונים לבריתה הצבעים יהיו סגולים, ורודים, אדומים והגוונים האלו, אבל אם מדובר על אירוע כמו ברית מילה צבעי הבלונים יהיו כחולים, כחול בהיר וכחול כהה, בשילוב של צבע לבן.

באירוע הברית מה שמעצבים הוא את ההשולחנות, ניתן לשים מספר בלונים על כל שוחלן או להציב בלון בצורה על כל אחד מהבלונים.

בנוסף נהוג להוסיף קשת בלונים, שבצידי הקשת ישנם שני עמודים העשויים מכמות בלונים שבנויים בשכבות, ומעל כתר המורכב מבלוני הליום.

בכל חבילת בלונים תוכלו למצוא מגוון הצעות, לכל אומן בלונים ולכל אחד יש את החבילות שלו, אנו מציעים לכם חבילות החל מ 299 ש"ח בלבד הכוללות עיצוב של עד 10 שולחנות + קשת בלונים בכניסה ובנוסף חיבלות עיצוב בלונים יותר גדולות הכוללות גם פעילות בלונים במהלך האירוע.

את האמת שאתם יכולים לבקש את הבלונים שאתם רוצים ואנו נדאג להביא לכם אותם, אבל יש סוג של סטנדרט בכל אירוע, שכולל בתוכו כמה בלוני צורות מהלים באירוע, בנוסף בלון תינוק וקשת בלונים לפי בחירה, או מיקי מאוס או פו הדוב או כל קשת אחרת שאתם אוהבים אתם יכולים להוסיף לברית.

הרבה מאוד פעמים אנשים נוטים לוותר על העיצוב שהאולם נותן להם, שכולל בתוכו בדרך כלל כל מיני פמוטים כאלו, ועציצים מפלסטיק בגלל שהזמינו עיצוב בלונים לברית, בהחלט אתם יכולים לוותר על העיצוב, אצלנו תקבלו בלונים מרשימים ומיוחדים שיהפכו את הברית מילה שלכם לאירוע מיוחד ומרגש והכי חשוב מעוצב בצורה מיוחדת.

עיצוב בלונים לברית מתחיל במחיר של 290 ש"ח לעיצוב בסיסי של עד 10 שולחנות ויכול להגיע למחיר של 500 ש"ח לעיצוב מלא שכולל גם קשת בלונים ועיצובים מורכבים הכוללים קיבפולי בלונים.

בלונים לברית מחיר

בבחירת בלונים לברית מחיר הוא אחד הדברים שהרבה מאוד אנשים מקבלים לפיו את ההחלטה. למרות שצריכים לקבל החלטה לפי מה שאתם מקבלים באמת ולא רק לפי מחיר. כי בדרך כלל המחיר הנמוך מאוד משקף חבילות יותר בסיסיות שאין בהן כל כך הרבה עיצובים מיוחד. בנוסף, חשוב לציין שאין מחירון קבוע עבור שירות של עיצובי בלונים וכל אחד יכול לקבוע את המחיר שלו לפי המון גורמים. הבאנו לכם כאן את המחירון שלנו עבור עיצוב בלונים שתוכלו לקבל הערכת סדר גודל כמה תשלמו עבור כל חבילה שיש לנו להציע.

סוג החבילה

מחיר

מידע נוסף

חבילת עיצוב בסיסית

449 ₪

החבילה כוללת עיצוב קשת בלונים שכוללת 2 עמודים וקשת הליום + עיצוב בלונים ל 8 שולחנות.

חבילה בינונית

650 ₪

עיצוב מיוחד עם מגוון בלונים לכל שולחן עד 15 שולחנות. + קשת בלונים בכניסה + עיצוב בלונים לעריסת תינוק + עמדת בלונים שהאורחים לוקחים שכוללת 40 בלונים.

עיצוב בלונים + קיר צילום

890 ₪

עיצוב בלונים מלא עד 15 שולחנות + עיצוב קשת בלונים + עיצוב בלונים לעריסת תינוק + עיצוב בלונים בצורות בשולחנות + קיר צילום מעוצב עם אלמנטים ובלונים.

עיצוב בלונים + קיר צילום + מגנטים + צילום סטילס לאירוע

1500 ₪

החבילה המשתלמת ביותר שכוללת בתוכה צילום תמונות סטילס לכל האירוע + עיצוב קשת בלונים + עיצוב בלונים בשולחנות + קיר צילום בלונים + 6 הגדלות מגנט מתנה ועוד המון הפתעות.

 

עיצוב בלונים לבריתה בירושלים

מחפשים שירות של עיצוב בלונים לבריתה בירושלים? אנחנו ביויו בלון מציעים לכם אפשרות של חבילות עיצוב בלונים לכל סוגי האירועים במיוחד שמדובר על בריתה בירושלים. יש לנו חבילות משתלמות במיוחד שכוללות את כל מה שאתם צריכים לאירוע בריתה מיוחד ומרשים. עיצוב בלונים במגוון צבעים והתאמות של צבעים מיוחדים. גם אם יש לכם תאומים ואתם רוצים לעשות עיצוב משלוב בלונים לברית וגם בלונים לבריתה אנחנו יכולים לשלב לכם את הצבעים המיוחדים ביותר שיצרו אירוע מושלם. כי עיצוב בלונים לבריתה בירושלים זה רק יויו בלון המומחים לעיצוב בלונים לכל סוגי האירועים עם מחיר הוגן ומשתלם במיוחד.

בלונים לבריתה מחירים הוגנים

שמדובר על בלונים לבריתה מחירים יכולים להשתנות. טווח מחירים של עיצוב בלונים לבריתה הוא החל מ 490 ש"ח לחבילת עיצוב בסיסית ויכול להגיע עד 1490 ש"ח שמדובר על חבילת עיצוב בלונים שכוללת גם הפעלה עם בלונים לילדים במהלך האירוע.

מחירים של בלונים לאירועים בין אם מדובר על ברית מילה או בריתה נקבעים בעיקר לפי סגנון העיצוב שרוצים, בנוסף, יש גורם נוסף שקובע את מחיר זה מספר השולחנות שיש באירוע, ככל שיש יותר שולחנות יש יותר בלונים. 

אל תשכחו שגם מחיר גז הליום הוא משהו שכל הזמן עולה. אם פעם בלון גז הליום היה עולה 120-150 ש"ח הבלון הקטן שמספיק לכמות של בלונים, היום יש עלייה חדה מאוד של מחיר בלון גז הליום שזה גם משהו שמשפיע באופן ישיר על מחיר שאותו תשלמו עבור שירות של עיצוב בלונים לבריתה ולברית מילה.

 

Call Now Button