הבדלים בין צלם מגנטים לצלם אירועים

הבדלים בין צלם מגנטים לצלם אירועים

יש לא מעט הבדלים בין צלם מגנטים לצלם אירועים, אבל אתם בטח שואלים את עצמכם למה בכלל אתם צריכים להכיר את ההבדלים האלו?

קודם כל חשוב לזכור כי בחירת צלם מגנטים היא שונה מאוד מבחירת צלם אירועים, במיוחד כאשר אתם מחפשים למצוא צלם מגנטים רק לפי מחיר.

אחד השיקולים המרכזיים שלפיהם אנשים בוחרים צלם מגנטים מהמציאות של היום היא רק לפי כמה עולה להם צילום מגנטים.

אבל, לפני שאתם בוחרים צלם מגנטים או צלם אירועים, במיוחד אם מדובר על צלם חתונות, אתם צריכים לזכור שצלם מגנטים זה צריך להיות בחירה שונה לגמרי.

לצלם מגנטים אין זמן לערוך את התמונות

אם אתם לוקחים נניח צלם אירועים, אתם בטח יודעים שאתם לא תקבלו את התמונות באותו היום, במקרה הטוב גם לא באותו השבוע אלא לפחות שבועיים אחרי האירוע.

אז מה שקורה הוא שלכל צלם אירועים יש המון זמן לעבור על התמונות ולהגיש לכם רק את התמונות הטובות ביותר.

אבל לעומת זאת, צלם מגנטים חייב להיות הרבה יותר זריז והוא מגיש לכם את התמונות באותו הרגע. אז בגלל זה, צלם מגנטים ברוב המקרים יעשה הרבה מאוד "קליקים" במצלמה וברגע שיש יותר קליקים הוא יכול על המחשב לבחור את התמונה הכי טובה וממנה לשכפל מספר עותקים כמספר האנשים שמופיעים בתמונה.

בגלל זה, צלם מגנטים הוא מצלם יותר קליקים במצלמה ולא תמיד אתם תקבלו את אותה כמות של מגנטים בהדפסה.

ציוד מקצועי הרבה יותר

מבין הרבה הבדלים בין צלם מגנטים לצלם אירועים יש את ההבדל העיקרי שהוא ציוד הצילום.

צלם מגנטים לא צריך ציוד צילום מתקדם מאוד, הוא יכול עם ציוד בסיסי ביותר להביא לכם תמונות יפות מאוד. הסיבה היא שהרזולוציה של התמונה בהדפסה היא מאוד קטנה ובגלל זה הוא לא צריך לצלם תמונות ענקיות ויכול להסתפק בתמונה עם נפח בסיסי ביותר שיביא לכם את התוצאות הטובות ביותר וככה גם התמונה תיראה מאוד יפה וחדה וברורה.

תעשיית המגנטים – צלמים מקצוענים וחובבנים

תעשיית מגנטים לאירועים קיימת למעלה מעשור בישראל ובה אלפי ספקים , חלקם צלמים מקצועיים ובחלקה חובבנים או צלמים מתחילים . אצלנו במגנט יונתן כל הצוות הוא צוות של צלמים מקצועיים מהשורה הראשונה בעלי ידע וניסיון בצילום .

בצילום במגנטים לאירועים אנו שמים לב לכל תמונה וזאת מכיוון שאין אפשרות לערוך את התמונות וכל תמונה צריך לפתח איך שצולמה , אנשים משנים את הבעות פניהם בכל רגע לכן הצילום חייב להיות מהיר מקצועי ומתאים לצילום מגנטים לאירועים .

השירות אותו אתם הלקוחות מקבלים הוא שירות אדיב ואינו נגמר לאחר הזמנת העבודה אנו מלווים אתכם בכל התהליך וגם לאחר הזמנת העבודה , אנו נבחר ונעצב יחד את מסגרת המגנט ממגוון המסגרות הגדול שקיים ברשותנו או בעיצוב אישי לבחירתכם.
אנו במגנט יונתן כי חלק ממקצועיות הוא האדיבות והשירות ללקוח ולכן ניתן לכם הלקוחות יחס חם ונדאג לפנק אתכם ואת האורחים והמשפחה שלכם באירוע בשפע של מגנטים ייחודיים .

אז איך כל זה עובד ? לאירוע שלכם מגיע צלם שמצלם כבר משלב צילומי המשפחה וקבלת הפנים , את התמונות הוא מעביר לגרפיקאי , תפקידו של הגרפיקאי בהפקת מגנטים לאירועים הוא לבצע התאמה של כל תמונה למסגרת מעוצבת שנבחרה מראש ולפתח את תמונות המגנט .
גרפיקאי מקצועי ומיומן הוא חלק בלתי נפרד מהצלחת האירוע , גרפיקאי בעל ניסיון יהיה זריז יותר מגרפיקאי מתחיל ולכן יוכל לפתח יותר תמונות מגנט במהירות וזאת בפרק זמן שבו האירוע מתקיים .

איכות התמונות בצילום מגנטים לאירועים בזול היא חשובה מאוד האיכות חייבת להיות ברמה גובה וברמת פיתוח כי את כל התמונות שצולמו אנו מפתחים למגנטים .

הלבוש של צלם המגנטים לאירועים הוא חשוב לא פחות אנו שמים דגש על לבוש מכובד וחולצה שתזהה את צלם המגנטים באירוע – חולה עם כיתוב "צלם מגנטים" .

האטרקציה שאהובה על כל האורחים באירועים היא המגנטים לאירועים כי מי מאיתנו לא אוהב להצטלם לתמונת מגנט עם קרוב משפחה שלא ראינו הרבה זמן או עם חברים שלא פגשנו מזמן.אנו תמיד קשובים לבקשות האורחים שרוצים להצטלם לתמונת המגנט ומקפידים לפתח כל תמונה כמספר האנשים המופיעים בה כדי שכל האורחים ישמרו את המזכרת מהאירוע שלכם לתמיד.

אנו אוהבים את עבודתנו ועושים אותה מכל הלב ולכן אנו יותר נשמח לקחת חלק גם באירוע שלכם ולהפיק לכם את המגנטים לאירועים בייחודיות ובמקצועיות כמו שרק אנו יודעים.

אז אם אתם חוגגים אירוע בקרוב ואתם רוצים מזכרת שתישאר לכם ולאורחים שלכם מהרגעים היפים של האירוע , מגנטים לאירועים זו האטרקציה שמתאימה לכם במיוחד .

אז אתם יכולים לצפות בתיק העבודות שלנו בגלריית התמונות שלנו באתר .

ברשותנו מגוון רחב מאוד של עיצובים למסגרת המגנט שאותו גם ניתן לראות באתר ולבחור את העיצוב הייחודי שמתאים לכם למסגרת המגנט בנוסף לכל עיצוב מסגרת מגנט אנו נוסיף כיתוב לבחירתכם , אם בכל מגוון המסגרות שלנו שמכיל למעלה מ 2000 מסגרות למגנטים קיימות לא תמצאו את המסגרת שמתאימה לכם אנו נעצב לכם מסגרת בסגנון אישי לטעמכם ובחירתכם וזאת ללא כל תשלום נוסף אלא כחלק מהשירות שלנו כחברה שמספקת מגנטים לאירועים במחיר הטוב ביותר .

הלקוחות שיוצרים איתנו קשר ברוב המקרים מבולבלים מהמידע הרב שהם מקבלים ומהמון פרטים שאותם הם מקבלים ממש על קצה המזלג מכל חברת מגנטים לאירועים וזאת מכיוון שברוב המקרים זאת הפעם הראשונה שהלקוח מזמין את השירות של צלם מגנטים .
בשיחת טלפון קצרה אלינו תקבלו מאיתנו את כל המידע שחשוב וכדאי לכם לדעת. אנו מבינים כי עבורכם זאת הפעם הראשונה ועברונו זה כחלק משיגרה לבצע צילום אירועים ולכן כך נתייחס למצב ונבצע מול כל לקוח תיאום ציפיות מלא כדי שנספק את רצונותיו עד לשביעות רצון מלאה.

אנו כבר עכשיו מצפים מכם לשיחת טלפון ונשמח לתת לכם פרטים והצעת מחיר מלאה ללא כל התחייבות .

 

Call Now Button