הדרך לחגוג בזמן קורונה: אירוע פרטי במסעדה


אל תתנו למגיפה העולמית המשתוללת בחוץ לעצור מבעדכן לחגוג. במיוחד לאור המצב שנמשך כבר קרוב לשנתיים וכל חגיגה שנדחית עלולה להידחות שוב ושוב עד למועד לא ידוע.
החוגגים כבר מתורגלים היטב ועל אף המדיניות המשתנה מעת לעת אין ספק שהם מעוניינים להמשיך בחייהם ובעיקר למצוא נקודות אור במצב.
אם יש סיבה לחגיגה כמו בר/בת מצווה, ברית/ה, יום הולדת עגול או גיבושון לעובדים, מומלץ לקיים את האירוע תוך ביצוע ההתאמות הדרושות לנסיבות כי במקרה של אירועים רבים הדחייה אינה רלבנטית.
איך חוגגים בתקופת הקורונה? הכירו פורמט שצבר פופולאריות אפילו יותר בתקופת הקורונה –  אירוע פרטי במסעדה. 

מדוע כדאי לקיים אירוע במסעדה בתקופת קורונה?
חגיגה במסעדה מאפשרת את קיומו של אירוע במספר מצומצם של משתתפים כך שאפשר ליהנות מאווירה אינטימית וגם לבחור בקפידה את המוזמנים ויתרה מכך, לוודא שלכולם יש תו ירוק.
ניתן אף להציע בדיקות אנטיגן בכניסה על מנת להעלות את הסיכוי לכך שהמשתתפים באירוע אינם חולים.
במסעדה ישנה אפשרות ריאלית יותר לשמור על מרחק בין המשתתפים על ידי סידור מקומות הישיבה בדרך שתאפשר שמירה על מרחק ובניגוד לאירוע בו המשתתפים מתערבבים ביחד, למשל, על רחבת הריקודים.
באירוע במסעדה לאורך כל האירוע המוזמנים יושבים במקומותיהם בצורה מסודרת ולכן קל יותר להקפיד לאורך זמן על שמירת המרחק.
עצם זה שמדובר באירוע קטן ואינטימי במסעדה בתקופת הקורונה מעלה את הסיכוי של הגעה מטעם המשתתפים שפחות חוששים להגיע, כיוון שהם יודעים שהם מוזמנים לאירוע קטן יחסית.
באירוע אינטימי במסעדה אפשר גם לפנק ולפרגן למוזמנים במנות טובות, בחלוקת קיט הכולל, לדוגמא, מסכות מעוצבות ואלכוג'ל ולפרגן במסגרת התקציב.כיצד לבחור מסעדה אידיאלית לאירוע קטן?
לחגיגה במסעדה איכויות נוספות אשר הופכות אותה להצלחה מסחררת על אחת כמה וכמה אם בוחרים מלכתחילה מסעדת שף כשרה מוערכת בניצוחו של שף מוביל.
במסעדה ניתן ליהנות מגולת הכותרת של החגיגה – האוכל ולדעת שהמקום כולו סובב סביב ההנאה של אוכל טוב והמטעמים נרקחים בזמן אמת במקום והחוויה הקולינארית עומדת במרכז.
כדאי למצוא מסעדה נחשבת במרכז הארץ הקרובה לאפיקי תחבורה ראשיים, כדי שהאורחים יוכלו להגיע בקלות מאזורים גיאוגרפיים שונים ושתהיה לה חנייה מסודרת ומאורגנת.
שימו לב לסוג המסעדה ולאופי שלה – האם מסעדה כשרה המעלה את הסיכוי שיותר אורחים יגיעו וכן האם מדובר באוכל גורמה בו מתייחסים לכל מנה כאל יצירה בפני עצמה תוך הקפדה על בחירת חומרי גלם עונתיים משובחים וקומפוזיציה מרהיבה של מנות פוטוגניות ולא פחות חשוב מכך – טעימות.
כדאי לבחון מקרוב גם את מראה המסעדה והאם מדובר בעיצוב ייחודי ומפתיע בסגנון תעשייתי, מודרני עם נגיעות חמימות שמציע מושבים נוחים לאורך זמן ואם מדובר באירוע קטן ואין צורך לשכור את החלל כולו – האם ישנו חדר VIP לצורך קיום האירוע.
מומלץ לתכנן מראש את התפריט לפי מנות שיוגשו כולל אפשרויות לבחירה לפי סגנונות שונים ולשלב בארוחה גם משקאות שיתאימו לפי הקונספט של הסעודה וסוג המנות. התייחסו גם לבקשות והעדפות מיוחדות כמו מנות טבעוניות, ללא גלוטן וכדומה.

צילום מגנטים לשדרוג החוויה
אל תשכחו לשדרג את החגיגה בתוכנית אומנותית כמו מצגת (בדקו מראש שלמסעדה יש פלטפורמה טכנולוגית כולל סאונד ומקרן או פלזמה) וכן צלם מגנטים לתיעוד האירוע, שיפעיל את האורחים וכמובן יפיק עבורכם מזכרות מהאירוע המרגש במסעדה הנבחרת. אפשר למצוא ספוטים ונקודות אסטרטגיות ברחבי המסעדה לצורך הצילומים והרכבים קבוצתיים ואישיים להפקת המגנטים והתמונות היפות.

Call Now Button