היתרונות שלנו

מגנטים לאירועים 

היתרונות שלנו – הרווח שלכם !

אם אתם מחפשים צוות מגנטים מקצועי לאירוע שלכם – הגעתם למקום הנכון !

הציוד : הציוד איתו אנו עובדים הוא ציוד המתקדם ביותר כיום להפקת תמונות מגנט, החל ממצלמה מקצועית בטכנולוגיית SLR ועדשת צילום באיכות FULL HD, כל התמונות מפותחות באמצעות פלוטר 6 ראשים בטכנולוגיית micro pizo שזוהי טכנולגייה הגבוה ביותר שקיימת היום לפיתוח תמונות מגנט.

גיבוי : גם כשאנו עובדים עם הציוד המתקדם בעולם לפיתוח תמונות מגנט אנו נגיע תמיד לכל אירוע עם ציוד כפול כגיבוי. אמנם מדובר רק במגנטים אבל המגנטים עבורנו זה הדבר החשוב ביותר כי זאת המזכרת של האורחים שלכם מהאירוע ולכן חשוב לנו מאוד שכמות המגנטים תצא במהלך כל האירוע ולא תעצר לרגע.צלם מגנטים מקצועי ומיומן בהפקת תמונות מגנט בכל סוג של אירוע

הצוות : אנשי הצוות שלנו שמפקים את המגנטים באירוע הם צלם וגרפיקאי, הצלם הוא צלם מקצועי בעל וותק וידע בצילום של יותר מ 9 שנים בצילום מקצועי, הגרפיקאי בעל ניסיון בעיצוב גרפי ויכולת עבוד עם כל סוגי התוכנות לעציצוב גרפי.
השירות האדיב הוא הדבר החשוב לנו ביותר ! אנו יודעים כי אירוע הוא דבר מלחיץ במיוחד אם מדובר בחתונה. אתם לחוצים ונרגשים ורוצים שהכל יעבור בשלום אנו מבינים את הלחץ ונעשה הכל בכדי להקל עליכם. השירות האדיב שלנו הוא הסיבה העיקרית להצלחת העסק ולכן אנו לא נתפשר עליו בשום מצב. השירות שלנו מתחיל מעבודה עם הציוד המתקדם ביותר שאיתו אנו נגיע לאיגנט חייבת לאירוע שלכם וממשיך ביחס והקשבה לכל בקשה שלכם וכובן הפקת מגנטים איכותיים שימסרו לאורחים שלכם באירוע.

המגנטים : המגנט עצמו מורכב מכמה מרכיבים שהופכים אותו להיות מגנט אמיד ואיכותי לאורך זמן. כמובן גם התמונה צילום תמונה של בריתה בגבעת האירוסים למגנטיםשעל המגנט חייבת להחמיא לאדם המצולם בה, הרי זה תפקידו העיקרי של צלם המגנטים.
המרכיב הראשון הוא הדף, המגנט חייב להיות מפותח על דף פוטו בלבד, פיתוח התמונה על דף שאינו דף פוטו יגרום לתמונה להיראות לא איכותית וכהה מאוד.

לאחר מכן ציפוי למנציה – כל מגנט גם אם עובדים עם דיו מקורי חייב לעבור ציפוי למנציה !!! שלא  תיקחו סיכון עם הנושא הזה. מגנט ללא ציפוי למנציה עלול להישחק במהירות רבה. ללא קשר לדהיית התמונה המגנט עצמו חייב לעבור ציפוי למנציה וזאת מכיוון שהאורח שהגיע לאירוע ומקבל את המגנט שלו מהלוח שומר את המגנט בכיס או בתיק ולפעמים גם מניח אותו על השולחן באולם, תמונת המגנט באה במגע ובחיכוח עם גופים שונים ולכן עלולה להירס. לפיכך ציפוי למנציה הוא דבר חשוב בשמירה על עמידות המגנט. לאחר הפיתוח על דף הפוטו וציפוי הלמנציה מדביקים על דף מגנטי מיוחד ואז מתבצע החתיוך והצגת תמונות המגנטים על לוח מיוחד ממנו האורחים באירוע יכולים לקחת את התמונה שלהם.

עותקים של כל מגנט : במקרים בהם יש מספר מצולמים בכל תמונה חשוב לפתח את אותה התמונה כמספר המצולמים בה, כי כל אחד מהם ירצה לשמור עותק של התמונה לעצמו. אנו עובדים עם תוכנה מיוחדת לפיתוח תמונות מגנט מהירה וייחודית שאמצעותה ניתן להפיק מגנטים רבים מתמונה אחת באופן אוטומטי ומהיר.

בכל שאלה ובקשה נוספת אנו נעמוד לרשותכם תמיד

כשמחפשים מגנטים לאירועים – בוחרים בטובים ביותר !

054-6700472

Share This: