כמה מרוויח צלם חתונות

כמה מרוויח צלם חתונות

אם שאלתם את עצמכם כמה מרוויח צלם חתונות הנה התשובה המלאה :

אבל רגע לפני שנגיד כמה הוא מרוויח נטו, אתם צריכים לדעת מה עלות הברוטו לצילום חתונות.

יש המון חבילות צילום לחתונה, חלק מהן אלו חבילות צילום לחתונה שהמחיר שלהן הוא – 5000 ש"ח, שבחבילות האלו הצלם מרוויח כמעט אותו הדבר כמו שהוא מרוויח שהוא גובה ממכם 13000 ש"ח בחבילות צילום חתונה שבהן יש הרבה יותר דברים.

אז בשביל שתדעו כמה מרוויח צלם חתונות, אני אפרק את החבילה הנפוצה ביותר שהמחיר הממוצע שלה נכון לכתיבת שורות אלו היא כ 9000 ש"ח ואת כל מה שהחבילה הזאת כוללת ואז תדעו כמה באמת מרוויח צלם חתונות והאם המחיר שהוא דורש ממכם הוא גבוה מידי.

חבילת הצילום הנפוצה ביותר

חבילת הצילום הנפוצה ביותר היא חבילה שכוללת בתוכה את המרכיבים הבאים :

צילום סטילס + צילום וידאו + צילומי חוץ ביום החתונה + צילומי save the date + צילומי טראש (trash the dress) + אלבומי תמונות שבהם יש אלבום גדול לזוג + שני אלבומים קטנים יותר להורים של החתן ולהורי הכלה + הוספה של צלם מגנטים שיהיה ביחד עם הצלם המוביל בחתונה.

העלות של חבילת צילום כזאת היא בין 10-9 אלף שקלים חדשים ועשיו נתחיל לפרק את העלויות שיש לצלם החתונות ותדעו בדיוק כמה הוא מרוויח שהוא גובה ממכם מחיר כל כך גבוה.

עלות של צלם שני

לכל אירוע חתונה שאתם חוגגים נהוג שמגיעים שני אנשי צוות שעובדים במקביל. האחד הוא הצלם הראשי של האירוע והשני הוא עוד צלם שנמצא יחד איתו. בדרך כלל צלם אחד לא יכול להשתלט ולצלם חתונה גדולה של 400 מוזמנים והוא צריך שיהיה איתו עוד צלם סטילס. העלות של צלם סטילס נוסף המכונה גם צלם שני היא כ – 800 ש"ח לצלם ברמה בינונית ומעלה, הצלמים היותר מקצועיים שגם נמצאים איתכם מהבוקר של הצילומים ביום החתונה גובים כ – 1200-1500 ש"ח.

עלות צלם וידאו

לכל אירוע חתונה חייב שיהיה גם צלם וידאו שיגיע ויצלם ביחד עם שני צלמי הסטילס. העלות של צלם וידאו שנמצא איתכם משלב ההכנות בבוקר ועד לסיום האירוע היא 2500 ש"ח, אם הוא עושה לכם גם עריכות לוידאו ייתכן והמחיר יעלה, אבל הבסיס הוא 2500 ש"ח לצלם וידאו שבאמת יעשה לכם עבודה טובה עם עריכות סאונד נורמליות ולא שיש מצב שפתאום מדברים ואין קשר בין הסאונד של הדיבור לבין השפתיים שזזות בוידאו.

עלויות של אלבומי תמונות

אלבומי תמונות דיגיטליים זה לא עסק זול בכלל, זה משהו שיעלה לצלם כ – 2000 ש"ח להכין לכם אלבומים עם כריכה מכובדת ויפה. המחיר הוא לשלושת האלבומים שאותם אתם תקבלו.

צלם מגנטים שמגיע עם צלם חתונות

בדרך כלל לצלמי חתונות יש צלמי מגנטים קבועים שמגיעים איתם לאירועים. נהוג לשלם לצלמי מגנטים מחיר של כ 700 ש"ח על חתונה.

לסיכום

כמה נשאר לצלם החתונות אחרי שהוא גובה ממכם מחיר של 10000 ש"ח :

אחרי כל ההוצאות בסיס אם תעשו את החשבון נשאר לצלם 3300 שקלים חדשים ברוטו, מזה נוריד מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי, הוצאות פרסום, עלויות של דלק וזמן להגיע לאירוע שלכם, את הבלאי של הציוד והרכב שלו לעשות לכם את כל הצילומים, את העובדה שהוא מצלם אתכם מהצהריים עד הלילה ועוד המון דברים.

אז נכון, הוא נשאר עם סכום מאוד מכובד, אבל עדיין זה פחות ממה שחשבתם אחרי שהוא גובה ממכם עשרת אלפים שקלים על צילום חתונה.

עוד קצת מידע בנושא

מדפסת מגנטים

מחפשים מדפסת מגנטים ? אספתי עבורכם את כל מדפסות המגנטים

Call Now Button