מבחני אינטליגנציה

איך מזלזלים באינטיליגנציה שלכם :

יש כמה דברים שאותי אישית בתור בעל עסק של מגנטים לאירועים מטרידים מאוד והוא זילזול בלקוחות.ברזל חלוד גם ללא מגע של מים, בגלל הלחות שבאוויר
זה לא אומר שמזלזלים בכם בכם יום אחרי האירוע ואם יש משהו שלא לטמעכם אז לא מתייחסים אלא זילזול באינטלגינציה שלכם כבני אדם.
ולמה אני מתכוון, אני מתכוון לזה שהראו לכם מגנט שהוא עמיד במים או עמיד בקולה או עמיד באש וכל מיני דברים כאלו.
אם ניקח למשל ברזל ואת הברזל הזה אני אכניס למים, אחרי כמה ימים הכימיה והטבע עושים את שלהם והברזל יחליד.
אז אם אני אקח דף פוטו ואשים אותו במים סביר מאוד שגם הוא לא יחזיק מעמד תקופה ארוכה במים.
וזה בגלל התרכובות של המים שבהם יש גם חמצן התרכובות של הברזל תיצור קורוזיה או מה שכולנו נוהגים לכנות כחלודה בברזל. (מי שרוצה להכיר יותר לעמוק הנה קישור לויקיפדיה ).
הכנתי לכם סרטו שבו אנימכניס למספר שניות מגנט הכי פחות איכותי שיכולתי למצוא וגם המגנט הזה הצליח לעבור את מבחן המים. אבל כולנו יודעים שהמבחן האמיתי הוא מבחן הזמן.

 

מבחן הזמן :

מבחן הזמן אבל השאלה שעולה כאן הפעם היא לכמה זמן ומה נחשב להרבה זמן ומה נחשב לזמן סביר,
הבטיחו לכם אחריות ל 20 שנים על המגנט ? או יש את אלו שהבטיחו לכם אחריות לכל החיים על המגנט כאן מזלזלים באינטילגנציה שלכם בצורה בוטה.
אני בטוח שלכולם יש תמונות מהעבר אפילו תמונות ישנות מאוד שצולמו בעידן שעוד לפני שהייה צבע בצילום והתמונות הן בשחור לבן.
אבל התמונות האלו נשמרו בארון ולא היו על המקרר וחשופים למגע ממושך ואפילו לכתמים של מזון על התמונה, אז יש השפעה רבה על איך שומרים ומאחסנים את התמונה.
אם הבטיחו לכם אחריות לכ החיים על המגנט אני מאמין שזה משהו שהוא לא ממש ריאלי כי כמה באמת ישמור אותו צלם מגנטים את התמונה ואם באמת הוא ימשיך לעבוד כצלם מגנטים גם בעוד 20 שנים.
אז לא ריאלי באמת ובכל זאת עוד המחשה קטנה, ניגשתם לסוכנות רכב של טויוטה או כל חברה אחרת וקניתם רכב בעלות של מאות אלפי שקלים, נניח ג'יפ של טויוטה לכמה זמן תקבלו עליו אחריות ?
3 שנים או הגבלה של קילומטרים, אז איך שאתם קונים שירות של מגנטים לאירועים בעלות של פחות מ 1000 ש"ח תקבלו אחריות לכל החיים ? אינטליגציה כבר אמרתי ? .
כאן נשאלת השאלה והיא מהו זמן סביר, אם נניח אנו ממתינים על הקו למוקד שירות לקוחות זמן סביר להמתנה לא יהיה שלושה חודשים, אלא יהיה זמן סביר של כמה דקות (לי אישית קרו מקרים של 40 דקות המתנה ואני לא חושב שזה נחשב זמן סביר).
במקרה של מגנטים האם חצי שנה מספקת מישהו ? או אולי 5 שנים גם לא יספיקו. אז זמן סיבר הוא משהו שפתוח לדיון בכל מקרה.
אחרי שהפעלתי פורום ודיון באחת מהקובוצות שלי החלטתי להציג בפניכם את התוצאות, והנה הן :

ירוק – עד 5 שנים, ורוד – 10-15 שנים, תכלת – מעל 15 שנים, אדום – מעל 20 שנים

מקרא :
הצבע הירוק מסמל תקופת זמן של עד 5 שנים
ואילו הצבע הורוד מסמל תקופת זמן של בין 10-15 שנים
הצבע התכלת תקופת זמן של מעל 15 שנים
האדום מעל 20 שנים.
אמנם זהו לא המדגם הכי מייצג כי ס"ה הצלחתי להשיג 47 נשאלים של אנשים לפני אירוע וגם להשיג אותם לא הייה פשוט בכלל.

טובים השניים מן האחד :

התחילו להסביר לכם גם על כמות אנשי צוות שמגיעים אליכם לאירוע והלחיצו אתכם שאם מגיע איש צוות אחד זה גורם צלם מגנטים לאירועים בזול לכמות יותר קטנה של מגנטים לצאת במהלך האירוע.
אין ממה לפחד. ולמה אני מתכוון : גם אם יגיעו 10 אנשי צוות לאירוע זה לא מחייב שכמות המגנטים שתופק תהייה יותר גדולה.
והנה המבחן שמייצג באופן ממשי האם כמות המגנטים יותר גדולה, אם תשאלו את צלם המגנטים שמגיע אליכם עם 2 אנשי צוות האם הוא מצלם גם בשולחנות במהלך הגשת המנות תתפלאו ותגלו שיותר מ 95% מצלמי המגנטים יענו בשלילה ויגידו שזה הזמן לפתח תמונות, אז אם זה הזמן לפתח תמונות מה עושה הגרפיקאי במהלך כל הזמן ? .
אז האם באמת יש צורך בצלם וגרפיקאי שמגיעים יחד לאירוע או שיש מצב גדול מאוד שגם איש צוות אחד חרוץ יכול לתת לכם את המענה לו אתם זוקקים.
איך אחד יכול להשתלט על כל זה ? בקלות מאוד, נפלאות הטכנולוגיה והשקעה של קצת יותר מאמץ ומעל הכל להגיע בזמן לאירוע בכדי להתארגן ולא לבזבז זמן חשוב.

לסיכום :

אני בטוח שיש כל כך הרבה שאתם צריכים לקחת בחשבון ומכל דבר מתחילים להלחיץ אתכם, אם תלכו לתקליטן שאתם בטח מאמינים שזה הדבר שיקבע אם יהיה לכם שמח בחתונה או לא.
אבל אם הקהלך שלכם הוא מיוחד ואתם תחליטו שאתם קובעים את רשימת השירים ותביאו את התקליטן הכי טוב בעולם, אם השיר לא מתאים לריקודים אז אני מתקשה להאמין שיקמו לרקוד.
לכן בחירת תקליטן ולתת לו לנגן לצלילי המוזיקה שאתם בוחרים זה כמו להביא דיסק מהאוט, אתם יכולים פשוט להגיד לנגן את השירים החשובים אם נניח לקהל גרוזיני את שיר השלחו המסורתי אות דזקינקה לקהל קווקזי.
אני מאמין שהאורחים זה החלק הכי חשוב באירוע בלי אורחים אי אפשר לקיים אירוע ולהגיש במחיר ממש מוזל של פחות מ 1000 ש"ח מתנה שיכולה להספיק ל 300 אורחים.
אז אם אתם בוחרים מזכרת לאירוע וגם מתנה קטנה לאורחים וגם נהנים משירות של זווית צילום באירוע וכל זה בפחות מ 1000 ש"ח.
הכל ברור ופשוט אין מה לחשוב פעמיים וכדאי להזמין שירות של מגנטים לאירועים לאירוע שלכם.
דבר נוסף בחשיבה על האורחים שלכם הוא לא בלהעניק להם מגנטים אלא דברים נוספים, אם נניח אתם מתכננים אירוע במקום שלדעתכם הוא נראה קסום ומיוחד אבל מדובר באירוע ביער.
אז קחו בחשבון שהאורחים שלכם הולכים להיכנס עם הרכבים שלהם למקום שהגישה אליו היא לא הכי נוחה שיש וזה עוד במילים עדינות.
לפעמים כצלם מגנטים אני מגיע למקומות שאפילו אין להם מקום חניה מסודר, ויש צורך ללכת מרחק רב בכדי להגיע לאולם. לי כספק שעובד באירוע זה קצת פחות מפריע (כי אני מגיע עם נעלי ספורט) אבל אם אני צריך לחשוב על הנשים והמבוגרות שבהן שמגיעות על נעלי עקב זה קצת פחות נוח, ושלא לדבר על זה שאין מקומות ישיבה בקבלת הפנים ובמשך יותר משעה אורחים רבים צריכים למצוא את עצמם על הרגליים.
בנוסף לזה אם האירוע מתקיים בחורף יחד עם המרחק הרב האורחים שלכם ימצאו את עצמם מדלגים בקור בין השלוליות.
אל תהרסו להם את החוויה, גם ככה הם מגיעים אחרי יום עבודה לאירוע שלכם ועושים מאמץ ואני לא מדבר רק על הצ'ק שבטוח שהם היו רוצים להימנע מזה.
תבחרו במקום שמציע שירותי חניה נוחים וכמובן אולם אירועים שיתן לאורחים שלכם גם מקומות ישיבה בקבלת הפנים.
ולא אולם אירועים שבשביל להגיע לשירותים צריך לרדת 4 קומות במדרגות או לחכות למעלית ולהתאפק.

Share This: