מגנטים לאירועים באשקלון – כרטיס הביקור של האירוע שלכם

מגנטים לאירועים באשקלון 

חוגגים אירוע בקרוב ? האירוע מתקיים באשקלון ? חושבים להזמין לאירוע שלכם צלם מגנטים ? אנחנו כאן בשבילכם !

כרטיס ביקור הוא דבר חשוב ובעל משמעות רבה, כרטיס ביקור צריך להיות משהו שאנשים ירצו לשמור. למגנטים באירוע חשיבות רבה מאוד ! זהו כרטיס הביקור של האירוע שלכם, כרטיס הביקור שלכם הוא גם כרטיס הביקור שלנו  ובמילים אחרות האירוע שלכם זאת ההזדמנות שלנו לחלק כרטיסי ביקור.

אם אתם רוצים לתת לאורחים שלכם כרטיס ביקור מיוחד שהם ירצו לשמור אז חשוב מאוד לבחור בחברה שמפיקה מגנטים לאירועים באשקלון איכותית וטובה.

מגנטים לאירועים באשקלון – מגנטים זה העסק שלנו : 

מגנטים זה העסק שלנו כבר לא מעט זמן, אנו ביויו מגנטים לאירועים מבית יויו צלמים עובדים אך ורק עם ציוד צילום מקצועי ואיכותי שיכול להעניק תמונות מיוחדות. אם מי שמצולם בתמונה יש לו תמונה מחמיאה ויפה הוא ירצה לשמור אותה, זהו כרטיס הביקור שלנו, אנו רוצים שאנשים ישמרו את התמונה אותה קיבלו על מגנט באירוע שלכם. ואם איכות המגנט היא מעולה הם ישמרו אותה לאורך זמן ! וכאן זה כבר כרטיס הביקור שלכם ! לכן אנו עובדים עם חומרי גלם איכותיים ביותר ! רק ככה אנחנו יכולים לתת לאורחים מהאירוע את כרטיס הביקור המושלם.

מגנטים לאירועים באשקלון – גם כרטיס ביקור צריך לעצב : 

מעולם לא הייה פשוט כל כך לעצב מסגרת למגנטים, זאת בזכות הטכנולוגיה שלנו שרק ממשיכה להתקדם. לכן בזכות העבודה שלנו עם תוכנות מתקדמות ומאגר של למעלה מ 2000 מסגרות מעוצבות למגנטים אנו יכולים לעצב לכם בעריכה מתקדמת מסגרת מגנט בהתאם לקונספט ההזמנה שלכם לחתונה או לאירוע או בכל עיצוב שרק תרצו. תרגישו חופשי לבקש כל מה שאתם רוצים ואנו נעצב זאת עבורכם. כמה זה יעלה לכם תושבי אשקלון ? זה לא ! עיצוב המסגרת הוא חלק מהשירות אותו אתם מקבלים ואנו לא גובים עליו תשלום נוסף.

מגנטים לאירועים באשקלון – בחירת סוג נייר למגנט : 

על איזה סוג נייר תרצו לתת לאורחים שלכם את המגנט ? יש לנו אפשרות להעניק לכם כל סוג נייר שתבחרו ! בזכות פיתוח התמונות על גבי פלוטר אתם יכולים לבחור תא סוג הנייר עליו יודפס המגנט. נייר מט או מבריק או אפילו הדפסה על דפי קנבס מגנטיים. הנייר הסטנדרטי שלנו הוא נייר פוטו מסוג כרומו ברמה גבוה בזכות הכרומו שעל הנייר הוא מאפשר את העברת הצבע ברמה גבוה, העברת צבע ברמה גבוה מאפשרת לתת חדות לתמונה. בזכות עבודה בשיטת micro pizo ודפי פוטו כרומו מתקבלת התמונה החדה ביותר.

אז אם אתם מחפשים מגגנטים לאירועים באשקלון אל תהססו לפנות אלינו ולתת לאורחים שלכם כרטיס ביקור שירצו לשמור !

 

Call Now Button