המדריך לאירוע ברית מילה

המדריך המלא לאירוע ברית מילה 

אירוע כמו ברית מילה כולל המון הכנות בתוך פרק זמן קצר, שבנסוף להתרגשות הרבה יש גם את הלחץ של ארגון האירוע שכולל בתוכו הזמנת צלם לברית והזמנת צלם מגנטים לאירועים בזול כי אחרי הכל ההוצאות רבות כשנולד ילד חדש ולכן גם המחיר הזול הוא דבר חשוב אך יחד עם זאת חשוב למצוא מוצר איכותי וצלם לברית שיודע את עבודתו.

בנוסף לצלמים יש ראשית לבחור את המקום בו תחגגו את האירוע המשמח, לבחור בגד מתאים לאם ומתאים לאב וכמובן בגד מיוחד שיתאים לתינוק. הרי עבור התינוק ברית מילה זהו אירוע של פעם בחיים וחשוב שהוא יהיה לבוש בהתאם. יש גם לדאוג להזמין את האוחרים שזאת מטלה כלל לא פשוטה. את כל המטלות הללו צריך לבצע תוך כדי שאתם מותשים אם זה הבעל שבין כל הבלאגן הולך וחוזר מבית החולים ודואג לכל המטלות והאמא שהיא אחרי לידה מותשת ועייפה. לכן הכנתי לכם מדריך קצר שיעזור לכם להגיע מוכנים ליום האירוע. תגיעו מוכנים = תצאו נשכרים .

בחרית האולם לברית 

אחרי שאתם כבר יודעים שמדובר בבן ואתם מתכוונים לחגוג את אירוע ברית המילה כדאי לבדוק את האופציות של האולמות והמסעדות. אין זה כל כך משנה אם מדובר במסעה או אולם בו תחגגו את הברית הדבר החשוב הוא שמיקום האולם יהיה קרוב ככל שניתן לכל האורחים. אירוע ברית המילה לרוב הוא אירוע קצר שאורכו כ-3 שעות ולכן אין צורך לטרטר את האורחים בנסיעה ארוכה. מגנטים לאירועים בזול
הצילום של הברית ושל צילומי האווירה במקום הם חשובים לא פחות ולכן חשוב להזמין צלם לברית מקצועי ומיומן שיודע את עבודתו היטב. אנו בחברת yoyomagnet החברה המובילה בצילום אירועי ברית וצילום מגנטים לאירועים בזול יכולים להעניק לכם הלקוחות את האפשרות של שילוב צילום סטילס לברית יחד עם הפקת מגנטים מרהיבים מהאירוע.
בבחרית האולם או המסעדה בו תערכו את טקס הברית יש לדאוג לאוכל טוב, אחרי הכל לרוב אירועים ומקומות אירועים נמדדים באיכות האוכל לכן חשוב לא להקל ראש בכך. אם אתם רוצים שגם לכם וגם לאורחים שלכם תהייה מזכרת מהאירוע כדאי מאוד לשלב בנוסף לצילום האירוע גם הפקת מגנטים.

הפעלות למהלך האירוע 

אירועי הברית נערכים במהלך היום ולרוב מתנגנת מוזקית רקע ופחות מוזיקת ריקודים לכן חשוב שלאורחים לא יהיה משעמם במהלך האירוע, לכן יש לדאוג גם להפעלה או לאטרקציה. צילום של מגנטים יכול להיות אטרקציה מושלמת לאירוע ברית כי אתם יכולים להצטלם יחד עם האורחים לתמונת מגנט אותה הם יקבלו בתוך זמן קצר מאוד לאחר הצילום. גם אם בחרתם באטרקציה אחרת לברית או בהזמנת מתנפחים לאירוע חשוב שהצלם לברית למגיע ידע לצלם גם את הילדים שקופצים ונהנים ולהפיק להם תמונת מגנט בכדי שגם להם תהייה מזכרת מהאירוע.צלם לברית בזול
אל תשכחו לרגע את האורחים שלכם – הם עשו מאמץ והגיעו לכבד אתכם לכן אל תשכחו להודות להם ולהיות איתם וכמובן גם להחמיא להם. אני בטוח שאתם לחוצים ועמוסים אבל זה חשוב מהכל להודות לאורחים שהגיעו.
הטיפול בתינוק – אחרי הכל התינוק עדיין דורש את שלו והוא עדיין קטן ולפני טקס הברית יש צורך בהכנת הילד לכן אם אתם עסוקים באירוע ובאורחים שמגיעים אפשר להעיזר בסבתא או דודה קרובים שיודעים כיצד לטפל בילד קטן אפשר פשוט להשאיר את הילד אצל אחת מהן להשגחה עד לטקס הברית עצמו.
הצלם של הברית – עדכנו ביום האירוע את צלם הברית מיהם הסבתא והסבא של הילד משני הצצדים כדי שידע לצלם את כל המשפחה המורחבת וכמובן אם יש ילדים נוספים ואחים גדולים שגם אותם ידע לצלם. אנו בחברת yoyomagnet החברה המובילה בצילום אירועי בריתות וצילום מגנטים לאירועים עוברים בצילום סטילס מקצועי על כל התמונות אותם אתם תבקשו מאיתנו לצלם של כל בני המשפחה.

סיום האירוע

אז אחרי שכל האורחים התפזרו ולקחו את המגנטים שצלם המגנטים של חברת yoyomagnet הפיק להם אתם נשארים אחרונים באולם לשם ההדרכה של המוהל שמסביר כיצד יש לטפל בתינוק לאחר הברית. וכמובן לקחת את דיסק התמונות שהכין לכם הצלם המקצועי והמיומן של חברתנו. בסיום אתם תקבלו מאיתנו דיסק ובו כל התמונות שצולמו ובנוסף עריכה של כל התמונות לצבעי שחור לבן מיוחדים בהזמנת מגנטים לאירוע תקבלו מאיתנו גם מגנטים גדולים ומעוצבים בנוסף למגנטים שאנו נשמור עבורכם במהלך כל האירוע.

אז שיהיה במזל טוב ותזכו לגדל את הבן החדש בנחת 🙂

054-6700472

Share This: