מגנטים לאירועים במרכז

מגנטים לאירועים במרכז

מחפשים צלם מגנטים לאירועים באיזור המרכז ? רוצים מחיר אטרקטיבי ואיכות מעולה ?
אז הגעתם למקום הנכון !

אנו בחברת 'מגנט יונתן' מתמחים בצילום כל סוגי האירועים באיזור המרכז לרבות צילום מגנטים לאירועים .
אז אם אתם מתכננים אירוע מיוחד בקרוב באיזור מרכז הארץ ורוצים את האטרקציה המובילה היום  בישראל שהיא המגנטים לאירועים גם אצלכם באירוע , צרו קשר וקבלו הצעת מחיר וייעוץ בחינם לא כל התחייבות .מגנטים לאירוע חברה

אנו מאמינים שעשיתים הכנות רבות לאירוע והשקעת בו את מירב המחשבה ,היצרתיות ואת מיטב כספכם , אז אל תתנו לכל זה להשכח ! כדי להנציח את האירוע המושקע שלכם חייבים צלם מגנטים . לכן אנחנו כאן כדי לחוות ביחד איתכם את החוויה המיוחדת וללות אתכם במהלך כל האירוע להתרגש איתכם ומכל רגע ורגע לצלם ולהפיק לכם תמונות מגנט מדהימות שישארו איתכם לתמיד ויזכריו לכם בכל פעם מחדש כמה מיוחד וקסום הייה האירוע שלכם.

כל התמונות שאנו נצלם למגנטים באירוע שלכם יהיו בעזרת מצלמת DSLR משוכללת מבית Canon ובאיכות של FULL HD מצלמה מיוחדת ועדשה שמתאימה בדיוק לצילום תמונות למגנטים .

אנו כמובן נגיע לאירוע עם חולצה שתזהה אותנו כצלם המגנטים שלכם , והאורחים ידעו מי צלם המגנטים ואנו נוכל לצלם אותם נהנים יחד איתכם וחווים יחד איתכם את הרגעים המאושרים .

מכל תמונה שנצלם אנו נפיק מספר עותקים כנדרש וזאת על מנת שלכל מצולם בתמונה תהייה מזכרת מהאירוע.

את כל התמונות אנו מפתחים על נייר פוטו מקצועי שמתאים במיוחד לפיתוח תמונות מגנט בעזרת פלוטר מקצועי בעל 6 ראשי צבע דבר שנותן איכות תמונה גבוהה ועמידות של המגנט לאורך זמן .

054-6700472

Share This: