מגנטים לאירועים בעכו

מגנטים לאירועים בעכו

מחפשים צלם מגנטים לאירועים בעכו? הגעתם למקום הנכון! 

יויו מגנט הנה חברת המגנטים לאירועים מהוותיקות והמובילות בישראל. עם ניסיון בצילום מגנטים לאירועים כבר משנת 2007 מוותיקי התחום והמובילים ביותר.

רק אצלנו תקבלו :

  • מחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד וחבילות צילום מגנטים לאירועים ללא הגבלה במחירים של 390 ש"ח בלבד!. בלי כוכביות ובלי אותיות קטנות צילום מגנטים בעכו במחירים הכי הוגנים ומשתלמים שיש.
  • צילום מקצועי ללא פשרות – אם אתם לא רוצים עוד צלם מגנטים שרק מגיע ולוחץ על כפתור ואתם רוצים לקבל את הצילום האומנותי והמתקדם ביותר אנחנו חברת יויו מגנט זה הכתובת שלכם לצילום מקצועי ואיכותי.
  • מאות המלצות של לקוחות שבוחרים בנו בכל אירוע מחדש. באו גם אתם להיות חלק מאותם לקוחות שהפכנו להיות חלק בלתי נפרד מכל אירוע משפחתי ושמחה.
  • פיתוח תמונות מגנט מהמתקדמים ביותר בעולם באמצעות מדפסת טרמית מתקדמת.
  • תעודת אחריות בכתב על המגנט! אנחנו כל כך בטוחים באיכות המגנטים שלנו שאנחנו לא מהססים לתת לכם תעודת אחריות למשך 5 שנים על המגנט.
  • שירות אדיב ללא פשרות – השירות שלנו הוא ללא פשרות! הלקוחות הם אבני היסוד של העסק שלנו ואנחנו לא מתפשרים לעולם ועושים הכל לתת להם את השירות הטוב ביותר.

בנוסף לכל אלו אצלנו תקבלו את המחיר הזול והמשתלם ביותר, אנו מספקים שירות של מגנטים לאירועים בצפון לכל סוגי האירועים והכל במחיר הזול ביותר.

אנו מאמינים ששירות איכותי ללקוח מתחיל קודם כל במחיר הוגן.

לכן אצלנו תמצאו את המחירים הזולים ביותר ועל כל אירוע תקבלו בסימו תעודת אחריות בכתב על איכות המגנטים.

אצלנו תקבלו תעודת אחריות ל 5 שנים על המגנט. 

והתחייבות אישית שלנו למחיר הזול ביותר להפקת מגנטים לתושבי עכו והסביבה. 

כשזה מגיע לנושא של בחירת צלם מגנטים לאירועים בעכו יש כמה דברים חשובים מאוד שאתם צריכים לקחת בחשבון ולבדוק טוב לפני שאתם סוגרים עם צלם מגנטים.

היום אין אחד שלא יודע איך עובדת אטרקציית מגנטים לאירועים ולכן במקום להסביר לכם איך הכל עבוד הפעם אסביר לכם מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת מגנטים לאירועים. 

אז לפני שאתם רצים לסגור עם צלם מגנטים הנה הרשימה המלאה שאותה צריכים לבדוק לפני שסוגרים רק לפי מחיר שמקבלים

קודם כל בודקים המלצות [לנו יש מאות כאלו]

אחרי שבודקים המלצות חשוב מאוד לבדוק את וותק הצלם. במיוחד שמדבור על צילום מגנטים לאירועים בעכו ככל שהצלם יותר וותיק זה מעיד על נסיון.

צלם וותיק ובעל ניסיון בתחום האירועים ידע לתת לכם את המענה שאתם זקוקים לו, אני נמצא בתחום צילום המגנטים כבר למעלה מ 11 שנים (מותיקי התחום).

הניסיון בצילום אירועים שונה מניסיון בכל תחום צילום אחר מכיוון ובאירוע הדינמיקה היא חשובה.

אם נשווה צילום אירוע למשל לצילום בסטודיו ברור שהדינמיקה היא שונה, לצלם דוגמנית בסטודיו שיש לה ניסיון ועומדת מול המצלמה זה שונה,
צילום כזה שונה יותר מאשר לצלם סבתא שרוקדת על רחבת הריקודים אות הילדים השושבינים שביאים טבעות.

לכן חשוב מאוד לבדוק מה הוותק של הצלם.

אחרי שבדקתם את הוותק של הצלם מגנטים לאירועים חשוב מאוד לבדוק מה מקבלים.

הכל צריך להיות כתוב בחוזה כתוב ומאורגן.

מה צריך להיות כתוב ?

תאריך האירוע + מיקום האירוע + שעות עבודה + מה מקבלים מתי ואיך.

אם סגרתם הגדלות או תוספות מיוחדת מול צלם מגנטים חשוב לוודא מתי הוא מביא לכם את ההגדלות ואת הדברים שסגרתם עליהם.

חשוב לוודא מתי הצלם מגיע ומתי הוא הולך שלא תמצאו את עצמכם באמצע האירוע בלי צלם מגנטים.

 

מגנטים לאירועים בעכו - התשובות לכל השאלות

יש המון חבילות צילום של מגנטים לאירועים בעכו, אצלנו תמצאו חבילות צילום מגנטים ללא הגבלה כולל דיסק עם כל התמונות וגם 4 הגדלות מגנט מעוצבות במחיר משתלם של 390 ש"ח בלבד. בנוסף חבילות של צילום בלוקים מעץ לאירועים ועוד מגוון גדול מאוד של חבילות מגנטים גם לאירועים גדולים ומכל הסוגים.

בהחלט כן! היום יש המון צלמי מגנטים מוכשרים שיכולים לתת לכם שירות גם של הצילום של הברית וגם של צילום מגנטים.בדרך כלל נהוג בעיקר בברית מילה שאלו אירועים קטנים שהצלם מגנטים יהיה גם הצלם של הברית, באירועים גדולים יותר כמו למשל צילום חתונה אתם צריכים צלם שיהיה איתו איש צוות נוסף.

עוד דבר חשוב מאוד הוא שברגע שאתם בוחרים צלם מגנטים שגם יהיה הצלם של הברית, חשוב מאוד לוודא שהצלם כבר מכיר את הדינמיקה ועשה אירועים כאלו בעבר. תעברו גם על הגלריית עבודות שלו ותראו שזה מתאים לסגנון שלכם.

Call Now Button