פעם הייה ערך לתמונות

הערך של התמונות היום הוא הרבה יותר נמוך מבעבר, אם ניגש היום לאדם ברחוב ונשאל אם יש עליו מצלמה הוא מיד יציג את הטלפון הנייד שלו ויענה שתמיד יש עליו מצלמה. אם היינו לפני 20 שנה שואלים אדם ברחוב אם יש עליו מצלמה הוא כנראה יביט במבט מוזר של : "למה נראה לך שאני מסתובב עם מצלמה כל יום?!?"

היום לכולם כבר יש מצלמות במכשירים הניידים וברוב המכשירים גם המצלמה מאוד איכותית ועם הזמן גם הערך של התמונה ירד. תמונות שפעם היו שוות אלף מילים היום נמחקות ברגע או שהופכות להיות פרסום בפייסבוק שיקבל כמה לייקים.

אם בעבר כשהיינו באירוע הייה מגיע צלם מצלם אותנו לתמונה שאחרי כשעה הוא מגיע אלינו עם תמונה בגודל a5 ממוסגרת ומוכר לנו אותה, היום כשיש מגנטים לאירועים ומצלמות דיגיטליות משוכללות שיכולות להביא תמונות לרמה מאוד גבוה של חדות ואיכות. אם פעם חשבנו שאיכות צילום ב FULL HD היא הרמה הגבוה ביותר זה הייה לפני שהציגו לנו את ה 4K עם אפשרות לחדות כל כך גבוהה שניתן לספור את השערות של המצולמים. היום גם המגנטים התפתחו ואם פעם הטכנולוגיה הייתה מאפשרת ליצור תמונות מגנט בסיסיות היום ניתן להגיע לרמה מאוד גבוה של איכות תמונה ועמידות לתקופה ארוכה.

בעבר זה לא הייה ככה אם פעם היינו מצלמים תמונה וגם אם היא לא הייתה הכי טובה שיש בכל זאת שמרנו אותה, עד היום אנו רואים תמונות ילדות שלנו שצולמו בפילים ואנו שומרים אותם כבר לא מעט שנים, וזאת בגלל העלויות וגם כי אנו רוצים לשמור רגעים יפים וזכרונות לתמיד.

היום התמונות כבר לא זוכות ליחס לו היו זוכות בעבר, היום התמונות נשמרות על הטלפון או שעולות לענן ולא זוכות ליחס מעבר לזה.

לכן מגנטים זאת הדרך הטובה ביותר לתת לתמונות בחזרה חלק מהערך שלהן, מדובר לרוב על תמונות של אירועים חשובים בחיים שלכם כמו למשל חתונה, ברית, בר או בת מצווה לכן שחוגגים אירוע מסוג זה ורוצים לתת עך לתמונות כדאי מאוד לקחת את שירותיו של צלם מגנטים מקצועי.

הנה לכם קצת חומר למחשבה על איך שהחיים שלנו משתנים מאז ועד היום ועל נפלאות הטכנולוגיה.

לכן אנו כחברה המובילה בהפקת מגנטים לאירועים עובדים בשיטות עבודה מסורתיות ושילוב של הטכנולוגיה יחד וזאת בכדי להעניק לכם את המגנטים האיכותיים והמרשימים ביותר.

אל תהססו וצרו קשר כבר עכשיו

054-6700472

Share This: