אירוע יום הולדת מושלם

כל מה שחשוב שתדעו בכדי להפיק אירוע יום הולדת מושלם

בתקופה האחרונה אנו כחברה המספקת שירות של צילום מגנטים לאירועים מקבלים יותר ויותר פניות מלקוחות המעונינים בשירות של צילום מגנטים באירועי יום הולדת, לכן החלטנו להכין עבורכם רשימה קצרה של דברים שיעזרו לכם להפיק את מסיבת יום ההולדת שאיש מהחוגגים לא ישכח .

הדבר הראשון הוא בחירת מקום לחגיגה, רוב מסיבות ימי ההולדת מתקיימות בבתים הפרטים של המזמינים אבל יש לקחת בחשבון שלא תקבלו את הבית בסוף החגיגות כפי שהיה לפני כן. עשוי להיווצר לכלוך רב ובמקרים קיצונים אף יותר הלכלוך עשוי להיווצר גם על הקירות ואז מלאכת הניקיון הופכת קשה עוד יותר (טיפ קטן נוסף את הלכלוך שעל הקירות לא תמיד חייב לצבוע את כל הקיר לשם הסרת הכתם, ניתן להשתמש בספוגית הפלא בעלות של פחות מעשרה שקלים לחבילה של שש יחידות, זה עובד מצוין)
אז אם אתם רוצים להמנע מכל הבלאגן אצלכם בבית יש מקומות המיועדים במיוחד לחגיגות ימי הולדת ובשעות מסוימות ביום העלות נמוכה יותר משעות הלילה (שעות בין 17:00-19:00) שזה גם זמו מצויין אם מתכננים יום הולדת לגילאים נמוכים אז עדיף בשעות אלו . אז פשוט בצעו חיפוש קל במנוע החיפוש של גוגל וחפשו מיקומים לחגיגות מסוג זה.
אופציה מעולה נוספת היא לחגוג את המסיבה בפארק, היום בחלק מן הפארקים העיורניים יש חיבור לחשמל וצוות הפארק עצמו גםם מספק שולחנות וכסאות וערוך לחגיגות ימי הולדת במתחם.

הדבר השני לאחר שנקבע מיקום החגיגות הוא הכיבוד לאורחים, אם כבר ישנם מוזמנים לאירוע יש לדאוג להם לכיבוד קל ושתייה קלה בימי החורף מומלץ מאוד לדאוג לשתייה חמה גם כן. לרוב ימי הולדת כיבוד קל הוא בהחלט דבר שמקובל אלא אם באמת אתם רוצים להשיקע הזמנה של כמה מגשי פיצות יכולה להוות פתרון מצויין לכך.

הדבר השלישי הוא החלק האומנתי של האירוע, לאירועי יום הולדת של גילאים נמוכים יש לדאוג למפעיל שיודע להעביר ולהנחות ימי הולדת במיוחד לילדים קטנים והוא זה שיבדר אותם וילהיב אותם במהלך האירוע. לגילאים הקצת יותר מבוגרים אפשר לארגן למשל קריוקי או משחקי חברה אחרים שגם יוסיפו לאווירה הנעימה במהלך האירוע.

הטיפ העיקרי – לכל מסיבה כזאת כדאי מאוד להזמין שירות של מגנטים לאירועים מהסיבות העיקריות לאירועים כאלו של עד 50 אורחים ניתן להסתפק בצלם מגנטים אשר יבצע מספר נוסף של צילומי אווירה וכך אתם נהנים גם מצלם לאירוע שיצלם עבורכם עוד כמה תמונות של אווירה וגם מצלם מגנטים אשר יצלם את האורחים שלכם ויפיק להם תמונות של מגנט איכותיות ויפות, תמונות המגנט יהוו מזכרת מהאירוע אותו תכננתם בקפידה . וכמו תמיד המגנטים נותנים לאורחים הרגשה נעימה שמישהו אכן חשב עליהם ומחליט לכבד אותם בחזרה ולהוקיר להם תודה על כך שהגיעו לחגוג יחד עם חוגג יום ההולדת.

בכל שאלה נוספת לארגון יום הולדת ולקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות צרו קשר

054-6700472 

Share This: