מגנטים לאירועים מחיר

   מגנטים לאירועים מחיר

האיכות הטובה ביותר ובמחיר הטוב ביותר ללא פשרות !
אז איך נקבע המחיר של צלם מגנטים לאירועים ?

המחיר מורכב מכמה פרמטרים :

מיקום : מיקום גאוגרפי של האירוע . צלם מגנטים לאירועים במרכז , יתמחר אירוע באיזור המרכז במחיר יותר נמוך מצלם מגנטים לאירועים בצפון וזאת מכיוון שיש לקחת שאנו מוסיפים למחיר את עלות מגנטים לאירועים מחירהדלק של הנסיעה ואת תמחור שעות הנסיעה בהגעה ובחזרה מהאירוע .

ציוד : הציוד איתו עובד צלם המגנטים לאירועים הוא גם חלק בתמחור . צלם מגנטים לאירועים שעובד עם מדפסת ביתית ולא מקצועית יתמחר את האירוע במחיר נמוך מצלם שעובד עם מכונת פיתוח מקצועית . אנו עובדים עם פלוטר מקצועי בעל 6 ראשי צבע מיוחדיים לעומת רוב ספקי המגנטים לאירועים שעובדים עם מדפסת ביתית בעלת 4 צבעים .

הצילום : צלם מקצוען בעל ניסיון וידע בצילום יגבה מחיר גבוה יותר מצלם מגנטים לאירועים מתחיל שמבחינתו צילום זה "ללחוץ על כפתור" אנו במגנט יונתן רואים את הצילום כאומנות ואוהבים אותו ומצלמים אירועים כבר תקופה ארוכה.

חומרי הגלם : חברה שעובדת עם חומרי גלם פשוטים ולא איכותיים תתמחר אירוע במחיר מאוד נמוך לעומת חברה שעובדת עם חומר איכותי . אנו בחברת 'מגנט יונתן' עובדים עם חומרי הגלם הטובים ביותר שקיימים היום בתחום המגנטים לאירועים ונהנים מהמחיר הטוב ביותר וזאת מכיוון שאנו רוכשים את החומרים ישירות מהיבואן וחוסכים לכם הלקוחות את פערי התיווך וכך אתם נהנים ממוצר איכותי וטוב ומעל הכל במחיר הטוב ביותר.

כמות האורחים : באירוע שבו כמות המוזמנים היא גדולה יש צורך באנשי צוות מקצועיים נוספים מעבר לצוות מגנטים לאירועים סטנדרטי שכולל צלם מגנטים וגרפיקאי , לכן אירוע שבו יש יותר מוזמנים גם יצולמו יותר תמונות ומעבר לכך יפותחו יותר תמונות של מגנטים . אז חלק מהמחיר של מגנטים באירוע הוא גם כמות המוזמנים.

באירוע שלכם רק 'מגנט יונתן' – כי אין יותר טוב יש יותר יקר

054-6700472

Share This: