מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים – תהיו חכמים 

בעבר לא כל אחד הייה יכול להיות צלם אירועים, או בכלל לעבוד עם ציוד צילום, מכיוון שציוד הצילום הייה יקר ואנלוגי. היום פלאי הטכנולוגיה עושים את שלהם וכל אחד עם מעט יוזמה יכול לקנות מצלמה לראות שיעור או 2 על צילום ביוטיוב ולהחשב כצלם. לכן לא מעט בחרו בדרך זאת לבוא ולעשות עוד כמה מאות שקלים והפכו להיות צלמי מגנטים, כל זאת על חשבון האירוע והשמחה שלכם.

מגנטים לאירועים – התחרות : 

נכון, כמו תמיד התחרות בשוק היא לבסוף לטובת הלקוח. תמיד אנו חוזרים לחוק הראשון של הכלכלה והוא היצע וביקוש. היצע צלמי המגנטים עם השנים הפך להיות יותר גבוה מה שגורם להוזלת המחיר. אין זה מחייב שהוזלת המחיר תפגע באיכות אותה אתם מקבלים, אלא זה שחוקי הכלכלה לא פוסחים עלינו.

מגנטים לאירועים – חובבן או מקצוען ? :

היום צלמי מגנטים מגיעים לאירועים בכדי לצלם בלבד ולא מבינים את החישבות שלהם להצלחת האירוע. אני מאמין כי מצב הרוח של צלם המגנטים במהלך האירוע הוא חשוב מאוד להצלחת האירוע. הוא נמצא עם האוחרים שלכם על רחבת הריקודים ואם הוא הוא עומד ומחזיק מצלמה בלי חשק, זה פוגע מאוד באווירה אבל אם צלם המגנטים שלכם הוא חייכן וחברותי הוא יכול לתת הרגשה נעימה יותר על הרחבה.

המקצועיות של צלם מגנטים היא לא רק בצילום אלא גם ביחסי האנוש שלו, וכמובן באהבה שלו לצילום ולאנשים.

מגנטים לאירועים – איך זה קורה : 

המגנטיזציה היא ציפוי בחומר מגנטי, הפעולה הזאת לא נעשית במהלך האירוע שלכם, אלא המגנטים מגיעים על דפי מגנט שכבר עברו מגנטיזציה. אז מגיע לאירוע צלם שמצלם את האורחים לאחר מכן את התמונות מעביר לגרפיקאי שנמצא יחד איתו באירוע, אחרי שהגרפיקאי ממסגר את התמונות הוא מפתח תמונות ואותן מדביק על דף מגנטי דביק, לאחר מכן חותכים את הדף ומתקבל המגנט עם התמונה.

מגנטים לאירועים – איך תדעו שבחרתם חברה מקצועית : 

פלאי הטכנולוגיה כבר אמרתי ? היום פשוט מאוד וקל לדעת מה טיב החברה להפקת מגנטים לאירועים שתחברו, פשוט כנסו לאתר הבית שלה ותראו תיק עבודות. ככל שהחברה מספקת יותר מידע במגוון רחב יותר של תחומים כך תדעו שנצבר יותר וותק וניסיון. חברה ללא ניסיון לא תוכל לספק לכם כמות מידע בתחומים אחרים. אל תסתפקו בחברה שיש לה רק דף פייסבוק פשוט, זה מעיד על הרצינות של החברה ועל איכותה. באתר החברה תוכלו גם לצפות בהמצלות של לקוחות קודמים.

שיהיה בהצלחה והמון מזל טוב, שלכם צוות יויו מגנטים לאירועים

Share This: