מגנטים לחינה / אירוסים

מגנטים לחינה / אירוסין 

איך תצליחו לחסוך המון כסף בדרך לחתונה וכל זה רק בזכות המגנטים שתזמינו לאירוע, כדאי לכם לקרוא ולגלות עוד כמה דברים על מגנטים לחינה / לאירוסין שעדיין לא חשבת עליהם. מגנטים לאירועים זה לא מה שחשבתם אצלנו זה הרבה מעבר !

הוא הציע ושאל "התינשאי לי ?" ואת ענית "כן ! " והדבר הראשון שעשיתם מיד לאחר מכן הוא לרוץ ולספר להורים ולחברים שאתם מאורסים בשעה טובה (וכמובן גם העלתם תמונה לפייסבוק עם הטבעת וחיוך ענק) אז הרשו לי לתקן טעות קטנה למרות שהכינו לחתן וכלה לפני החתונה הוא מאורסים, האירוסין עצמם מתקיימים רק במקום אחד והוא מתחת לחופה. הנישואים מתחלקים לשניים חלק אחד והוא האירוסין שבו החתן מעניק לכלה סכום של כסף אבל היום הדברים קצת שונים אז מעניקים טבעת שהיא כמובן שוות כסף ואז טקס האירוסין מתקיים מתחת לחופה. אז אתם שואלים את עצמכם אם ככה מהו הכינוי הנכון ? פשוט מאוד השימוש במונח 'משדכים' הוא הנכון ביותר שבו שידוך וקשר הדדי.

אז אחרי שאתם כבר משודכים אתם ישר רצים לתכנן את אירוע החתונה שלכם בהתלהבות רבה בכדי שהחתונה שלכם תהפוך להיות חתונת השנה שכולם ידברו עליה, אבל רגע. כדאי לקחת אוויר ולעצור ולחשוב שיש לתכנן בדרך גם אירועים מגנטים לאירועים ואירועי חינה נוספים כמו : מסיבת חינה או אירוסין שגם אותן יש לתכנן לא פחות ממה שיש לתכנן את החתונה עצמה.

אני בטוח שבנוסף לתכנון של החתונה והחינה יש גם לתכנן את מסיבת הרווקים והרווקות, אמנם החינה היא יותר נוחה לתכון וזאת מכיוון שמדובר באירוע יותר אינטמי ובו מוזמנים רק המשפחה והחברים הקרובים ואירוע כזה יכול להיות יותר מהנה אפילו מיום החתונה מכיוון שיש בו הרבה פחות לחץ ואתם מגיעים לאירוע רגועים ונינוחים. אפשר לקחת את החינה כאירוע הכנה לחתונה כסוג של חזרה גנרלית ליום החתונה שמתקרב.

אחרי הכל במרוץ של החיים וההכנות לחתונה שלא מסתכמות רק בהכנות לחתונה ובדרך יש את ההכנות למסיבת רווקים, הכנות למסיבת רווקות, הכנות לחינה/מסיבת אירוסין, הכנות לטקס מקווה של הכלה והכנות לשבת לחתן עם כל החגיגות שבדרך עוד לפני החתונה וגם השבת חתן שאחרי החתונה המסקנה הברורה מכל זה היא שמדובר בהשקעה של סכומי כסף לא קטנים בכלל …

אז איך תצליחו לחגוג את כל האירועים האלו מבלי שזאת תהייה הוצאה כלכלית גדולה ?

מגנטים לאירועים : 

אם תחליטו להזמין לאירוע שלכם צלם אירועים ובנוסף אליו צלם מגנטים אז כאן קיימת הוצאה כפולה, אתם שואלים את עצמכם מדוע ההוצאה כפולה כי הרי המגנטים זוהי אטרקיצת חובה בכל אירוע ואילו צילום אירועים הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע עצמו. פשוט מאוד אנו כחברה המתמחה בהפקת מגנטים לאירועים לרבות אירועי חינה או אירוסין יכולים להוות עבורכם פתרון כלכלי עצום על ידי זה שאנו מצלמים את התמונות שלנו באמצעות המצלמות המשוכללות ביותר שקיימות היום מסוג DSLR ובעלי ידע וותק בצילום אירועים לרבות צילום למגנטים ולכן אתם כלקוחות יכולים להנות מזה שאנו נשתמש באותם שתי כובעים באירוע שלכם ובכך תקבלו גם צילום מקצועי לאירוע שלכם ומעל הכל תקבלו את האטרציה המובילה היום בתחום האירועים והיא המגנטים.

לסיכום : 

אנו כחברה המספקת שירות של צילום מגנטים לאירועים יכולים להעניק לכם את השקט לו אתם זקוקים ויכולים להעניק לכם שירות של צילום מקצועי ללא פשרות בנוסף לשירות שלנו כצלמי מגנטים . בכל אירוע אותו אתם חוגגים ומעונינים לתעד אותו בדקו היטב את טיב הצלם על ידי ביקור בגלריית העבודות של אותו צלם וכמו תמיד זכרו כי אין כל הבדל בין צלם המגנטים לצלם אירועים אחר שניהם חייבים להיות מקצועיים באותה מידה .

כמו תמיד מקווים שהמאמר הזה תרם לכם בהכנות לאירוע שלכם ומאחלים לכם המון מזל טוב ושפע של אירועים משמחים נוספים 🙂

אל תהססו ליצור קשר ולבחור את המומחים לצילום מגנטים לאירועים
מחכים לשיחה ממכם ….

054-8066162

Call Now Button