איך המגנטים הפכו לאטרקציה

מתכננים להזמין צלם מגנטים לאירוע שלכם יש כמה דברים שחשוב לדעת 

עוד סוד קטן שכדאי לכם לדעת ושיעזור לכם להפוך את המגנטים לאטרקציה ולא לאכזבה .

בתקופה האחרונה אנו עדים לכך שאטרקצית המגנטים הפכה להיות חלק משמעותי ובלתי נפרד מכל חגיגה, וכבר זמן רב המגנטים הם לא נחלתם של חתונות היוקרה בלבד, ואני אציג לכם את עיקר הבעיות שקיימות בתחום זה וכיצד ניתן לפתור את בעיות אלו וכמובן כל זה תוך התגמשות במחיר אך ללא התגמשות כלל על איכות התוצר הסופי אותו תקבלו.

הדבר הראשון שחשוב שתדעו שאם כבר גיבשתם החלטה של הזמנת צלם מגנטים לאירוע שלכם אל תתפשרו על איכות הצילום. כי המגנטים הם המזכרת לאורחים שלכם ולהם אתם רוצים לומר תודה על שהגעיו לשמחה שלכם ולכן אתם לא רוצים לאכזב את האורחים שלכם בתמונת מגנט שלא מחמיאה להם ובטח שלא לתת לאורחים שלכם את ההרגשה שבחרתם בצלם חובבני וזאת בכדי לחסוך סכום קטן יחסית של פחות מכמה מאות שקלים. אחרי הכל הם יחשבו שהחיסכון הזה בא על גבם ואני בטוח שאיש לא ירצה לתת לאורח שלו את ההרגשה הזו. אחרי הכל חתונה זה אירוע של פעם בחיים ומושקעים בו מירב המאמצים ומהחשבה שלכם. ואם כל הפרטים וגם הקטנים ביותר חשובים לכם אל תתפשרו ביום החתונה המשמח על איכות הצילום של מגנטים.החברה הזולה ביותר להפקת מגנטים לאירועים זולים ולהפקת מגנטים לאירועי חברה בזול

הגורמים העיקריים אותם יש לבדוק בעת הזמנת שירות מגנטים לחתונה :

רבים נוטים לחשוב שצלמי המגנטים הם לרוב צלמים לא מוכשרים או "סתם אחד שמחזיק מצלמה" והם נמצאים באירוע במקרה וזאת בגלל שאין מנוס מלהזמין צלם מגנטים לאירוע חשוב כמו חתונה ובכדי לממן את עלויות חומרי הגלם ואת הגרפיקאי יש צורך להתפשר על איכות הצלם שבידיו מופקדת האחריות על המגנטים באירוע. אחרי הכל יש הוצאות בסיסיות ובכדי להוזיל עלויות חייבים להתפשר על משהו ונאלצים להתפשר על איכות הצלם.

אך לא כך חייב להיות הדבר ! אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה מוצלח ושהמגנטים אותם תתנו לאורחים שלכם בחתונה יכבדו אתכם ואת האורחים שלכם אל תתפשרו על איכות הצלם ובחרו בצלם מגנטים איכותי ומוכשר אנו כחברה המספקת שירות של מגנטים לאירועים מתמחים בצילום איכותי ומקצועי ללא רבב ודופי ובעלי ידע וותק של שנים בצילום אירועים וצילום מגנטים בפרט.

דבר נוסף הוא שצלם המגנטים צריך להיות גם סבלני וקשוב לאורחים שלכם, מעבר לכך שהצלם צריך להיות מוכשר בכדי ליצור תמונות מחמיאות, לכן כדי שהאורח מהחתונה יהיה מרוצה יש צורך בתמונה מרשימה ואיכותית.

לכן אנו כספקי מגנטים קמנו לפני לא מעט שנים בכדי לתת לכם הלקוחות מחיר הוגן ללא פשרות על איכות הצילום ומעל הכל ללא פשרות על איכות חומרי הגלם ותמיד לנגד עיננו נשקפת טובת הלקוח בלבד והיא מתחילה במחיר הוגן ויחס וליווי צמוד גם לאחר הזמנת העבודה. כנסו לחופה בראש שקט מגנטים לחתונה

בחירת ספק המגנטים הנכון לחתונה :

את החברה להפקת מגנטים הנכונה בחתונה שלכם תוכלו למצוא ע"י כניסה לגלריית העבודות באתר האינטרנט של אותה חברה ושם לראות אם אכן אופן הצילום מתאים לכם ואתם מתרשמים ממנו לטובה ורק כך תוכלו לבחור את החברה הנכונה ביותר עבורכם להפקת המגנטים בחתונה.

אז אל תהססו ועשו את הבחירה הנכונה וחייגו אלינו כבר עכשיו

054-6700472 

Share This: