יוקר החתונה

יוקר החתונה : האם החתונה היקרה באמת תשדר יוקרה או שתהייה עוד חתונה שעלתה לכם ביוקר ?

תעשיית החתונות מגלגלת מילירדאי שקלים בשנה מזוגות צעירים שמשקעים באשליה של "חתונת השנה" ומתכננים בקפידה כל פרט ופרט גם אם הפרטים האלו שוליים ועולים לא מעט כסף.

זוגות רבים המחליטים להינשא רוצים להפוך את החתונה שלהם למשהו מיוחד, "משהו שעוד לא נראה כמותו" גם אם הדברים האלו יעלו להם לאחר מכן יותר כסף ממה שתכננו באמת להשקיע. גם אם זה יעלה להם 20000 ש"ח יותר הוצאות הם ירגישו שזה היה שווה את זה …. באמת שווה לכם לשלם במשך שנה שלמה הלוואה של 2000 ש"ח בכל חודש בשביל אירוע של 4 שעות ? האם באמת אנשים ימשיכו לדבר על החתונה שלכם בזמן שאתם עדיין משלמים את ההוצאות הכבדות שנשארו לאחר החתונה ? את התשובה אתם נותנים לעצמכם וכמו שנאמר "די לחכימא ברמיזא" .

יש כמה דברים שאפשר לוותר עליהם ויש דברים בעלי חשיבות שהעלות שלהם זניחה אבל הם משמעותיים מעבר למה שאתם חושבים. נכון אם נטייל בשדרות רוטשיליד כבר לא נראה אוהלים ומפגינים על יוקר המחיה ונכון שחלק מהדברים השתנו אבל בתוך כל המחאה לא ראינו פעם אחת אפילו לא תזכורת קטנה על מחיר של שמלת כלה שעולה כמו 3 שנות לימוד אקדמאיות באוניברסיטה. מי יגיד שעדיף שמלת כלה מפוארת על רכישת השכלה ותואר ראשון.

לא מעט כלות מבינות מהר מאוד שברגע שמדובר על המילה "כלה" או "חתונה" הספקים מיד מכפילים את המחיר בכדי לתת לכם שעשו לכם הנחה מאוד משמעותית. אנו בחברת יויו מגנטים לחתונה לא ניתן לכם מחיר כפול ואז הנחה משמעותית אלא ניתן לכם מחיר יותר זול ממה שתקבלו מכל אחד אחר ומבלי להתפשר על איכות השירות או המוצר אותו תקבלו. אנו מלאים בהמלצות ותגובות טובת וממאגר לקוחות מרוצים שחוזים אלינו שוב ושוב בכל אירוע שהם או המכרים שלהם חוגגים.

דברים קטנים כמו עיצוב השולחן אותו סביר מאוד להניח שלא כולם יזכרו אתם יכולים למצוא את עצמכם משלמים מעל 10000 ש"ח כמובן שהמחיר הזה לא יכלול בתוכו את סידורי הפרחים שעלולים לגרום גם חיוב נוסף, ואילו המגנטים שהם המזכרת אותה מקבלים האורחים שלכם ואתם גם נהנים מחוויה מגניבה של אטרקציה באירוע וגם מצלם נוסף שמתעד את החתונה שלכם וכמובן האורחים שלכם נהנים ממגנטים שהם לוקחים אותם הביתה ושומרים מזכרת מהחתונה שלכם. אז אתם רוצים שהחתונה שלכם תיזכר תנו לאורחים שלכם מגנטים שיזכרו את החתונה.

העלות שלם צלם מגנטים לחתונה היא יחסית נמוכה לכל יתר העלויות שלכם בחתונה, צלם מגנטים בחתונה יעלה לכם פחות ממחיר של שולחן ובו 12 מוזמנים (מחיר מנה). והאם חשוב להזמין צלם מגנטים בוודאי שכן ! אנו מאמינים שצלם מגנטים הוא חלק בלתי נפרד היום מהרבה אירועים והוא יכול להעניק לכם חוויה מהנה יחד עם האורחים שלכם. כמובן שאין זאת המלצה לוותר על 12 אורחים תמורת הזמנת צלם מגנטים 🙂 אלא רק לצורך השוואה מבחינת העלות.

אז אם אתם מחפשים צלם מגנטים לחתונה אל תהססו לפנות אלינו ולהבין שהמחאה על יוקר המחיה היא חלק מהחשיבה שלנו והאמונה שלנו כי לכולם מגיע להנות משירות טוב ומוצר טוב ולא לשלם עליו ביוקר .

054-6700472

Share This: