עמדת בלונים לברית

עמדת בלונים לברית

עמדת בלונים לברית מפוארת ומיוחדת זה רק יויו בלון מבית יויו מגנטים לאירועים.

אצלנו תמצאו בלונים לברית במחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד כולל עיצובים מרשימים, קיפולי בלונים הנעשים בטכניקות מתקדמות והכי חשוב מחירים הכי זולים בארץ.

עמדת הבלונים שלנו כוללת עיצובים שיכולים להתאים לברית מילה וגם לבריתה. בנוסף יש לנו עמדות צילום מיוחדות לכל סוג של אירוע כמו בת מצווה, חתונה, בר מצווה, עמדות צילום לאירועי חברה ועוד.

מגנטים לאירועים בתל אביב
בלונים לברית

מה מיוחדת בעמדת בלונים

שאתם מוסיפים עמדת צילום לאירוע שלכם זה באופן אוטומטי הופך את האירוע להיות הרבה יותר יוקרתי ומיוחד. 

בשונה מהרבה אירועי ברית שבהם בדרך כלל לא משקיעים בעיצובים מיוחדים, רק מוספים עמדת צילום ומיד האירוע הופך להיות הרבה יותר יוקרתי וגם מוסיף לו עיצוב שאתם והאורחים שלכם תהנו ממנו.

כל היתרונות בעמדה אחת

עמדת בלונים היא לא רק עוד פריט עיצובי, היא גם מביאה איתה המון יתרונות שכדאי לכם להכיר ולדעת שזה הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות לאירוע שלכם.

אם חשבתם לעשות צילומי ניו בורן, העמדה יכולה לספק לכם הזדמנות לעשות את זה בדרך אחרת. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לגיד לנו ואנו נדאג להביא איתנו אביזרים שיכולים לעזור לצילום להיות הרבה יותר מרשים. זה היתרון הגדול ביותר שיש לכם גם תמונות משפחתיות שכל המשפחה מגיעה להצטלם איתכם.

קיר צילום לברית

עמדת בלונים היא לא רק המקום שבו אתם יכולים לעשות לעצמכם תמונות מיוחדות לאלבום שאתם תוכלו להכין אחרי האירוע. העמדה היא בעצם מוקד משיכה שאליו כל אורח יגיע וישמח מאוד לעשות תמונות.

בנוסף לעמדה כמובן שהיא תהיה נגישה מאוד וגם מזמינה, כל אורח שיגיע ישמח להצטלם ביחד איתכם ואתם תהיו בטוחים שכל מי שמגיע לחגוג איתכם תהיה לכם ממנו תמונה למזכרת.

העמדה המיוחדת שכוללת בתוכה צילום מגנטים. אין ספק שצילום מגנטים לברית היא אטרקציה שכולם אוהבים. ואת האטרקציה המיוחדת של המגנטים אנחנו לוקחים צעד קדימה והופכים אותה לכל כך מיוחדת בזה שיש עמדת צילום שהמגנטים יוצאים מעוצבים ומיוחדם עם רק לצילום. 

עולם של רשתות חברתיות

המציאות היא כזאת שהעולם שלנו הפך להיות כולו סביב הרשתות החברתיות, ואיך הרשתות החברתיות האלו מתקשרות לאירוע הברית שאתם חוגגים? באמצעות הצבת עמדת הבלונים שלנו! העמדה כוללת בתוכה רינג לייט שבו כל אחד יכול להציב את הטלפון הנייד שלו ומיד להעלות את התמונה שהם צילמו לאינסטגרם או לכל רשת חברתית אחרת. האטרקציה הזאת של עמדת הצילום הופכת להיות אטרקציה שהאורחים שלכם מאוד ישמחו להנות ממנה והכי חשוב אתם תרגישו טוב יותר כי האורחים שלכם יודעים שהשקעתם בהם במשהו שונה ומיוחד.

התשובות לכל השאלות

מחיר עמדת בלונים לברית משתנה בהתאם למספר גורמים בינהם : גודל העמדה, המיקום של האירוע ועוד. המחיר שלנו לעמדה בסיסית ומפוארת במיוחד הוא רק 490 ש"ח.

העמדה כוללת קיר צילום ואביזרים מעוצבים מיוחדים, בנוסף בכל עמדה יש שטיח ורינג לייט שבו כל אורח יכול לשים את הטלפון שלו ולהצטלם לרשתות חברתיות.

אנחנו ביויו מגנטים לאירועים מציעים לכם את האפשרות לשלב גם צילום מגנטים באירוע בנוסף לעמדת הצילום, עיצוב בלונים לברית שכולל עיצוב בלונים על כל השולחנות וגם קשת בלונים מעוצבת בכניסה לאולם.

את העמדה אנחנו מקימים עוד לפני שכל האורחים מגיעים, ככה שכבר האורח הראשון שנכנס יכול להצטלם ולהנות מהעמדה המעוצבת שלנו. 

כמובן שהעמדה תישאר באולם עד ארחון האורחים שנשאר באולם ורק בסיום האירוע אנו מפנים את העמדה.

כן, בכל עמדה יש אביזירים שהופכים את עמדת הצילום להיות יותר יצרתית ומיוחדת.

בעמדה יהיו אביזירים עיצוביים וגם אביזירים שבהם האורחים יכולים להשתמש. 

Call Now Button