צילום גני ילדים

לקבלת הצעת מחיר מפתיעה במיוחד חייגו עכשיו 

054-6700472

צילום גני ילדים

אתן הגננות תמיד חושבת על דרכים יצירתיות על איך תראו להורים כמה הילדים נהנים בגן, הדרך הטובה מכל היא צילום גן הילדים. ואיך תבדילו את הגן שלכן מיתר הגנים. בעידן של היום לכל גן כבר קיים עמוד פייסבוק ובו לא מעט תמונות ושיתוף החוויות של הילדים בגן עם כל חברי קבוצת הפייסבוק. אך גם לצילום יש משמעות הרי אחרי הכל תמונת הפייסבוק נשארת בפייסבוק ואתם רוצים שלהורים יהיה משהו יותר מוחשי כמו תמונת מגנט ובה לוגו הגן יחד עם התמונה של הילד.
לכן אנו כחברה המתמחה בצילום ובהפקת מגנטים נוכל לבצע זאת עבורכם ובכך תוכלו לנצל את התמונות שאנו נצלם לתמונות התדמית של הגן .

בצילום בגן הילדים אנו מאמינים בצילום ספונטני ולתת לילדים להנות מעוד יום בגן ובו אנו נצלם את רגעי הילדות היפים שלהם שישמרו להם לתמיד ובכך רגעים אלה יזכרו יחד עם הגן בו הם העבריו את ילדותם.

אנו עוסקים כבר שנים רבות בצילום ובחלק גדול מעבודתנו אנו מצלמים גם גני ילדים במסיבות פורים במסיבות סוף שנה ובצילומי תדמית של גני ילדים .

את האהבה הענקית שלנו לצילום ומעל הכל האהבה הענקית לילדים אנו מביאים ליידי ביטוי בתמונות מיוחדות וברגעים מיוחדים שגם במבט באותה תמונה בעוד כמה עשרות שנים עדיין היא תרגש ותשמח מחדש את המביט בה.

עבורנו צילום בגן הילדים וצילום אירועים הוא לא עוד יום עבודה רגיל אלא הוא יצירה מחדש, בכל תמונה אנו נתן את הדגש ואת הפוקוס שתצא תמונה איכותית ומרהיבה .

מה תקבלו מאיתנו בעת הזמנת צילום בגן הילדים :
עריכה של כל התמונות לשחור לבן
עריכה בסיסית של כל התמונות
עריכה של כל התמונות לצבעי ספיה
דיסק ובו תיקיות מחולוקות לכל קטגורית עיצוב
הכנסת לוגו הגן בפורמט PNG לכל תמונה
בהזמנת מגנטים נעצב עבורכם מסגרת מגנט עם לוגו הגן
צילום איכותי ומקצועי באיכות FULL HD

אל תהססו וצרו קשר כבר עכשיו :

054-6700472

Share This: