צילום ברית מילה

צלם מקצועי לברית 

איך תבחרו צלם לברית בצורה הטובה והנכונה ביותר, בחירת צלם לברית נעשית במהירות רבה מכיוון שאין לכם מספיק זמן לבדוק מספר רב של בעלי מקצוע ואתם צריכים להחליט תחת לחץ. אז הקדישו כמה דקות לקריאה שיעזרו לכם לקבל החטלה נכנונה בבחית צלם לאירוע הברית שאתם חוגגים.צלם לברית בחולון בת ים

בשעה טובה ומוצלחת אחרי הריון ממושך הצטרף אליכם עוד בן משפחה ואת רוצים לחגוג אירוע, וכשחוגגים אירוע משמח של התרחבות המשפחה אתם גם רוצים לתעד את הרגעים מהאירוע בתמונות מיוחדות לכן אתם זקוקים לצלם לברית.

יש לכם רק 8 ימים לבצע את כל ההכנות לאירוע ואתם בנוסף גם צריכים למצוא צלם מקצועי ומיומן שידע לתת לכם את המענה ויהיה זמין עבורכם בתוך זמן קצר. ואתם שואלים את עצמכם איך תמצאו בין כל ההכנות וההתרגשות צלם כזה. התשובה פשוטה מאוד אנו כאן כדי לתת לכם מענה מהיר ואיכותי לצילום ברית המילה.צלם לברית

בכדי שהיום המיוחד שבו אתם חוגגים את הצטרפות תינוק חדש למשפחה אתם חייבים צלם לברית שילווה אתכם ברגעים היפים הללו. הזמנת צלם לברית שיודע את עבודתו נאנמה ידע לתת לכם את הפתרון המושלם . כחברה המספקת שירות של צילום אירועים אנ יודעים היטב את החשיבות של הצלם בברית.

אני מאמין כי התמונות מברית המילה אלו תמונות לדורות – לכן בכל תמונה ותמונה אני אעשה את כל המאמצים שתצא מיוחדת ויפה בכדי שתוכלו להראות את התמונה בגוואה גם לדורות הבאים – אני אגבה את כל התמונות שצולמו במהלך האירוע על 2 דיסקים שימסרו לכם מיד בסיום האירוע, כל התמונות שצולמו בברית יעברו עריכה בסיסית ובנוסף עוד עריכה לכל התמונות בגווני ספיה ושחור לבן בכדי שתוכלו לשלב את התמונות הללו לאחר מכן באלבום ותחסכו לעצמכם זמן יקר בביצוע עריכה לתמונות שצולמו בברית.

מעבר לידע הנדרש בהפעלת מצלמה אני מאמין כי צורך גם בראייה אומנותית כדי לדעת איך לצלם שהתמונות יהיו מרהיבות ואכן ישמרו לכם לשנים רבות וביום מן הימים אפילו יהיו חלק מהמצגת אותה תקרינו בבר המצווה של הנולד.

צוות הצילום שלנו יצלם באהבה רבה את המתרחש באירוע הברית אותו אתם חוגגים ובכל תמונה שאנו נצלם אנו נביא ליידי ביטוי את האבה והתשוקה הרבה שלנו לצילום, ואתם תוכלו להינות מהתמונות ובכל מבט מחדש על התמונה תוכלו שוב להרגיש את אותה התרגשות כל פעם מחדש.

אנו נעש כל שביכולתנו כדי שלכם יהיו המזכרות החשובות מהאירוע באופן הטוב ביותר, ומעל הכל נדאג לתת מחירים הוגנים שיתאימו לכל כיס.  בנוסף לצילום ברית אנו יכולים לספק לכם שירות משולב הכולל בתוכו צילום האירוע ובנוסף הפקת מגנטים. כחברה המספקת שירות של מגנטים לאירועים אתם הלקוחות יכולים להנות ממחירים מיוחדים המשלבים בתוכם צילום האירוע ומגנטים.

אל תהססו וצרו קשר לקבלת העת מחיר משתלמת במיוחד

054-6700472

Share This: