בחירת צלם מגנטים אמין

איך תבחרו צלם מגנטים אמין לאירוע שלכם 

איך תבחרו ספק מגנטים לאירועים אמין לאירוע שלכם, איזה שאלות צריך לשאול ומה צריכה להיות התשובה, איזה מחיר נחשב למחיר הוגן ואיזה מחיר נחשב ליקר מידי ועוד לא מעט דברים שכדאי לכם לדעת בזמן שאת מזמינים צלם מגנטים לחתונה או לכל אירוע אחר שלכם.

קודם כל המון המון מזל טוב ! כבר יש אירוע משמח בפתח גם אם זאת חתונה או בר מצווה או אולי אפילו יומולדת שאתם רוצים לחגוג אז אנו רוצים לאחל לכם מזל טוב !

אנו בטוחים שאתם רוצים שאת האירוע שלכם האורחים לא ישכחו לעוד הרבה זמן ואתם רוצים שיהיו לכם תמונות יפות ומרהיבות מהאירוע המיוחד שלכם, וכמובן גם להנציח את אותם רגעים יפים מהחתונה שלכם על גבי מגנטים איכותיים.

אז כמו כל זוג שמתחתן או כמו כל אחד אחר שמארגן אירוע בקרוב, מתחילים למלא "טופס טיולים" אצל לא מעט ספקים וזאת בכדי למצוא את הספקים המתאימים ביותר שיתנו לכם את התחושה הטובה והבטוחה שהם המתאימים ביותר להיות אלו שיהיו אצלכם באירוע.

אז כאן אני אתן את הדגש על אטרקצית המגנטים לאירועים שהיא מהמובילות היום בתחום האטרקציות לאירועים.

בימנו לצלמי המגנטים נדבקה הסטיגמה כי אינם יודעים לצלם וכי הם חסרי כישרון וניסיון ופשוט מגיעים לאירוע עם מצלמה ולוחצים על כפתור, ייתכן וישנם כאלו שעושים זאת אבל את זאת ניתן לראות מיד ע"י ביקור בגלריית העבודות של אותם אלו המנסים לעשות כמה מאות שקלים על חשבון הצלחת האירוע שלכם.

אז הדבר הראשון איתו אתחיל הוא כמובן איכות, אבל על איזה סוג של איכות מדובר ? ראשית היא איכות הצילום כלומר מי באמת מגיע לצלם את האירוע שלכם, כשאתם יוצרים קשר צלם המגנטים שאתם מתכוונים לאירוע החתונה שלכם בדקו את וותק הצלם, צלם וותיק ומיומן עדיף על צלם צעיר וזאת מבלי לפגוע כי ייתכן ויש לא מעט צעירים מוכשרים ונמרצים שאמנם אין להם את הוותק הדרוש אך הם יכולים להיות צלמים טובים יותר, אך תמיד במצב בו אנו לא בטוחים עדיף מגנטים לאירועים בחולוןלהסתמך על צלם וותיק יותר. בכל מקרה בכדי לראות אם אכן איכות הצילום של איש המגנטים שיגיע לאירוע שלכם היא לטעמכם בקרו בגלריית העבודות שלו.

הדבר השני הוא שוב איכות, והפעם איכות חומרי הגלם.
אז מהם חומרי הגלם איתם נכון לעבוד וכיצד תדעו מהם אז אני אחשוף אתכם לתוך העולם של צלמי המגנטים לאירועים ואסביר כי קיימים 3 חלקים מרכיבים את המגנט : הראשון הוא דף הפוטו עליו מפתחים את תמונת המגנט – שימו לב ובידקו שאכן צלם המגנטים אותו אתם מזמינים לאירוע שלכם עובד עם דפי פוטו המתאימים לפיתוח תמונות ולא עם דפי נייר רגילים.
השני הוא ציפוי הלימנציה – ציפוי הלימנציה מגן מפני נזקי לחות ושריטות – לאחרונה אנו נתקלים בספקי מגנטים לאירועים שעובדים עם מכונת פיתוח משוכללות אך לא מצפים את המגנטים בלימנציה, נכון אם אותם ספקים עובדים עם דיו מקורי אכן המגנט יישמר לתקופה ארוכה אבל מה יקרה ברגע שהאורח יניח את המגנט שלו על השולחן יגש לרחבת הריקודים לרקוד וכשיחזור יגלה שנשפך מעט נוזל על המגנט שלו ? המגנט יהרס, הדיו לא ימרח אך הנייר פוטו יספוג עוד נוזלים ועלול להיקרע, אני בטוח כי כולנו יודעים שגם ברזל לא עמיד במים ועם הזמן גם ברזל מחליד, לכן להצהיר בפניכם כי מגנט יהיה עמיד במים יהווה זלזול גמור באינטליגנציה שלכם . לכן בדקו היטב כי כל מגנט עובר ציפוי לימנציה (וזה לא רק נגד דהייה של התמונה)מגנטים לאירועים
השלישי מבין המרכיבים הוא המגנט עצמו – מדובר בדף מגנט מיוחד עליו מדביקים את התמונה שפותחה ולאחר מכן חותכים את המגנט ומתקבל התוצר הסופי אותו יקבלו האורחים באירוע שלכם.

אז לאחר בדיקת האיכות על מרכיביה, מה הדבר אותו לדעתי חשוב ביותר לבדוק – הוא הכימיה עם צלם המגנטים לאירועים, אם התחברתם לצלם המגנטים שיהיה חלק מהאירוע שלכם ואם תחושת הבטן שלכם נוחה ונעימה איתו ואתם יודעים שהוא יעבוד בחריצות ובחייכנות באירוע שלכם.

אז לפני שאתם מחליטים מי יהיה צלם המגנטים בחתונה שלכם או באירוע שאתם חוגגים בקרוב בידקו היטב את הפרטים והכי חשוב שהכל יהיה כתוב !!! הקפידו על כך שהדברים יהיו כתובים, מה חשוב שיהיה כתוב : שעת הגעה, שעת עזיבה, כמות מגנטים שתצא וכל דבר אחר שאתם רואים לנכון שחשוב לכם שיבצע עבורכם צלם המגנטים הקפידו להעלאות אותו על הכתב.

ובכל מקרה שיהיה המון מזל טוב ובהצלחה בבחירת צלם מגנטים לאירועים איכותי ואמין .

ואם תרצו להיות רגועים באירוע שלכם אל תההססו ליצור קשר כבר עכשיו עם המומחים להפקת מגנטים בל סוגי האירועים .

054-6700472

 

Share This: