שאלות ותשובות

מגנטים לאירועים שאלות ותשובות

כל מה שרציתם לדעת על צילום מגנטים לאירועים בזול וכמובן כל מה שחשוב שתדעו :

לא משנה איזה סוג של אירוע אתם אתם חוגגים חתונה, בר/בת מצווה, חינה, ברית/ה, אירוע קטן או אירוע גדול יש כמה דברים שכדאי לדעת על תעשיית המגנטים לאירועים . סביר כי רוב הספקים בתעשייה לא יספרו לכם אותם מפאת פחד מתחרות או מפאת עבודה לא איכותית או מפאת חוסר ידיעה אישי שמשמעו חוסר מקצועיות . אנו כאן להציג לכם את כל התשבות לשאלות הנפוצות בעיקר ואם יש משהו שלא עניו עליו אנו תמיד נשמח לענות ולתת שירות ומענה ללא כל התחייבות מצדכם.

תמונה שצולמה באירוע מסיבת רווקות והופקה למגנטאיך בדיוק הכל עובד ?
בתחילת דרכנו המגנטים נראו לרוב האנשים כטרנד חולף אך עם הזמן וההתמדה היום אנו רואים את המגנטים לאירועים כחלק בלתי נפרד מהמון אירועים והמגנטים כבר מזמן לא רק נחלתם של אירועי החתונות היוקרתיות .
לאירוע שלכם יגיעו צלם ויחד איתו גרפיקאי ,יש לציין כי באירועים יותר גדולים יש צורך בשני צלמים וכמובן גרפיקאי מקצועי ומיומן שידע לפתח את התמונות.
הצלם שמגיע לאירוע מסתבוב בין האורחים ומצלם אותם גם ברחבת הריקודים וגם בקבלת הפנים ובכל שלבי האירוע מדי פעם ניגש הצלם אל הגרפיקאי שנמצא יחד איתו מעביר לו את כרטיס הזכרון של המצלמה לקוח כרטיס אחר וממשיך לצלם בינתיים הגרפיקאי פורק את התמונות ומבצע עריכה לתמונות , ככל שהצלם יותר מקצועי כך לא יהיה צורך בעריכה וכך כמות המגנטים אותם יקבלו האורחים תהייה מהירה וגדולה יותר .
הגרפיקאי ממסגר את את כל התמונות אותם קיבל במסגרת שעוצבה מראש יחד עם בעלי השמחה על המסגרת בד"כ תהייה הקדשה לפי בחירה . לאחר שמסגר את כל התמונות מבצע הגרפיקאי שיכפולים של כל תמונה לפי כמות המצולמים באותה תמונה . אחרי השיכפולים והעריכה מגיע שלב פיתוח התמונות . את התמונות מפתח הגרפיקאי ולאחר מכן מדביק   אותם על גבי דף מגנטי מיוחד ומבצע חיתוך מדויק של כל מגנט ליחידה בודדת. את המגנטים שפיתח ניגש הגרפיקאי להדביק על לוח מגנטי מיוחד ממנו יכול כל אורח לקחת את תמונת המגנט שלו הביתה.

מה מספר  התמונות שנהוג לצלם בכל אירוע ?
יש לציין כי אין כל קשר מתמטי בין כמות התמונות שצולמה לבין כמות המגנטים שמפתחים בפועל וזאת מכיוון שתמונה בה צולמו 4 חברים יפותחו 4 יחידות מגנט לכן 10 תמונות כאלו יניבו פיתוח של 40 יחידות מגנט . בכל מקרה אנו תמיד ממליצים להזמין שירות של צילום מגנטים ללא הגבלת כמות ולתת לאורחים להנות ולהצטלם כמה שיותר ועם כמה שיותר חברים . אם מזמינים מספר מוקצב של מגנטים כמובן שהדבר יוזיל את העלות ובמקרה כזה יש לקחת בחשבון את כמות המוזמנים באירוע . האירועים בד"כ נמשכים לזמן מוקצב של כמה שעות בודדות וקיימת בכל זאת מגבלה אנושית של כמות תמונות שניתן לצלם ולפתח בתוך פרק הזמן המוקצב לאירוע .תמונה שולמה במרכז למגנט במהלך אירוע מסיבת רווקות

האם יש מינימום או מקסימום של אורחים להזמנת מגנטים לאירועים ?
הזמנת צלם מגנטים לאירועים מתאימה לכל סוגי האירועים החל מאירועי ימי הולדת קטנים של כ 40 מוזמנים ועד לאירועי חברה גדולים של כ 3000 מוזמנים אין מינומים מוזמנים שקובע האם ניתן להזמין את שירותיו של צלם מגנטים לאירועים ,אך בכל מקרה מסוג זה אנו מציעים לערוך השוואת מחירים ולא לפסוח על בדיקת איכות הצילום ואיכות חומרי הגלם איתם עובד הספק .

איך נמדדת איכות המגנט ?
האיכות של המגנט נקבעת ממספר מרכיבים הראשון שבהם הוא צלם המגנטים . האם הצלם הוא בעל ידע בצילום או צלם חובבן שרק בתחילת דרכו ומגיע רק "ללחוץ על כפתור" לכן חשוב שיהיה מדובר בצלם איכותי וזאת על מנת שהתמונה אותה הוא מצלם תחמיא לאורחים שלוקחים איתם את תמונת המגנט . לאחר מכן המצלמה איתה עובד הצלם היא מרכיב לא פחות חשוב מצלמה איכותית תיתן תמונה איכותית ולהיפך. המרכיב הנוסף הוא סוג הפיתוח , הפיתוח חייב להיעשות ע"י מדפסת פוטו מקצועיית ולא כמו רוב ספקי המגנטים לאירועים שעובדים עם מדפסות ביתיות וע"י כך  מודפסת תמונה שלא תואמת למציאות אנו עובדים מכונת פיתוח פלוטר מקצועית בעלת 6 ראשי צבע מה שנותן תמונה איכותית שאין שני לה הן מבחינת איכות והן מבחינת התאמה למציאות. המרכיב הרביעי הוא סוג הנייר , יש לוודא כי הפיתוח נעשה על דף פוטו בלבד ולא על דף נייר רגיל ולסיום יש לוודא כי כל המגנטים עוברים ציפוי לימינציה פלסטי שישמור על תמונת המגנט .

מה הגודל של כל תמונת מגנט ?
פיתוח תמונות המגנט יכול להיעשות לפי הזמנה בכל גודל שתבחרו בד"כ נהוג לפתח כל תמונה בגודל של 8*10 ס"מ שזה כגודל תעודת זהות .

איך תדעו שבאמת קיבלתם את כמות המגנטים שהזמנתם ?
בסיום האירוע יימסר לכם דיסק ובו כל תמונות האירוע שצולמו וע"י כך ניתן לאמוד את כמות המגנטים שפותחה באירוע שלכם.

בסגירת אירוע וביצוע הזמנת עבודה , מהם הדברים שחשוב  לסגור  מול צלם המגנטים ?
יש לוודא שאכן יום האירוע פנוי וכמובן לוודא את שעת ההגעה של הספק אם נניח כי האורחים מוזמנים לשעה 19:30 ספק המגנטים לאירועים צריך להות במיקום האירוע כבר בשעה 19:00 לפחות וזאת על מנת להכין את ציוד העבודה ולוודא כי הכל תקין ומוכן לעבודה .

מה משנה ההופעה של צלם המגנטים ?
חשוב מאוד לוודא שצלם המגנטים מזוהה ע"י חולצה ועליה הכיתוב 'צלם מגנטים' וזאת כדי שאורחים שרוצים להצטלם למגנט ידעו למי לפנות כדי לעשות זאת . יש לוודא כי הלבוש הוא לבוש מכובד שמכבד אתכם את האורחים שלכם וכמובן את החברה למגנטים לאירועים עצמה.

האם מחיר זול מעיד על איכות ירודה ?
נהוג לחשוב כי מחיר זול הוא מצביע בקשר ישיר על איכות ירודה אך לא כך הדבר תמיד . אנו מאמינים כי חלק משירות טוב ללקוח מחיר הוגן הוא חלק בלתי נפרד מהשירות הטוב . אנו מתחייבים לתת לכם הלקוחות את המחיר ההוגן ביותר ויחד עם זאת לא להתפשר על איכות המוצר ולא להתפשר על איכות השירות . לאירוע שלכם רק מגנט יונתן ! כי אין יותר טוב יש יותר יקר . אנו יכולים לתת ללקוחותינו את המחיר הטוב ביותר וזזאת ללא פשרות על איכות חומרי הגלם מכיוון שאנו רוכשים את חומרי הגלם ישירות מהיבואן הרשמי בישראל במחירים ללא תחרות ואתם הלקוחות נהנים מכך שאין פערי תיווך נוספים .

אם עדיין לא מצאתם תשובות לכל השאלות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבל ייעוץ והצעת מחיר ללא כל התחייבות .

 

077-2518262

Share This: