אולמות אירועים ביפו

אולמות אירועים ביפו

מחפשים אולמות אירועים ביפו? רוצים לדעת איך למצוא את המקום המושלם לאירוע שלכם? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת צעד אחרי צעד לבחירת אולם אירועם מושלם!

חשוב תמיד לזכור, למרות כל היופי שיש ביפו, האווירה והרומנטיקה עדיין יש עוד כמה דברים שצריכים לקחת בחשבון לפני שאתם סוגרים מול אולם אירועים ביפו. זה לא נגמר רק במחיר המנה או במיקום של האולם, אלא בעוד כמה דברים חשובים.

הפעם נפרט לכם על היתרונות וגם על החסרונות (יש לא מעט כאלו) שיש ברגע שאתם בוחרים אולם אירועים ביפו העתיקה.

אולמות אירועים ביפו – כל היתרונות והחסרונות

אפשר להגיד שאת היתרונות שיש לאולם אירועים ביפו אפשר למנות ממש בקלות ומהירות, יש ממש מעט כאלו אבל יחד עם זאת היתרונות הבודדים האלו הם אלו שיקבעו איך יראה האירוע שלכם ועד כמה הוא יהיה מיוחד.

  • מרכז הארץ (קרוב לכולם).
  • אווירה מיוחדת וקרבה לים.
  • מתאים לצילומי חוץ בקרבת האולם.
  • מגוון גדול מאוד של אולמות אירועים באזור יפו העתיקה.
  • מקומות מאוד מיוחדים וסגנון בנייה מרהיב.

תל אביב יפו – מרכז הארץ אבל אין חניה

אין ספק כי תל אביב מאופיינת בתור עיר ללא הפסקה וגם ללא חניה, יפו לא כל כך שונה ממנה במיוחד אולמות האירועים ביפו.

אל תשכחו שאלו מבנים ישנים מאוד מלפני מאות שנים (אם לא מאות אז כמה עשרות לפחות 50-70) ובאותה תקופה לא חשבו כל כך על חניה, מה שאומר שקשה מאוד למצוא חניה שתהיה קרובה לאולם שבו את חוגגים את האירוע שלכם.

אם אתם כל כך חושבים על עצמכם ולא על האורחים שלכם, אז אין בעיה, אתם יכולים כבר עכשיו לסגור מול אחד מאותם אולמות אירועים ביפו ותנו לאורחים שלכם להיכנס עצבניים לאירוע בגלל שהם חיפשו חניה שעות.

אם כבר אתם חוגגים ביפו, תמצאו חניה בתשלום לאורחים שלכם ותדאגו להם לאיזה הסעה מאותו מקום חניה שיהיה להם נוח להגיע.

קרוב לים – אבל מה קורה בחורף

אין מקום יותר מיוחד מהים להצטלם בו, להנות בו בימי הקיץ. הים הוא גם רומנטי גם תוסס ויש בו הכל. אבל שאתם חוגגים אירוע ביפו בחורף שזה קרוב לים הרוחות ממש חזקות. כל כך חזקות שהאורחים המבוגרים יותר אפילו יתקשו ללכת עד לאולם. תיכף נגיע לזה שגם המדרכות שיש ביפו העתיקה לא מתאימות לאלו שהולכות על עקבים.

זה לא שאם תחגגו במקום אחר החורף לא יפריע, וגם כמה חורף כבר יש לנו בארץ, אבל שאתם בוחרים לחגוג אירוע בינואר או פבואר ביפו העתיקה אתם צפויים לתת לאורחים שלכם חוויה לא הכי נעימה.

בהשוואה לאולמות אירועים ביפו, אולמות אירועים אחרים כבר מבינים את כל זה ואפילו מציעים לכם חנייה מקורה, שלא לדבר על אולמות אירועים של בתי מלון שהם הדר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות לעצמכם. חנייה תת קרקעית צמודה, אוכל בכמויות ובשפע כמו שרק בתי המלון יודעים להביא לכם, כל מה שאתם צריכים כולל לינה אחרי האירוע בבית המלון. במילים אחרות יפו מיוחדת אבל היא לא כזה להיט!.

בכל מתעקשים על אולמות אירועים ביפו?

אם אתם עדיין מתעקשים לחגוג את האירוע שלכם ביפו, אז הנה איך לעשות את זה נכון ומה אתם חייבים לבדוק. אל תשכחו שיש לא מעט אולמות אירועים ביפו אבל אתם תצטרכו למצוא את הנכון ביותר עבורכם.

אולמות אירועים ביפו עד 200 מוזמנים

רוב אולמות האירועים ביפו הם יחסית קטנים, אתם צריכים למצוא אולם אירועים שמתאים לכמות המוזמנים שלכם. אל תתפשרו על זה ותנסו לדחוס בכוח באולם שאין לו קיבולת לכמות גדולה של מוזמנים.

אולם שיש בו הכל והוא לא רק מקום

אולמות אירועים צריכים להציע לכם את הכל! אתם לא צריכים לסגור אולם בנפרד וקייטרינג בנפרד. כדאי למצוא אולם אירועים שיש לכם שם הכל במקום אחד במקום לסגור מול מספר ספקים לאירוע שלכם.

כשרות (גם אם אתם לא שומרים)

גם אם אתם לא שומרים כשרות בטח האורחים שלכם יכולים להיות מאלו ששומרים. חובה לוודא שאתם סוגרים מול אולמות אירועים ביפו שיש להם כשרות ויתאימו לאורחים שלכם וגם לכם.

אולמות אירועים ביפו – שאלות ותשובות

הנה עוד כמה תשובות לשאלות שלכם ככה שתהיו בטוחים לקראת מה אתם הולכים שאתם מחפשים אולמות אירועים ביפו.

כמה עולה מנה באולמות אירועים ביפו?

המחיר הממוצע של מנה באולמות אירועים ביפו הוא סביב ה 350 ₪. יש אולמות שבהם משלמים רק עבור השכרת המקום כ 10000-15000 ₪ כולל תאורה והגברה ובנוסף יש תשלום לחברות קייטרינג חיצונות שלהם משלמים בנפרד לפי כל מנה.

איזה אולם אירועים הכי מומלץ ביפו?

יש לא מעט אולמות ביפו, כולם ממש טובים אבל מי שהכי מומלץ הוא זה שיש לו חניה צמודה ללא עלות נוספת.

לאיזה סוגי אירועים מתאימים אולמות יפו?

אולמות ביפו הם בדיוק כמו כל סוגי האולמות, לא משנה אם מדובר על ברית מילה, חתונה בר או בת מצווה אתם יכולים למצוא אולם אירועים ביפו שיתאים לכל סוג של אירוע.

Call Now Button