מגנטים לחתונה

מגנטים לחתונה

מגנטים לחתונה – הדברים שאתם חייבים להכיר ואפאחד לא יגלה לכם !

אם בעבר אטרקציית צילום מגנטים הייתה אטרקציה ששייכת לחתונות היוקרה בלבד, היום הדברים שונים בהחלט. היום אנחנו רואים צלם מגנטים שמסתובב אפילו באירועים של ימי הולדת. אז אם יש תקציב לצלם מגנטים ליומולדת 4 אז בטח שמדובר על אירוע כמו חתונה שבה התקציב הרבה יותר גבוה אפשר בהחלט להוסיף גם מגנטים לחתונה מבלי לחרוג בכלל מהתקציב.

אחד הדברים הכי מסובכים שכל צלם מגנטים לא מבין הוא איך זה שזוגות שיש להם תקציב חתונה נניח של 100 אלף שקלים חדשים לאירוע, שזה מגיע לצלם מגנטים הזוגות מתחילים לחפש את מי שייתן להם הצעת מחיר הכי זולה שהם יכולים למצוא.

אז איך זה שנניח כלה (כי ברוב המקרים הכלות מתקשרות לקבל הצעת מחיר), אין לה בעיה לשלם על שמלת כלה סכומים של עשרות אלפי שקלים, אבל לשלם על צלם מגנטים עוד 200-300 שקל בשביל לפנק את האורחים שלה בחתונה היא תעשה הכל בשביל לחסוך אותם.

חייבים לקרוא את השורות הבאות !

את השורות הבאת אני כותב לכם אחרי ניסיון של שנים בתחום של האירועים, אין אירוע שלא עשיתי. בין אם זה חתונה, חינה, בר מצווה, ברית וכל אירוע אחר שרק תחשבו עליו כולל אירועי חברה, מסיבת רווקים ועוד.

אבל למה אתם חייבים לקרוא את השורות הבאות מכמה סיבות:

כי זה מה שישנה לכם את החשיבה על תכנון החתונה שלכם, זה מה שיעזור לכם להפיק אירוע מיוחד כמו שאתם באמת רוצים, זה מה שיעשה את ההבדל בבחירת כל ספק לאירוע לחתונה ולא רק בחירת צלם מגנטים לחתונה.

תפסיקו לחפש מחיר זול כל הזמן !

חשוב מאוד להבין, צלם מגנטים לא מרוויח הרבה מאוד כסף, הרווח שלו הוא בעשרות שקלים בודדים. אחד הדברים הכי חשובים שעושים מגנטים זה לא רק התמונות והאיכות של המגנטים.

מה זה משנה אם תקבלו את המגנט הכי איכותי שיחזיק גם אחרי הפצצת אטום? אחרי הכל זה לא משנה רק האיכות אתם צריכים גם כמות !

כן, כי מי שעד עכשיו היה בטוח שעדיפה רק איכות על כמות, אז שמדובר על מגנטים לחתונה יש לכם טעות ענקית !

אתם צריכים כמות של מגנטים וכמה שיותר שיהיה שפע, כי צלם מגנטים שלוקח לכם מחיר זול מאוד לחתונה הוא צריך גם להרוויח, ואם הוא מקבל עוד 300 שקל יותר יש לו מרווח גדול של עלויות חומרים להדפסה והוא יכול לתת לכם ולאורחים שלכם יותר מגנטים.

איך האורחים שלכם ירגישו אם יצלמו אותם והם לא יקבלו את המגנט, או במקרה אחר יש 4 אנשים בתמונה והצלם מגנטים צריך לחסוך כי אתם לא רוצים לשלם עוד 300 שקל אז הוא ידפיס רק 2 עותקים ולא 4.

במילים אחרות בשביל 300 שקל אתם מבאסים את האורחים שלכם בחתונה.

אתם חייבים צלם מגנטים בראש טוב

צילום מגנטים הפך להיות מקצוע של "משלימי הכנסה", הרבה מאוד אנשים ולא שזה פסול חס וחלילה משלימם הכנסה ועושים חלטורה של צילום מגנטים.

לא תמיד הם צעירים, אל שיש לי משהו נגד כאלו שהם יותר מבוגרים, להיפך, אני תמיד בעד אבל לפעמים צריכים גם מישהו אנרגנטי, קליל, כיפי וזורם.

לא תמיד אותם אלו שהם מבוגרים יחסית יכולים לספק את אותה אווירה שיכול להביא בחור צעיר, את האנרגיות את שמחת החיים ובטח לא שהם אחרי יום עבודה.

תחשבו לרגע על צלם מגנטים שהוא עובד ביום בכל עבודה, לא משנה איזה עבודה זאת, הוא מסיים בשעה 16:00, יוצר לאירוע שלכם אחרי יום עבודה, מגיע עד אליכם סחוט טרי מעייפות ואז הוא צריך אחרי יום עבודה להמשיך להיות כייפי וחייכן לאורחים שלכם ולהמשיך לצלם אתכם.

אבל מה לעשות שהעייפות עושה את שלה, מה לעשות שהוא בטח עבר דבר או שתיים בעבודה, גם הוא בנאדם והוא לא יכול להתנתק מזה וזה גם ישפיע על החוויה של האורחים שלכם.

כמובן שזה לא מחייב אבל אתם יכולים להיות בטוחים שלפעמים עדיף לעשות בחירות הרבה יותר עם מחשבה מאוחרי הדברים האחרים.

אותם דברים שלא כולם מדברים עליהם, למשל בכל מקום אחר יגידו לכם כמה החומרים שלהם איכותיים, כמה המצלמה שלהם מקצועית (את זה גם לנו יש).

אבל אנחנו מעבר לזה מביאים אנרגיות, באים לחתונה שלכם עם שמחת חיים, להבין שמדובר על אירוע מיוחד ושמח ולא עוד יום עבודה שהמטרה היא להרוויח עוד כמה מאות שקלים אלא המטרה היא ברורה וזה להפוך את האירוע שלכם לחוויה אמיתית.

אז עכשיו שאתם יודעים את הדברים שאפאחד אחר לא מדבר עליהם, זה הזמן שלכם לצאת ולחפש צלם מגנטים לחתונה שיהפוך את האירוע שלכם למיוחד.

מגנטים לחתונה במחיר הזול ביותר בארץ ללא פשרות על איכות חומרי הגלם והצילום.

חבילת מתנות מפנקת במיוחד לזוג

חתונה זה אירוע מיוחד כל זוג חולם על החתונה המושלמת ומכין את הכל ליום המיוחד . הכנות של שמלת כלה , הכנות של הזמנות לחתונה ועוד אלף ואחד דברים שכל אחד מהם הוא חשוב ביותר והוא זה שיתרום להצלחת האירוע .

אנו ב'מגנט יונתן' מאמינים ויודעים שהמגנטים לחתונה הם חלק בלתי נפרד ממנה אחרי כל ההכנות  וההשקעה הרבה הזוג רוצה שכולם יזכרו את החתונה , הדרך הטובה ביותר לגרום לכך שהזיכרון של האורחים מהחתונה ישאר לעוד הרבה היא באמצעות תמונות מגנטים לאירועים .

האטרקציה המובילה היום בתחום האירועים היא כמובן אטרקצית המגנטים לאירועים שאותה כל זוג ירצה ביום השמח והמאושר בחייו היא המגנטים לאירועים .

אתם הזוג רואים את היום הזה וחולמים עליו ומשקיעים המון מאמצים שהכל יהיה מושלם אז תנו לנו לטפל לכם בדבר אחד שזה המגנטים שלכם ליום החתונה .

אז איך כל זה עובד ? לאירוע שלכם יגיע צוות צילום מגנטים מקצועי שכבר יחכה לכם באולם משלב צילומי המשפחה , מהתמונות האלו אנו נכין לכם הגדלות מרהיבות שנינתנו לכם כבר בסיום האירוע .
לאחר מכן אנו נסתובב בין האורחים בשלב הקבלת פנים ונצלם אותם מתחבקים ומתנשקים וכמובן נראה את ההתרגשות של כל המוזמנים מעצם החתונה עצמה.

שלב החופה , החלק המרגש ביותר – מכיוון שצוות הצילום שלנו הוא צוות מקצועי אנו נדע לצלם אתכם בחופה ללא הפרעה לצוות צילום האירוע שלכם שנמצא במקום ובטח ללא הפרעה לכל האורחים שהגיעו לראות את החופה המרגשת שלכם .

בזמן שלאחר החופה האורחים מתיישבים ומגיעים לשולחנות שלהם ואנו מפתחים להם את תמונות המגנט שאליהם הם הצטלמו בקבלת הפנים .

אחר כך בא הסלאו הריקוד הכי חשוב של הערב ! וכן גם בריקוד הסלאו אנו נדאג לצלם אתכם ,זהו היום שלכם ואנו נעשה כל מאמץ כדי שיהיו לכם ממנו כמה שיותר תמונות מגנט מיוחדות ויפות שתרצו לשמור אותם לתמיד על המקרר.

כבר בזמן ריקוד הסלאו הגרפיקאי מכין את תמונות המגנט שצולמו במהלך קבלת הפנים ואחרי הסלאו מתחיל החגיגה וכל האורחים על הרבה רוקדים ונהנים , ברחבת הריקודים יוצב לוח מגנטי מרהיב שעליו כל תמונות המגנט שצולמו , האורחים לוקחים את התמונות שלהם וברחבה הצלם ממשיך לצלם אתכם ואת האורחים ביחד רוקדים ונהנים וכמובן לא מפסיקים להצטלם למגנטים .

במהלך כל האירוע צלם המגנטים ילווה אתכם ואת האורחים שלכם ויצלם  תמונות למגנטים ללא הפסקה בזמן שהגרפיקאי יפתח את התמונות בעמדת הפיתוח .

צילום המגנטים יבוצע ברחבת הריקודים מה שימשוך לרחבת הריקודים את כל האורחים שרוצים לחגוג ולהנות ולהצטלם למגנטים.

המטרה שלנו בצילום מגנטים לאירועים היא לגרום לכך שכמה שיותר אורחים יצטלמו למגנטים שלנו אחרי הכל זאת ההזדמנות שלנו לחלק 'כרטיסי ביקור'.

מה תקבלו מאיתנו בהזמנת צלם מגנטים לחתונה שלכם :

מגנטים בשפע וללא הגבלת כמות
צילום מקצועי וללא רבב באיכות צילום גבוה של FULL HD
הגדלות מגנט מרהיבות ומעוצבות
חבילת מגנטים של הזוג שבה התמונות שלכם יחד עם המשפחה והחברים
דיסק DVD ובו כל תמונות האירוע
בחירת מסגרת מעוצבת באופן אישי ע"י גרפיקאי
שירות אדיב וליווי צמוד גם לאחר הזמנת העבודה
אנו נעלה עבורכם את כל התמונות לפייסבוק
הנחה משמעותית של כ – 40% לחבילת צילום כוללת ודאיו ואלבומים

אחרי הכל עם ניסיון של שנים לא מתווכחים , אנו נשמח לקחת חלק גם באירוע שלכם אז אל תהססו וצרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות .

Call Now Button