איך תשמרו על המשקל בעונת החתונות

אז עונת החתונות של 2017 כבר כאן, ובכל פעם תשמעו את אותם דברים על כמה התעשייה הזאת מרוויחה וכמה התעשייה הזאת פתחוה לתחרות ואיך הכל יקר ועל יוקר החתונה.

אבל הפעם החלטתי לעסוק דווקא בכם אלו שמוזמנים לאירוע אלו שכותבים את הצ'קים ומכינים את הכסף המזומן, אלו שעבורם הזמנה לחתונה היא בעצם כמו לקבל דו"ח על השמשה רק שהפעם זה דו"ח של 4 גלגלים על המדרכה כולל תשלום עבור הגרירה.

אם אתם מאלו שאומרים אני מושקע במתנה אז אני מתכוון לאכול כמו משוגע ולא מעניין אותי קלוריותא תם יכלים לעזוב כבר בשלב הזה כי הפוסט הפעם פחות מיועד אליכם, אבל אם בא לכם להינות מהחתונה וגם להינות מהאוכל ובכל זאת רוצים לשמור על המשקל תשארו כאן ותמשיכו לקרוא.

לפני שאני מתחיל הנה סרטו שאני רוצה לשתף אתכם בו, תראו איך תוכלו לשמור על המשקל

 

 

בנוסף לכל מה שנאמר בסרטו אני רק רוצה להוסיף אפשר להינות בכל חתונה גם בלי אלכוהול אבל אם אתם חייבים את האלכוהול בשביל להינות קחו בחשבון שאלכוהול הוא משמין מאוד ובשילוב עם האוכל והפסטלים באולם שאתם הולכים לאכול מדובר בקלוריות ששות גם ל 2 ימי אכילה שלמים.

זוגות רבים לפני החתונה נוטים לעשות דיאטה ממש קיצונית לרדת במשקל ואז פתאום אחרי החתונה עולים הכל כי עשו דיאטה קיצונים ויש להם חסכים.

החוכמה לדעתי הגדולה ביותר היא לשמור על משקל תקין ולא להשמין יותר מידי, ולא 150 ק"ג גם אם שומרים על זה לא נחשב לשמירה על המשקל.

אז תהנו מהחתונה תצטלמו למגנטים ותצאו יפים בתמונות המגנט שהזוג חיפש לכם צלם מגנטים זול כי לא רצו להשקיע במגנטים לחתונה במחירים זולים כי אין מה לעשות חברים חתונה זה עסק וצריך לנסות לחסוך במשהו.

הזוגות שלא רצו להתפשר על איכות ורצו לקבל את הטוב ביותר וגם במחיר הזול ביותר בחרו את חברת המגנטים המובילה בישראל והיא כמובן מגנט יונתן .
כי אין יותר טוב יש רק יותר יקר.

Call Now Button