ארבעת המינים לאירועים

ארבעת המינים לאירועים

מגנטים לאירועים בנהריה בחג סוכות

לכבוד חג הסוכות החלטתי קצת לעניין אתכם ב 4 המינים, אבל לא אלה שאתם יש חושבים עליהם – אתרוג, לולב, הדס וערבה, אלא הפעם אני הולך לדבר על ארבעת המינים של האירועים אלה הם הדברים החשובים היותר בכל אירוע שבלעדיהם האירוע לא יהיה אותו הדבר!

מי הם ארבעת המינים ואיך מגנטים קשור?

ארבעת המינים לאירועים הם:

די ג׳יי
צלם
עיצוב
מגנטים

כל אחד מאלה הם דברים שכל בן אדם בישראל יודע בדיור מה המשמעות שלו בכל אירוע, די ג׳יי כמובן שבכל אירוע יהיה מוסיקה, אבל חשוב לבחור דיג׳יי טוב שאנחנו מתחברים לסגנון שלו.
צלם – הוא עובר איתנו את כל היום חייב להיות אישיות שמתחברת אלינו וכמובן שיודע באמת לצלם ולצלם טוב!
עיצוב האירוע – מפתיע? ממש לא חשוב מאוד איך שאנחנו מעצבים את האירוע על מנת לשדר את האווירה שאנחנו שרוצים.
מגנטים – פה בעצם נמצא העיקר שלנו – כן מגנטים זה אחד מארבעת המינים לאירועים אתם בטח שואלים את עצמכם הוא השתגע? ממש לא, מגנטים לאירועים זה לא אטרקציה חד פעמית כזאת שפעם רואים ופעם לא, אלא זאת האטרקציה שכל האורחים מחכים לה, כולם רוצים מזכרת, כולם רוצים להצטלם!

מגנטים לאירועים – סלפי זה לא מגנט

איך אנחנו אוהבים את הסלפי אה? סוג של התמכרו לצלם את עצמנו, אז אם אנחנו כלכך אוהבים לצלם את עצמנו, אז כמה אנחנו אוהבים לקבל מגנט שנוכל להדביק אותו על המקרר, מדיח, דלת לא משנה באמת איפה נדביק את המגנט שלנו העיקר שיהיה מגנט!
פשוט אי אפשר היום בלי מגנטים לאירועים ובכלל לא משנה על איזה אירוע מדובר, כולם אוהבים תמונות, כולם אוהבים להצטלם ובטח שכולם אוהבים מגנטים.

ארבעת המינים לאירועים – מגנטים לאירועים אנחנו רוצים עוד

אין צלם מגנטים אחד בארץ שלא פגש את הזוג הזה שמכור למגנטים שמצטלם יותר מכולם, אלא שכל היום לפני האירוע במקום לחשוב על האוכל באירוע ועל המסיבה רק חושבים עם כמה מגנטים הם יצאו מהאירוע, את האמת אנחנו צלמי המגנטים אוהבים אותם כי הם תמיד מצטלמים בפוזות מגניבות וגם אוהבים את המגנט שלנו אז מה יותר טוב מזה!

מגנטים לאירועים לעולם לא נשכח את הרגע הזה

צלמי מגנטים רבים (אנחנו במיוחד עושים את זה) אוהבים לצלם אנשים למגנטים בלי שהם בכלל יודעים על זה, אנחנו מצליחים לעשות תמונות מגניבות ואפילו לא יודעים על זה ואחר כך שרואים את זה ממש מתלהבים, את הזוגות של נו אנחנו תמיד מצלמים ככה ואז הדבר הראשון שמקבלים זה התמונות שלנו והאמת הם תמונות שיא המגניבות

בפעם הבאה לפני שיש לכם אירוע, תזכרו שמגנטים לאירועים זה אחד מארבעת המינים של האירועים, אז אל תחכו לסוף ותסגרו את זה כבדבר אחרון כי ספק מגנטים טוב זה דבר שאי אפשר להתפשר עליו

Call Now Button