הפעם החלטתי לשתף אתכם באירוע שצילמתי אתמול, יצא לי לצלם חינה ביתית חמודה כזאת.

אבל לפני זה אני רוצה קצת להיכנס לנושא הזה של אירועי חורף, בחורף יש לא מעט אירועים, ובגדול יש גם הרבה חתונות, אבל חתונות החורף אלו אירועים שהם ברוב המקרים יותר קטנים ואינטימיים, אמנם זה לא מחייב, כי יצא להיות גם צלם מגנטים לאירועים גדולים מאוד גם בחורף, אבל בתוך כל זה באופן כללי המסקנה היא כי אירועי חורף הם יותר קטנים.

שזה גם מה שגורם להרבה מאוד אירועי חינה קטנים להיות אירוע ביתי וקטן, והכי חשוב אני גם נותן ללקוחות שלי שירות של מגנטים לאירועים קטנים ואז הרבה מאוד אנשים שחוגגים אירוע קטן ורוצים שילוב גם של צילום האירוע, וגם של הפקת מגנטים במחיר זול, את זה רק צלם מגנטים מקצועי ומיומן יכול לתת להם.

ועכשיו לחינה שצילמתי אתמול

זה התחיל באירוע די מורכב, אני אישית לא ראיתי דבר כזה מורכב, כי החליטו לשלב גם הפרשת חלה, גם מקווה וגם את החינה ביחד באותו אירוע, אבל החינה היא גם לחתן וגם לכלה, ולעשות מקווה שהוא רק לנשים, והפרשת חלה שגם היא רק לנשים, זה קצת יוצר בעיה.

אבל מסתבר שהם הצליחו לחלק את זה ממש נכון, וגם הייתה שם מלבישה לחינה שעשתה אחלה עבודה והזיזה להם את העניינים בצורה מעולה.

אמנם האירוע היה קטן מבחינת כמות מוזמנים, אבל בהחלט מדובר כאן על אירוע לא קצר בכלל.

זה התחיל במקווה, שהם עשו רק המשפחה הקרובה ממש, משם הם הגיעו לבית (אני כמובן לא הייתי במקווה) וכשהם חזרו הייתה שם ארוחת ערב מיוחדת שאפילו אולמות האירועים עם המטבחים והשפים שלהם היו מתקשים להגיע לזה.

ואז במהלך המקווה שהחגיגות היו קצרות מאוד, הן עשו הפרשת חלה, ממש חצי שעה של הפרשת חלה ומשם הגיעו גם הגברים ועוד אורחים נוספים והתחילו בחגיגות של החינה.

הם הזמינו שירות של השכרת תלבושות לחינה שמגיע עד הבית עם מלבישה, שהמלבישה מיד דאגה להפוך את המקווה הלבן לחינה צבעונית וססגונית.

אוהל החינה והכיסאות כבר היו מוכנים מראש, ומיד התחילו עם ריקודים ושירים של כניסה לחינה, האמת שלא היה צריך שיהיה תקליטן באירוע, למרות שאני חושב שהיה כדאי להוסיף, כי היה מקום בבית (מדובר בבית פרטי) ואין בעיה להכניס תקליטן לתוך השטח שירקיד את האורחים, אבל היה להם רמקול מוגבר (כמו של הערכות קריוקי) והם הכינו כבר את השירים שיתנגנו במהלך האירוע, מה שגרם לכל האירוע הזה להיות הרבה יותר קליל וזורם, בדרך כלל באירועים כאלו תמיד מי שאחראי על המוזיקה מתחיל להסתבך (אלא אם מדובר בתקליטן מקצועי) ואז זה גורר סתם את האירוע, אז אם גם אתם מתכננים אירוע כזה בקרוב, כדאי מאוד שהשירים יהיו מוכנים מראש.

אתמול צילמתי חינה
Call Now Button