באיזה אירועים צלם מגנטים יכול להיות הצלם של האירוע

רוצים שצלם המגנטים שלכם יהיה גם הצלם של האירוע ? אין עם זה בעיה בכלל, אבל חושב מאוד לדעת באיזה אירועים צלם מגנטים יכול להיות הצלם של האירוע ומתי חייב להזמין עוד צלם מקצועי שיהיה אחראי על הצילום.

באיזה אירועים צלם מגנטים יכול להיות הצלם של האירוע

אירועים קטנים

אירועים קטנים זה אומר אירועים עם כמות מוזמנים קטנה בדרך כלל עד 100 מומנים, במקרה כזה הצלם יכול בהחלט גם לצלם את הרגעים החשובים וגם להפיק מגנטים ולהתמודד עם האירוע.

לא רק כמות המוזמנים אלא גם סוג האירוע

אם אתם מתחתנים ורוצים שצלם המגנטים יהיה הצלם של החתונה זה כבר סיפור אחר ויותר מורכב, כי חתונה כוללת גם צילום בסטודיו לכלות, אתם בטח תרצו גם להפיק אלבום ואז כבר אתם הופכים את הצלם מגנטים להיות איתכם יום שלם, אבל צריך להבין באיזה אירועים אתם כן יכולים להנות מהתמונות של המגנטים שיהיו גם התמונות של האירוע.
אירועים קטנים כמו יום הולדת של ילד בגן אפשר להזמין חבילת צילום מגנטים זולה של 350-400 ש"ח וגם לבקש מהצלם שיעשה לכם עוד כמה תמונות אווירה ויפיק לכם מגנטים.
אירועים כמו ברית מילה, יש המון מקרים שבהם אנשים מזמינים צילום מגנטים לברית מילה ואז לא אומרים לצלם המגנטים שהם בונים עליו שיהיה גם הצלם של האירוע (קרה לי אישית יותר מפעם אחת) וכשהוא מוזמן לאירוע של 80 אנשים ומבקשים רק 150 מגנטים במחיר של 500 ש"ח זה בדיוק שעה ואתה בחוץ, כי מספיק 10 תמונות של הרבה אנשים באותה תמונה וכבר משכפלים את ה 10 תמונות כל תמונה 8-7 פעמים ואתה בחצי עבודה, ופתאום אתה מגיע ומצפים ממך לצלם את האירוע ואין לך איך לצאת למרות שכבר יש לך את כמות המגנטים שאתה סגרת עם הלקוח ואתה מוכן לסיים את העבודה שלך, ומצד שני אתה פוגע בבנאדם כי לא יהיה לו מי שיצלם לו את האירוע.
בנוסף הצלם גם צריך להיות זמין אליכם שאתם רוצים שהוא יהיה גם הצלם של האירוע והוא לא יכול ללכת לפתח את המגנטים, במקרה כזה שסוגרים צילום מגנטים ב 500 ש"ח, הצלם יכול להרשות לעצמו להביא עובד שידאג לפיתוח התמונות, הוא זה שצריך ללכת לפתח תמונות, כי אם הוא יביא עובד וישלם לו עוד 200 ש"ח, יוריד את הדלק ואת העלויות העבוד כבר ירוויח יותר ממנו ועדיף להיות עובד וזהו, בגלל זה שאתם סוגרים כאלו דברים אל תעבדו על הצלם בטלפון אל תסתירו מידע, בקשו לקבל הצעת מחיר בדיוק למה שאתם רוצים וככה תצליחו גם להשיג מחיר זול וגם צלם לשני הדברים.

אחרי שהבנתם באיזה אירועים צלם מגנטים יכול להיות הצלם של האירוע ככה אתם יכולים לדעת אם לבחור להזמין לאירוע רק צלם מגנטים או שכדאי להזמין שני צלמים, אחד שיהיה הצלם שלכם ועוד אחד שידאג לאורחים שלכם למגנטים מרשימים ומיוחדים.

Call Now Button