עד מתי נהייה כאן

צלמי מגנטים רבים מטרידים את עצמם בשאלה הזאת "עד מתי נהייה כאן" הם שואלים את עצמם עד מתי תחום המגנטים לאירועים ימשיך להיות כל כך מבוקש והאם בשלב מסוים הם יסגרו את המצלמה ויפסיק הביקוש.

לכן לא פעם צלמי המגנטים ממצאים את עצמם מחדש ומתחילים להוסיף דברים נוספים לחלק מהאטרקציות שלהם כמו למשל קרח יבש לסלאו בחתונה (הכוונה לאותו "עשן כבד" , ומי שקצת יותר מבוגר בטח זוכר את ימי מלמחת המפרץ שהקודים היו "נחש צפע" ו "עשן כבד" אז היום העשן הכבד הפך להיות חלק מאטרקציות באירועים).

אז אם חייבים לנסות להתעדכן קבלו עדכון נוסף שהוא לא הכי חדש אלא הוא קיים כבר לא מעט זמן והוא מגנטים פולארויד , אותו המגנט רק בצורה שונה ויש כמה דגשים שכדאי לשים אליהם לב לפני שסוגרים עם צלם מגנטים הפקת מגנטים באירוע שלכם בסגנון פולארויד.

בלי למנציה

כן, בלי למנציה ואני גם מדגיש את זה בכותרת שכמו שכבר לא פעם אמרתי וציינתי שבהפקת מגנטים לאירועים חובה להוסיף למנציה ולא משנה מה עושים הפעם אני רוצה להדגיש שמגנטים פולארויד עושים בלי למנציה.

אז למה אני כל כך מתעקש שמגנטים פולארויד עושים בלי למנציה, כי אם כבר עושים מגנטים בסגנון פולארויד זה אומר שחייבים לתת למגנט עוד משהו שיהיה שונה ולא רק לשנות לו את הצורה.

למה אני מתכוון בשינוי צורה, ההבדל הראשון שאותו רואים בהסתכלות על מגנט רגיל מול מגנט בסגנון פולארויד הוא הגודל של המגנט, מגנט רגיל הוא בגודל של 7.5 ס"מ על 10 ס"מ ואילו מגנט בסגנון פולארויד הוא בגודל של 10 ס"מ על 10 ס"מ.

כשעושים מגנטים רגילים משתמשים באותם חומרים בדיוק חוץ מדבר אחד והוא דף הפוטו עליו מפתחים את התמונה, אם במגנטים לאירועים בסגנון רגיל משתשמים בדפי פוטו מסוג RC כלומר הדפים האלו מצפים בחומר מסוג RASIN COTAD שזהו חומר סילקוני שנמצא על הדף והוא מאפשר ללמינציה להידבק לדף באופ שימנע ממנה להתקלף אחרי זמן קצר .

אז מה זה פולארויד ואיך התחיל ? הפולארויד התחיל את דרכו והומצא בשנת 1948 באותה שנה שאנחנו הקמנו מדינה היו אנשים שהמציאו טכנולוגיות ששינו את העולם אבל אחרי תקופה קצה אנחנו בישראל המצאונו לא מעט דברים הרבה יותר מתקדמים כמו למשל ה ICQ ונכון לשימשו שלנו היום ה WAZE ואיך לא ההמצאה הגדולה מכולם והוא המובילאיי שבטח לא מעט ממכם שמעו עליו ועל הסכום שבו נמכרה החברה.

הנה קצת היסטוריה על מצלמת הפולארויד

 

 

אז למה בלי למנציה ? כי מגנטים פולארויד מלבד הגודל צריכים להיות שונים במהות ובדף שיהיה דומה כמה שיותר לתמונות הפולארויד של פעם .

לכן אם אתם סוגרים מול צלם מגנטים להפיק לכם באירוע מגנטים בסגנון פולארויד שימו לב טוב בטוב שהוא עובד אך ורק עם דפי סטאן ודיו מקורי ולא מסביר לכם כמה זה חשוב למנציה ואם תקבלו את הסבר הלמנציה סרבו בנימוס וצרו קשר עם חברה מקצועית יותר שמיבנה את ההבדל והחשיבות בין כל סוגי המגנטים.

את המגנטים הגדולים יותר אפשר גם לעצב עם מסגרת שהיא בסגנון של אינסטגרם ואז מקבלים מגנטים יותר גדולים מעוצבים עם מסגרת אינסטגרם.
מסגרת פולארויד מאופיניית בכך שהעיצוב מסגרת הוא בד"כ בצבעי אפור בהיר שכמעט ולא מורגש ונוטה יותר לאפרפר לבן למרות שניתן לעצב הכל בכל צבע שתרצו אבל העיקר הוא שהעיצוב הוא פס עבה בחלק התחתון של המסגרת ומסביב כל המסגרת היא באותו צבע וקצת יותר דקה מאשר החלק התחתון.

Share This:

אישורי הגעה לאירוע

בדרך אישורי הגעה מהווים חלק מאירועים גדולים, אבל גם אירועים קטנים זקוקים לאישורי הגעה.
אחרי לא מעט בדיוקת והשוואות של עלויות בהכנות לאירוע המסקנה הברורה היא שהעלות המרכזית והגדולה מכולם היא עלות עבור הקייטרניג או אולם אירועים.

לכן אישורי הגעה הם חלק חשוב מאוד במטרה לחסוך את העלויות לחתונה. אז הדבר המלחיץ ביותר הוא שכמה ימים לפני האירוע תצטרכו להתחייב למספר המדויק של כמות מוזמנים לאירוע.
איך עושים את זה ? הכנתי לכם רשימה קצרה של טיפים שתעזור לכם לבצע את זה ביתר קלות.

 • יותר מאוחר – יותר טוב : כלל שתעשו את אישורי ההגעה מאוחר יותר זה יותר טוב, כלומר כמה שיותר סמוך לאירוע בד"כ כשבוע לפני האירוע זה זמן מעולה.
  כי לרוב אנשים אם תשאלו אותם חצי שנה לפני באותו יום שכבר קבעתם תאריך האם הם יגיעו לאירוע הם לא כל כך ידעו אם יגיעו וגם מה יהיה ההרכב.
 • תבקשו עזרה מבחוץ : לא מתכוון שחייבים לשכור שירותים של חברות חיצונות שעושות את זה, כי אחרי הכל אני כותב את הפוסט הזה בכדי לעזור לכם לחסוך.
  פשוט בקשו עזרה מחברים קרובים כי לפעמים לאנשים קצת לא נעים להתוודות מול בעלי השמחה שהם לא יגיעו
 • 10% פחות : המספר שמתקבל אחרי אישורי ההגעה הוא לא המספר המדויק, לכן לאולם יש למסור את מספר המוזמנים פחות 10%, אם אישורו הגעה 100 מוזמנים יש להתחייב לאולם על 90 אנשים. בנוסף האולם כבר ידע להתארגן על רזרבה.

ככל שאישורי ההגעה יהיו יותר מדויקיים כך גם תוכלו לחסוך לעצמכם את ההפסד הכספי.

את כמות המוזמנים אתם גם יכולים למסור לספקים השונים באירוע כמו לשמל צלם מגנטים שירצה לדעת את כמות המוזמנים ולפי כמות המוזמנים לתת לכם הצעת מחיר.

Share This:

לסגור מול צלם מגנטים בטלפון

מתכננים אירוע בקרוב ורוצים להזמין צלם מנטים לאירוע שלכם,
אני מאמין שחשבתם לסגור מול צלם מגנטים בטלפון ולברר את כל הפרטים בלי להיפגש איתו ובלי לראות דוגמאות של המגנטים.
אז אם זה התכנון שלכם הכנתי לכם את שלושת הדגשים החשובים ביותר שחובה לשים דגש גדול מאוד לפני שסוגרים מול צלם מגנטים בטלפון.

אני רוצה להתחיל משורש הבעיה, שורש הבעיה הוא כמובן שבגלל שמדובר בסכום יחסית נמוך עד 1000 ש"ח רבים נוטים לקחת את הסיכון ומוכנים להסתכן.
אבל אם נעשה דברים במחשבה קצת שונה, כלומר אם נחשוב רגע על היום שאחרי האירוע, ונניח שהכל הייה מושלם חוץ מחלק קטן אחד שהוא המגנטים. אני בטוח שהרבה יהיו מאוכזבים אם יעשו בחירה לא נכונה, ואז יאמרו לעצמם "בשביל עוד 200 ש"ח, האירוע שלי (חתונה, בר מצווה או כל אירוע אחר) הייה יכול להיות מושלם".
אז נכון מדובר בעוד 200 ש"ח פחות או יותר אבל זה מה שיכול להפוך את האירוע שלכם למושלם מכל הבחינות.

הדבר הראשון בבדיקה : 

דבר ראשון לא להתייחס למחיר שאותו מציעים לכם, בשום אופן אל תייחסו חשיבות למחיר, ואני אומר לכם את המחיר כבר עכשיו אם זאת חתונה של אירוע עד 350 מוזמנים עלות של שירות למגנטים לאירוע כזה בין 800 ש"ח ל 1200 ש"ח.
אז את המחיר את כבר יודעים,
דבר ראשון תבדקו מול מי אתם הולכים לעבוד, מחיר זול בדרך כלל לא יעיד על כך שתעבדו עם מישהו שהוא חובבן או לא מקצועי. אין שום קשר בין המחיר לבין מה שתקבלו כי גם אם תשלמו מחיר יקר זה לא אומר שתקבלו הבטחה לאיכות ללא פשרות או למקצועיות או לשירות לקוחות טוב.
מילת המפתח הראשונה היא תיק עבודות, כן לבדוק את תיק העבודת של צלם המגנטים שאותו אתם מתכננים להזמין לאירוע, אל תתלהבו מ 10 או 40 תמונות יפות, תיק עבודות נמדד לפי הגדול שלו בעיקר שמדובר בצילום.
היום בעידן הדיגיטלי אפשר בקלות אחרי סיום כל אירוע להעלות את התמונות או לעמוד הפייסבוק של אותו צלם מגנטים או באתר שלו אתם ברגע יכולים לראות את התמנונות ולתהרשם מיותר מ 300 תמונות ואז לקבל החלטה אם ללכת על זה או לא.

הדבר השני בבדיקה : 

המלצות, לכל צלם מגנטים יש אירועים קודמים.
אם אתם האירוע הראשון שלו אז שיהיה בהצלחה גם לכם וגם לצלם שאתם האירוע הראשון, הצלם יעבור את זה וימשיך לחיות סבבה אבל אם האירוע שלכם יהיה נפילה בגלל המגנטים אני קצת חושש להרגשה שלכם מאשר לשלו.
אני אישית לפני שהפכתי להיות צלם מגנטים לאירועים עבדתי אצל צלמים ותיקים יותר בתחום המגנטים (כן בחלק מהמקרים גם עבדתי ללא שכר בכלל) בגלל שרציתי ללמוד כיצד הכל עובד ורק אחרי אירועים רבים החלטתי לקחת על עצמי אירוע לבד.
שיתוף קצר מהאירוע הראשון שלי אליו הגעתי יחד עם עוד 2 צלמים ותיקים איתם כבר עבדתי וזאת בכדי שיוכלו לגבות אותי לכל צרה שלא תבוא באירוע. מבחינתי להגיע לאירוע ראשון ללא צוות גיבוי מקצועי זה לקפוץ ממטוב בלי מצנח ולקוות להגיע לים מבלי לשבור רגליים.
אז לסיכום החלק השני, פשוט תבדקו המלצות ולא כאלו שמופיעות באתר כציטוט אלא תבדקו המלצות אמיתות באתרי המלצות ולא חסרים כאלו.

הדבר השלישי בבדיקה : 

ההרגשה שלכם, לכל אחר מאיתנו יש את החוש של האינטואיציה הפנימת, לרוב אצל נשים החלק הזה קצת יותר חזק, אז אם את ההחלטה אתם מקבלים על סמך האינטואיציה שלכם תנו לצד הנשי לבצע את העבודה היא תצליח יותר.
אל תתפתו לאלו שרוצים להשאיר אתכם בורים בתחום, כל אלו שלא יספקו מידע על הציוד איתם הם עובדים ולא ישתמשו במונחים מקצועיים, כן גם אם אותם מונחים לא אומרים לכם כלום אתם צריכים לשמוע אותם מפי צלם המגנטים זה מה שמעיד על הידע והמקצועיות שלו.
אלו שירצו להשאיר אתכם בורים ולא ידברו על שיטות העבודה ועל סוג הצילום הם אלו שלא מבינים בצילום ולכן יעדיפו להימנע משיחה על הנושא, ואלו שלא ידברו על שיטות פיתוח תמונות ולא ידעו את המשמעות של מונח ה DPI לא מבינים בתחום ומהם כדאי להתרחק. אבל אם אתם רק מחפשים מחירים זולים אז פשוט בקשו את המחיר ותבקשו להימנע מהסברים מיותרים ותיגשו לשורה התחתונה.

לסיכום : 

גם אם אתם מחילטים לא לבחור בנו להיות צלמי המגנטים באירוע שלכם או לבחור בנו לספק לכם אטרקציות לאירוע אז לפחות תהנו מכל המידע שאני מספק לכם כאן בבלוג, כי בטוח שאין עוד חברה שמספקת מגנטים לאירועים ותספק לכם את המידע אותו אנו חושפים.

Share This:

עשרת סוגי הלקוחות

אז לקראת פסח שמתקרב עלינו לטובה ב"ה, החלטתי לערוך משהו מעט הומוריסטי בסגנון עשרת המכות שהם בעצם עשרת סוגי הלקוחות בהם אני כצלם מגנטים לאירועים בזול נתקל לא מעט.
אני בטוח שרוב צלמי המגנטים שיקראו את הפוסט הזה יסכמיו איתי על לא מעט דברים, ועל לא מעט מסוגי הלקוחות בהם אני נתקל.

זה שיודע לעשות את זה לבד 

הרי זה ברור שכל הלקוחות יודעים להפיק מגנטים לאירועים בזול לבד ובלי שום עזרה,
הם הרי אלו שלימדו את ניספור נייפס איך עובדים כל המרכיבים במצלמה וכיצד יש לקבע את האור. (למי שלא יודע ניספור נייפס הוא ממציא המצלמה).
הם יודעים לצלם בכל סוג מצלמה וכמובן יודעים גם איך לעבוד על כל תוכנות העריכה להפקת מגנטים לאירועים. אבל פשוט בגלל שזה האירוע שלהם הם לא יכולים במקביל גם לצלם ולהלפיק מגנטים וגם להיות בעלי האירוע.

אבל הציעו לי מגנטים בלי הגבלה ב 200 ש"ח 

ברור לי ש 200 ש"ח זה כבר הפך להיות הסטנדרט החדש, אבל ברצינות להאמין שהציעו ללקוח מחיר כל כך זול, גם אם לא מדובר ב 200 ש"ח אלא בקצת יותר נניח 250 ש"ח זה מחיר ראלי ואני לא יודע למי להאמין לזה שהציע את המחיר הכלכ ך נמוך שבאמת הוא יגיע לאירוע או ללקוח שפשוט סתם זורק מחיר באוויר.
אז אלו שהציעו להם מגנטים ללא הגבלה ב 200 ש"ח תעשו לעצמכם ובעיקר לי טובה פשוט תסגרו מול מי שהציע את זה ובאותה הזדמנות תנסו להיכנס לסוכנות של פרארי ולהגיד להם שבסוכנות רנו הצעיו לכם רכב 54000 ש"ח, ואם תצליחו אני גם מגיע לקנות פרארי במחיר הזה.

אלו שיש להם חבר צלם מגנטים 

אין כמו החבר המבין, אני בטוח שלהרבה צלמי מגנטים יצא לדבר גם עם החבר המבין. החבר שבכבודו ובעצמו תכנת את תוכנת הפוטוסקייפ ויודע כיצד פועל החיישן במצלמה הדיגיטלית.
זה החבר שנחשף לכל הטכנולוגיות החדשות בתחום ההדפסות הטרמיות ויודע בדיוק מזאת טכנולוגיית MICRO PIZO לפיתוח תמונות.
הנה לכם ציטוט קצר משיחה עם חבר מבין :

חבר מבין : שמע גבר אני יודע שמה שהולך היום זה שלא צריך למנציה על דיו מקורי פשוט תעבוד עם דפח פוטו

אני : כבר אמרתי אני חושב שגם אם עובדים עם דיו מקורי עדיין יש צורך בהגנה מפני נזקים אחרים ולכן חייבים לדעתי לעבוד עם ציפוי למנציה, או שאני יכול לפתח תמונות במכונת פיתוח תרמית.

חבר מבין : סבבה, תעשה לו מגנטים טרמיים ותשים גם אנלציה .

אני : אנהלציה זה משהו אחר (זה סוג של טיפול רפואי תרופתי) אני מתכוון ללמניציה שזהו ציפוי נילון שיוצר שכבת הגנה על המגנט.

מכאן אני מאמין שלא צריך להוסיף במילים, ומי שלא הבין משהו יכול לשאול את החבר המבין .

זה שכבר דיבר עם מלא צלמי מגנטים וחשוב לו רק דבר אחד קטן 

הלקוח שכבר בטוח שהוא יודע הכל ומה שנשאר לו זה לקנות מצלמה וגם להיות צלם מגנטים, הדבר שהכי חשוב לו כשהוא מזמין מגנטים לחתונה שלו זה המחיר.
הוא יודע גם שמגנטים ללא הגבלה זה עד סוף האירוע וגם עד סוף החיים והוא גם רוצה להביא איתו כמה תמנות לאירוע מהצילומי טראש שלו שאפתח לו בזמן החתונה.
אז תעשו לי טובה ותסגרו מול זה שנתן לכם מגנטים ללא הגבלה ב 200 ש"ח.

שמע אני יותר מפורסם מחברת קוקה קולה 

"שמע תעשה לי מחיר אני מכיר מלא אנשים" אני אישית הכי אוהב את סוג הלקוחות האלו שמכירם המון אנשים ויכולים לסדר אלפי אירועים אחרי האירוע שלהם.
הם אלו שמכירים אישית את כל בעלי האולמות ואפילו בעלי האולמות עצמם מתייעצים איתם עם מי ואיך לעבוד ואפילו האדריכל שעיצב את האולם בזמן הבנייה שלו התייעץ איתם לפני הבנייה.
הם אלו שיסדרו לי מאות אם לא אלפי אירועים מיד בסיום האירוע שלהם. רק לתת להם הנחה קטנה וכבר מנכ"ל האולם על הקו השני בממתינה.
אז אין בעיה בוא נעשה את האירוע הראשון לאירוע השני וכן הלאה אני מבטיח שאתן הנחה משמעותית.

כבר יש לי רעיון למסגרת ארוסתי לומדת עיצוב היא תסביר לך בדיוק מה לעשות 

זה בדרך כלל קורה אחרי שכבר אישרו את הסקיצה הסופית ויש לעשות עוד כמה שינויים "קטנים" שכל שינוי כזה הוא בעצם עיצוב מחדש של המסגרת למגנט. אז אני בקשר טלפוני עם הכלה המעצבת בעלת הניסיון הרב שמסבירה איך בדיוק המסגרת צריכה להיראות, ואם לא הבנתי משהו אני מקבל גם מייל הסבר מפורט באורך של 8 עמודים איך צריכים להיות כתובים השמות של בני הזוג ובאיזה צבע כל אות.

רגע ללא הגבלה זה לא לכל החיים ? 

לא, ללא הגבלה זה רק לאירוע זה לא אומר שאני אגיע לכל האירועים המשפחתיים הקרובים באותה עלות ואפיק מגנטים ללא הגבלה באותו מחיר.
וגם דיברתי עם כמה צלמי מגנטים אחרים שהבטיחו לי אחריות על המגנט לכל החיים. לכמה זמן אתה נותן אחריות ?
אני מאמין שזה שהבטיח אחריות לכל החיים הוא זה שגם נתן את המחיר של ה 200 ש"ח.
אם נחזור לרגע לסוכנות של פרפאי שרכב עולה מעל מיליון ש"ח האם האחריות יצרן היא לכל החיים ?
אז זהו שלא … אז איך על מגנטים שעלות היא פחות מ 1000 ש"ח אתה רוצהלקבל אחריות לכל החיים, זה בטח החבר שמבין יכול להסביר לו איך זה עובד.

כבר הכנתי מסגרת למגנט 

אני רק צריך שתתתאים לעבודה במגנטים ונשאר רק עוד כמה עיצובים קטנים וכמובן שהקובץ לא ב PNG אבל אני אשלח לך אותו.
ואז אני מקבל מייל עם מלל ותמונה ששוקלת 26KB ומזה צריך להפיק מסגרת למגנט ושתהייה מספיק איכותית.

אין לי הרבה מוזמנים רק 70 איש 

ואז שאני מגיע לאירוע אני רואה שיש לפחות 300 אורחים באולם, אז ברור שהגעתי לבד ולא עם עוד עוזר שיעזור בהפקת מגנטים לכמות גדולה של אנשים וכמובן גם שהמחיר הייה בהתאם.
בסיום האירוע זאת תהייה חוצפה לבקש תוספת בגלל שהגיעו 300 איש ולא 70 כמו שציינו לפני, אבל אם אני הייתי עובד פחות שעה ממה שסוכם זה לא הייה נחשב לחוצפה אם היו מורידים לי מהסכום. במילים אחרות זה האירוע שלכם ואת ההגינות אני לא יכול לחנך את העולם. אבל הנזק בסוף הוא עליכם.

תן לי הצעה אני אחזור לך אני מדבר עם ארוסתי 

חכה לתשובה חביבי חכהההה……
אם השיחה מסתיימת ככה אחרי כל החפירה שכבר קראתם אם הגעתם עד לכאן אז הסימן הוא שהמחיר הראלי שנתתם הוא מחיר גבוה מאוד וכנראה אותו לקוח החליט ללכת ביחד עם החבר המבין שלו ולסגור מול צלם מגנטים שנתן להם הצעה ב 200 ש"ח .

לסיום קצת תמונות להמחשה מה אתם מקבלים ברגע שתחליטו לסגור מולנו  :

Share This:

אני פורים שמח ומבדח

מגנטים לאירועים – אחד ממנהגי פורים :

חג פורים מתקרב אלינו וכולם בהכנות, אם בעבר הכנת התחפשות הייתה חוויה היום פשוט ניגשים לקניון וקונים תחפשות.
כחלק ממנהגים של פורים משלוח מנות והכנת אוזני המן וכמובן התחפשות ישנה אטרקציה שהפכה להיות חלק מהמנהג.
האטרקציה המובילה של מגנטים לאירועים
מאז כניסת האטרקציה בעשור האחרון אין מסיבת פורים שלא נמצא בה צלם מגנטים.
כל תכנון של מסיבת תחפושות או תחרות תחפושות מחייבת צילום ותיעוד, אם צילום ותיעוד כדאי מאוד להזמין צלם מגנטים.
בעת הזמנת שירות של צלם מגנטים לאירועים מקצועי תוכלו להינות גם מצילום מגנטים וגם מצילום של האירוע הכולל.

מגנטים לאירועים – אלופים בצילומים :

אחרי ניסיון של שנים בצילום מגנטים באירועי פורים אנו ביויו מגנטים יכולים לתת לכם את המענה המושלם.
גם אם בא לכם לצלם את הילד עם התחפושות אנו נדע להוציא ממנו חיוך ולתת לכם מזכת מומשלמת מהיום המיוחד.
את העיצוב למסגרת אנו נעשה עבורכם באווירה פורימית מיוחדת.

עשו את הבחריה הנכונה וחייגו אלינו כבר עכשיו,

הכנו לכם את מאגר המסגרות לפורים הגדול ביותר ! ואם לא מצאתם לכם מסגרת פורימית אנו נכין לכם מסגרת מעוצבת באופן אישי.

Share This:

האם מגנטים לאירועים זה דבר חובה בכל אירוע

מגנטים לאירועים – אמת או חובה ? :

האם זאת אמת שחייב להזמין צלם מגנטים לאירועים לכל אירוע או שפשוט אפשר לוותר על זה ?

לא פעם שמתחילים לתכנן אירוע מנסים להוזיל עלויות, מהם הדברים שבהם לא ניתן לחסוך וחייבים אותם בכל אירוע.
לשם ההמחשה נניח ומדובר בחתונה.
אז לכל חתונה יש את המרכיבים שהם חובה ובלעדיהם לא ניתו לערוך בכלל חתונה.
אז אם אתם מתחתנים המאמר הזה הוא בדיוק עבורכם וגם אם לא אפשר להגיע להמון תובנות.

מגנטים לאירועים – איך מתחילים לתכנן :

בכדי לחגוג חתונה השלב הראשון הוא הרישום ברבנות, עלות הרישום נכון להיום היא 600 ש"ח ואני מאמין שעד שתקראו את המאמר הזה זה יעלה.
אז מ 600 ש"ח הראשונים בדרך מהם לא ניתן להימנע אם רוצים להתחתן.
השלב הבא בתכנון אירוע החלומות שלכם שזאת החתונה המרגשת הוא כמובן בחירת רב שיחתן אתכם.
אם תרצו תוכלו לקבל רב מהרבנות שמגיע לחתן אתכם ללא עלות ואם לא יש המון רבנים שמחתנים בעלויות שונות.
סדר גודל של כ 1000-1500 ש"ח.
אם חשבתם שחתונה זה עסק זול תחשבו פעמיים.
אז מה עם מקום לחגוג ? אולמות אירועים זה כבר עסק יותר רציני וכאן מתחילה הדרך שלכם לחיסכון.
בכדי לחסוך באולם אירועים הדרך הטובה ביותר היא להגיע לכמות יותר גדולה של מנות.
וכמובן אולי גם להתפשר על אולם פחות מפואר ולהוסיף עיצוב יותר מרשים.

מגנטים לאירועים – לחסוך או לא ? :

אז יהיה נכון להגיד שאני לא הכי אוביקטיבי בנושא 🙂 אבל אציין את העובדה החשובה ביותר שבגללה לא ניתן לוותר על המגנטים באירוע שלכם.
אם מדובר על מגנטים לחתונה אז זה חשוב אפילו יותר.
הסיבה העיקרית היא : האורחים שלכם .
נסו לעצור לרגע ולחשוב על האורחים שלכם, הם מגיעים אליכם לאירוע עייפים אחרי יום עבודה קשה.
הדבר המינימלי שאתם יכולים לעשות עבורם הוא להזמין צלם מגנטים שהן יוכלו להינות ממגנטים יפים ואיכותים למזכרת.
כמובן שאפשר להוסיף עוד המון אטרקציות מרשימות אבל אטרקציית מגנטים לאירועים ללא ספק היא האטרקציה האהובה על כולם.
אטרקציית מגנטים לאירועים גם נחשבת לזולה מבין יתר האטרקציות.

מגנטים לאירועים – לסיכום :

אם האורחים שלכם בחתונה או בכל אירוע אחר חשובים לכם אז תזמינו צלם מגנטים ותנו להם הרגשה טובה ומזכרת צנועה.
אבל אם האוחרים שלכם שהם הנכס הכי חשוב באירוע ובלעדיהם הוא לא הייה מתקיים לא חשובים לכם אז תנסו לחסוך את הכמה מאות שקלים האלו.
אבל אם תחשבו ברצינות על החתונה שלכם תזמינו מגנטים לחתונה ותהנו גם אתם מעוד זווית של צילום מיוחד בחתונה שלכם.

 

Share This:

צלם לברית

צלם לברית – הדבר הכי חשוב בברית שאתם מתכננים :

כשמתכננים אירוע, לכ אירוע יש דברים שהם המרכיב העיקרי והחשוב ביותר, בבחירת צלם לברית יש חשיבות רבה מאוד.
יש להתייחס לבחרית צלם ברצינות רבה למרות שיש לכם רק ימים ספורים לסגור הכל אתם יכולים להקדיש מספר דקות לקריאה ולעשות החלטות נבונות.
אחרי בחירת המוהל ניגשים לבחור צלם לברית, מה בודקים, כמה זה צריך לעלות ומתי להזמין.
כל המידע הזה כאן לפניכם בפוסט הזה. זמן קיראה של לא יותר מ 5 דקות וחצי יעזרו לכם לעשות החלטות נבונות.

אירוע הברית הוא מיוחד ומרגש, חוגגים טקס יהודי שמסמל רבות עבור המשפחה.
ומעניק כבוד גדול מאוד למישהו מיוחד במשפחה שזוכה להיות הסנדק של הבן החדש.

יש את ההתרגשות שכרוכה בבחרית השם החדש והגידול עצמו, אחרי הברית הימים קשים עבור התינוק מבחינה פיזית.
וקשים מאוד גם עבור ההורים המטפלים של לילות ללא שינה. אבל לא מדובר בכמה לילות בודדים (חכו לשלב בו צומחות השיניים).
אז כן הטיפול בילד הוא דבר לא פשוט בכלל ודורש מסירות רבה.

צלם ברית – המסירות שלו לאירוע :

צלם לברית צריך להיות מישהו שמבין את החישבות של האירוע עבור המשפחה, ומישהו שיימצא זמין בכל רגע נתון בכל מקום שצריך.
אז איך נמצאים בכל מקום כל הזמן ?
כצלם שמצלם לא מעט בריתות אני מכיר כיצד ניתן להיות בכל מקום ולמצוא את קומפוזציית הצילום, ראשית הדבר החשוב ביותר הוא להגיע מוקדם.
צלם לברית מקצועי ומיומן יגיע הרבה לפני תחילת האירוע וגם ידרוש מכם בעלי השמחה המשפחה האורגנית להגיע לפני.
(ולא 10 דקות לפני זה לא מספיק) יש להבין שמדובר בילד בן כמה ימים בלבד ולא כדאי לטלטל אותו אחרי הברית.
הפעולה של החיתוך היא כואבת פיזית ולכן לא מומלץ לעשות את צילומי המשפחה לאחר הברית אלא לפני.
אחרי צילומי המשפחה יש את האפשרות לבצע את צילומי האווירה של המקום בנחת ובלי לחץ.
בשלב הבא מתחילים להגיע האורחים לרוב זה קורה גם לפי הקרבה, האורחים הקרובים יותר מגיעים ברוב המקרים גם יותר מוקדם.
בחלק זה של האירוע הצלם ימצא את הנקודה בעלת הזווית החשופה ביותר ומשם יבצע את התמונות של כניסת האורחים לאולם.

צלם לברית – כולם כבר כאן אז מתחילים :

אחרי שכל האורחים הגיעו מכיוון שמדובר באירוע צהריים קבלת הפנים יחסית יותר קצרה, כי זה לא כמו בחתונה שיש קבלת ולאחר מכן טקס ואז נכנסים לאולם.
בברית הטקס מתקיים באולם. אחרי שהאורחים הגיעו והמוהל סיים את ההכנות של התינוק לטקס.

מתחיל הטקס וכולם ניגשים לראות אותו, על כסא הסנדק יושב קרוב המשפחה או החבר שבחרו הורי התינוק וכולם סביבו נרגשים ומתרגשים.

הטקס מתחלק ל 3 חלקים, בשלב ראשון הוא שלב הברכות, ובנסוף קריאת ברכת הגומל של האמא לאחר מכן טקס החיתוך שהוא השלב השני ולאחר מכן שוב ברכות שהן החלק השלישי.

בשלב של הטקס כל שניה חשובה מאוד, צלם לברית מקצועי ידאג לצלם קודם כל את הסנדק ביחד עם הורי הנולד החדש.
כאן נכנס עניין הציוד איתו עובדים, ציוד וטכנולוגייה מתקדמים יעניקו אפשרות לבציוע כמות יותר גדולה של תמונות במהירות גדולה ובמקצועיות.
אצלנו ביויו מגנט החברה המובילה לצילומי בריתות עובדים עם ציוד הצילום המקצועי והמתקדם ביותר ללא פשרות.

צלם לברית מקצועי יקפיד לצלם את מי שמגיש את התניוק לסנק ואת כל חלק הובלת התניוק למעמד הברית וכמובן את ההכנות.

בנוסף יבוצא צילום כל רגעי הברית וצילום עם המוהל שמכין את התינוק לטקס הברית.

צלם לברית – רגע המילה :

בשלב זה צלם לברית יצלם כמה שיותר תמונות במהירות רבה ככל שניתן בכדי להעניק לכם בסוף כמות גדולה בה אתם תוכלו לבחור את התמונות מהם תרצו לערוך לאלבום.
הרגע בו הסנדק אוחז בתינוק והמוהל מבצע את המילה הוא הרגע החשוב ביותר בברית.

צלם לברית – כמעט מסיימים :

אחרי הברית, צלם לברית מקצועי יתן לכם כמה דקות להתארגן עם הילד ולדאוג לו ולאחר מכן יוצאים ל"סיבוב הופעות". הכוונה לצילום על השולחנות עם כל האורחים.

צלם לברית מקצועי ידאג לעבור איתכם בכל שולחן ולבצע צילומים לכם עם האורחים ככה שאין מצב שמישהו לא צולם.

 

Share This:

ברוכה הבאה 2017

מגנטים לאירועים 2017 :

אז אחרי תקופה ארוכה בתחום האירועים, אנו ממשיכים להיות החברה המובילה בתחום צילום מגנטים לאירועים.
ראשית אני רוצה לאחל שנה אזרחים טובה לכל לקוחות יויו מגנט, וכמובן לכל בית ישראל.

בנוסף להתחדשות שלנו בתחום פיתוח התמונות למגנטים באמצעות פלוטר אני גאה להציג לקראת 2017 את החידוש בתעשיית המגנטים לאירועים.
והוא איך לא : מגנטים בצורות !

אם גם לכם נמאס מהמגנטים המלבניים הריגלים אנו ביויו מגנטים לאירועים מציגים בגאווה את המגנטים בצורות.

מגנטים לאירועים – מגנטים בצורות מה זה אומר :

עד היום היינו רגילים למגנטים בצורת מלבן שהם המגנטים הסטנדרטיים שבגודל של 7.5 על 10 ס"מ.
היום ניתן לקבל את המגנט בצורה מיוחדת ושונה, בצורה של מגנט בצורת לב, חמסה, עיגול ועוד מגוון גדול של צורות.
האם זה כולל גם את הפולורואיד ?הפולורואיד הוא אמנם שינוי בגודל של המגנט אבל כאן לא מתקבלת צורה מיוחדת אלא מגנט מעט יותר גדול מהמגנט הרגיל.
אם נניח הדפסת מגנט רגיל היא 8 מגנטים בדף A4 אז בסגנון פולורואיד יודפסו 6 תמונות מגנט.

עבורנו שנת 2017 שהגיעה אלינו לטובה, היא לא עוד שנה רגילה עם 365 ימים אלא היא עוד שנה של עשייה, עשייה בתחום הצילום ובתוכו המגנטים.

אנו עושים מגנטים לאירועים וממשיכים להיות החברה המובילה גם השנה, עשייה מתמדת והתחדשות למען הלקוחות שלנו.

תנו לנו להיות חלק מהאירוע שלכם ולהפוך לכם אותו למושלם, בזכות הצילום המקצועי הדגש האישי לכל לקוח.

הלקוחות ושביעות הרצון המלאה של כל לקוח היא הדבר החשוב לי ביותר. כי עסק לא יכול להתקיים ללא לקוחות !

לכן אני עושה כל מאמץ וכל השקעה שנדרשת בכדי לספק ללקוחות שלי את הקידמה הטכנולוגיית ולהצטייד בה כל הזמן.

אני יודע שבשיל להגיע לסיפוק מקסימלי אצל הלקוחות חייב להיות יצרתי ולכן אני משקיע את מירב המאמצים בכל רגע נתון להיות חדשני.
אם אתם רוצים שאת האירוע שלכם יזכרו יותר מאירועים אחרים, אני מציע לכם במקום להיות עוד מגנט על המקרר של האורחים.

להפוך ולהיות המגנט הכי יפה על המקרר והכי מיוחד ! 

אז אם בא לכם גם להיות מבין הראשונים שנותנים לאורחים באירוע שלהם את המגנטים היפים והמיוחדים ביותר, פנו אלינו עוד היום ושיירנו תאריך.

שואלים את עצמכם למה לבחור בנו להיות חברת מגנטים לאירועים באירוע שלכם ?

מכמה סיבות

 • קודם כל אנחנו יותר זולים.
 • אנו עובדים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים להכנת מגנטים
 • הצילום המקצועי שלנו ! אצלנו צלם מגנטים הוא לא כמו כל צלם חובבן מדובר בצילום מקצועי.
 • הזמינות שלנו, אנו זמינים במוקד שנותן לכם מענה מסביב לשעון – 24/6
 • מאגר המסגרות למגנטים הגדול ביותר בארץ. וגם אם בכל זה לא מצאתם מסגרת למגנט שאתם אוהבים, אנו נעצב לכם אותה ללא כל תשלום נוסף.
 • בכל הזמנת שירות מגנטים לאירוע שלכם תקבלו במתנה סט הגדלות מגנט מעוצבות.
 • בנוסף מאגר התמונות מהאירוע שלכם יישמר למענכם לתמיד על ענן אליו תוכלו לגשת תמיד והינות מהתמנות מהאירוע שלכם.

אז אם עד היום חששתם מכל מה שלימדו אתכם שתעשיית האירועים היא עסק יקר מאוד, אצלנו ביויו מגנטים לאירועים בזול שוברים מוסכמות.

אתם תהנו ממחיר זול ומשירות ללא פשרות ! וכמובן גם מהמגנטים האיכותיים ביותר בארץ.

מגנטים לאירועים – מזלזלים באינטליגציה שלכם :

הראו לכם מגנט שעמיד במים ?

בנינו, אם ניקח ברזל ונשים אותו במים, הכימיה עושה את שלה, והברזל יאכל. אז איך ייתכן שדף פוטו יהיה עמיד במים ?

הבטיחו לכם אחריות ל 20 שנים על המגנט ?

אם נלך היום לכל סוכנות רכבים שתהייה המפוארת ביותר, נשלם על רכב יוקרה מעל חצי מליון שקלים, ולאחר בדיקה קצרה מול כמה סוכניות מובילות.
גובה האחריום המקסימלי הוא ל 3 שנים.
ההגיון אומר שבהשקעה של סכום כסף כל כך גבוה מתקבלת אחריות לתקופה יחסית קצרה בהתאם לסכום המשולם.
אז איך יתנו לכם אחריות ל 20 שנים על מוצר שעלותו פחות מ 1000 ש"ח ? .
האם מישהו מצלמי המגנטים עדיין ישמור את התמונה הזאת למשך שנים בכדי שיוכל לפתח אותה אם הוא התחייב לכם ל 20 שנות אחריות ?

בנינו, תנו להגיון שלכם לעבוד ולא שאחרים יעבדו עליכם.

אני מאמין בשקיפות מלאה מול הלקוחות שלי. שירות טוב מתחיל באמינות ובשקיפות מלאה.

Share This:

מגנטים לאירועים בחנוכה

מגנטים לאירועים בחנוכה :

ימי החנוכה הימים המיוחדים והיפים, בימי החנוכה נהוג לערוך גם טקס של הדלקת נרות במהלך האירוע, וזה  ממש מרגש.

כיף לראות אירועים כמו חתונות בהם החתן גם מדליק ומכבד את המסרות ומדליק נר חנוכה.

לכן אנו ביויו מגנטים לאירועים החברה המובילה בהפקת מגנטים לכל סוגי האירועים החלטנו להכין עבור אירועי החנוכה מסגרת מיוחדת.

חוגגים אירוע ולא משנה מה סוג האירוע אותו אתם חוגגים אנו מצוידים בכל הכלים בכדי להכין לכם מסגרת ייחודית.

מסגרות מגנט בתוספת של ציורי סופגניות סביבון או חנוכיה.

מגנטים לאירועים – שלא יסובבו אתכם :

כמו תמיד לפני שסוגרים עם ספק או קונים מוצר או שירות מבצעים סקר שוק קצר, אנו כאן לחסוך לכם את זה ולהודיע לכם שאנחנו הזולים ביותר.

אם נניח תרצו לקנות כוס קפה ואתם עומדים בתור לרכוש אותה, עלות כוס הקפה היא 10 ש"ח ופתאום אתם מקבלים הודעת SMS פרסומת שמודיעה כי בבית הקפה הסמוך אותה כוס קפה בדיוק עולה 2 ש"ח במקום 10 ש"ח. אני מאמין שרבים היו עוזבים את התור וניגשים לקנות ב 2 ש"ח.
אבל אם אתם בדרך להזמין צלם מגנטים לאירוע שלכם ופתאום נתקלים בהצעה זולה יותר ב 8 ש"ח האם תחליפו את צלם המגנטים ?
אני מאמין שבשביל 8 ש"ח לא תעבירו את עצמכם את הנושא של שיחות רבות ושאלת אותן השאלות שוב ושוב.
אבל אם תפגשו בחברת יויו מגנט שמציעה לכם את אותו הדבר ב 200-250 ש"ח פחות ?

אני מאמין שהרבה יעדיפו לבחור בצילום איכותי ומקצועי לאירוע שאתם מקימיים.

לכן אל תחפשו במקום אחר, כי אין יותר טוב יש רק יותר יקר.

איכות ללא פשרות בצילום ופיתוח תמונות וכמובן תודעת שירות מלאה לכל לקוח.

אנו ביויו מגנט מאמינים כי לקוחות מרוצים הם אנשי המכירות הטובים ביותר לכן אנו נעשה הכל בכל דרך לרצות כל לקוח ולענות על הדרישות שלכם.

מגנטים לאירועים בחנוכה זה עסק למקצוענים, אל תתפרשו על פחות מהטוב ביותר לאירוע שלכם.

 

Share This:

כמה טיפים חשובים ליום הגדול

מגנטים לחתונה :

לכולם כבר ידוע שההכנות ליום החתונה הן רבות וכוללות בתוכן השקעה רבה ותכנון, אבל זה לא מבטיח שהכל יהיה כמו שאתם רוצים.
אין מה לעשות הרי דברים בלתי צפויים קורים לנו תמיד בחיים.

יש דברים שאפשר למנוע אותם, ובכדי שתדעו שלא הכל מובן מאילו הכנתי רשימה קצרה של דברים שהרבה זוגות רוצים לדעת לפני החתונה.

את כל זה אתם יכולים לשים לכם כמגנט על המקרר או אולי לשנן את הדברים האלו לפחות 15 פעמים, כי לא יהיה מי שיגיד לכם.
וכדאי לכם מאוד לזכור. זה היום הכי חשוב בחיים שלכם תקדישו 4 דקות של קריאה, מבטיח שזה ישתלם לכם.

מה חשוב לכם שיקרה :

אם יש משהו שחשוב לכם שיקרה תציינו בפורש בפני צלם המגנטים שלכם בחתונה, אם יש תמונה עם דודה שהגיעה במיוחד מחו"ל ואתם רוצים איתה מגנט.
ציינו את זה בפני צלם מגנטים לחתונה שידע ולא יתפספס. נכון כל צלם מגנטים יעשה מאמץ גדול להקיץ את כל האורחים אבל אם יש תמונה חשובה ציינו זאת בפניו.

ציינו בפני התקליטן שלכם בחתונה מה חשוב לכם, אם החתן גרוזיני והמשפחה שלו אוהבת שירים בגרוזינית ואתם תבקשו מהתקליטן לנגן שלחו (ריקוד גרוזיני מסורתי).
זה יכול להיגמר בשיר אחד או שהתקליטן ינגן במשך חצי אירוע שירים בגרוזינית, אז ציינו בפניו מה כמות השירים שנראה לכם, בין 5-7 שירים או פחות.

למנות מישהו אחראי :

לא פעם כצלם מגנטים אני רואה זוגות שמשארים את הגימיקים שהם קנו באוטו, זוגות רבים נוטים לקנות גימיקים לחתונה ולשלב אותם בריקודים.

אבל מביאים את הגימיקים איתם ברכב ולפעמים שוכחים להוצי אותם מהרכב והחתונה עוברת בלי גימקים.
זה לא כל כך נורא אבל גם לא נעים, אז פשוט תמנו מישהו או מישהי שיהיה אחראי על הדברים האלו.

הכנתם עיצוה מיוחד שלכם לאירוע והבאתם אותו לאולם כמה ימים לפני, בשביל שזה לא ישאר באיזה מחסן אחורי באולם, אותו ממונה גימיקים יכול לדאוג גם לזה.

הכל כתוב :

הכי חשוב, אתם עובדים עם הרבה ספקים, ייתכן ויש להם לא מעט אירועים במהלך התקופה ולא רק שלכם. ויש דברים שחשוב לציין.
שלא יהיו הפתעות, אם סגרתם עם צלם המגנטים שהוא יצלם עד שעה מסוימת לוודא שזה כתוב. בשביל שלא תמצאו את עצמכם בשעה 22:00 בשיא החגיגות בלי צלם מגנטים.

לשמור מקום :

בכל חתונה כמובן קיימת גם חופה, אם אתם רוצים שכל המשפחה תעלה לחופה אז תארגנו מראש את סדר העמידה ולוודא שיש מספיק מקום לכולם.

זה חשוב שלא יסתירו אחד את השני בחופה וכל האורחים גם יוכלו להינות מהטקס המרגש והמרכזי של החתונה.

הטיפ האישי שלי :

לשחרר !!!

תנו לדברים לזרום בנחת ובכיף, אין מה להיות לחוצים, פשוט תהינו מיום החתונה שלכםוהכי חשוב תבחור ספקים מקצועיים ומיומנים ובכך הכל יהיה מושלם.

 

Share This: