ברוכה הבאה 2023

שנת 2023 כבר כמעט כאן. איך היא תשפיע על תחום מגנטים לאירועים.

כמה היא תהיה שונה? האם ההשפעות של הקורונה עדיין משפיעות על עולם האירועים או שאולי הכל יישאר בדיוק אותו הדבר?

אז רגע אחד לפני שנבור על טרנדים חדשים בעולם האטרקציות לאירועים ואיזה דברים ישארו ללא שינוי, ננסה לחזור קצת לעבר ולראות מה היה לנו עד עכשיו.

נחזור לתקופה של 2017

ב 2017 היינו בטוחים כי מגנטים לאירועים לא תישאר מלכת האטרקציות בגלל שראינו אטרקציה חדשה שמתחילה להיכנס לתחום והיא אטרקצית בלוקים מעץ לאירועים, שאמנם היא עובדת בדיוק על אותו עקרון כמו מגנטים לאירועים. עדיין אנו זוכים לראות שהמגנטים כאן בשביל להישאר.

האטרקציות שמערערות על מעמדה של אטרקציית מגנטים לאירועים

יש לא מעט אטרקציות מיוחדות שכוללות בתוכן צילום, בין אם זה תא צילום לאירועים, מסך ירוק, בלוקים, עמדות אינסטגרם ולא מעט אטרקציות אחרות.

עדיין זה נראה שאטרקציית מגנטים לאירועים היא האטרקציה ששורדת יותר מכל אחת אחרת.

והפעם אני אנסה לנתח ממש לעומק מה גורם לאטרקציה הזאת להיות זאת שהיא כאן וכנראה גם תישאר עוד הרבה אחרי.

תא צילום מול מגנטים לאירועים

מה זה תא צילום לאירועים? תא צילום זאת עמדה שהיא ממש תא (בדרך כלל שקוף) ובתוך התא הזה יש מצלמה, התא מוצב ברחבת הריקודים וכל אורח שמגיע יכול להיכנס אל תוך התא ולהצטלם. ואז התמונות מגיעיות באופן אוטומטי.

החסרונות של תא צילום שגרמו להיעלם כמעט לחלוטין מהאירועים:

מחיר יקר מאוד : מחיר של תא צילום לאירועים הוא יקר מאוד. הסיבה לכך היא שהוא מצריך לוגיסטיקה מורכבת בכל אירוע. ההתקנה והפירוק של התא מחייבות רכב גדול ושינוע. לכן, המחיר עולה ומי שמשלם את העלות של הדברים האלו הוא כמובן הלקוח.

תמונות קטנות : בשונה מצילום מגנטים שבהם כל גודל של תמונה הוא 7.5 ס"מ על 10 ס"מ. שאם מזמינים תא צילום מקבלים תמונות פספורט ממש קטנות בגודל של 4 – 3 ס"מ כל תמונה. מה שאומר שהתמונות האלו כל כך קטנות שאם רוצים לעשות ביחד תמונה של יותר משני אנשים לא רואים כלום בתונה. וכאן שוב מנצחת אטרקציית מגנטים לאירועים שבה אפשר לעשות תמונות גם ל 10 אנשים ביחד בלי בעיה ועדיין התמונה תהיה ברורה.

יוצר תור ברחבת הריקודים : אם בחרתם להזמין צלם מגנטים לאירוע שלכם, אז הוא מסתובב בין האורחים כבר משלב קבלת הפנים. מגיע לשולחנות ואפילו עושה תמונות גם לאנשים מבוגרים שלא יכולים להגיע לתא צילום. תא צילום הוא ממש לא נגיש למבוגרים ולאנשים שמתקשים. לכן, צלם מגנטים זה הדבר הטוב ביותר. במקום שאנשים יהיו על רחבת הריקודים הם פשוט עומדים בתור להצטלם בתא צילום. אתם בטח לא רוצים שלא יהיו על רחבת הריקודים באירוע שלכם ובמקום לרקוד ולחגוג ביחד איתכם הם יעמדו בתור לתא צילום.

מגנטים לאירועים האטרקציה המנצחת

אז ברוכה הבאה שנת 2023, אבל האם את הולכת להביא איתך שינויים? ממה שזה נראה לא משנה איזה שינוי או אטרקציה תגיע. עדיין, מגנטים לאירועים תהיה האטרקציה המנצחת. במיוחד באירועים קטנים כמו ברית מילה.

יש הרבה אירועים שבהם רוצים שהצלם מגנטים יהיה גם הצלם של האירוע. זה אחד הדברים המרכזיים שמחזיק את האטרקציית מגנטים לאירועים וממשיך להפוך אותה להיות האטרקציה המובילה והחזקה ביותר היום בתחום האירועים.

זה משהו שאין שום אטרקציה אחרת שיכולה לתת. אפילו לא האטרקציה של בלוקים שעובדת על אותו עקרון של צילום ואז יש לכם בלוק עם תמונה. כי בבלוקים זה דורש המון עבודה והכנות בשונה ממגנטים שאפשר לעשות בקלות ומהירות. יש המון אירועים שבהם צלם מגנטים גם מפתח את התמונות, גם מצלם והוא גם הצלם של האירוע. שזה בלוקים הצלם לא יכול לתפעל את זה כמו את המגנטים. בטח לא במחיר שבלוקים מעץ עולים הרבה יותר מאשר רק הפקת מגנטים.

לסיכום

זה ברור שאטרקציית מגנטים לאירועים היא כאן בשביל להישאר, אבל מעבר לזה אני לא צופה שיהיה איזה שינוי משמעותי בתחום. אפילו לא בזמן הקורונה שבה לא היו אירועים, אירועי ברית מילה היו מתקיימים ועדיין אנשים בחרו להזמין צלם מגנטים שיהיה גם הצלם של האירוע.

אם בעבר היו גם מזמינים צלם לאירוע בכמה מאות שקלים וגם צלם מגנטים בעוד כמה מאות שקלים נוספים, היום פשוט בוחרים צלם מגנטים שלוקח מחיר הוגן ועל הדרך יהיה גם הצלם של האירוע במחיר הרבה יותר זול ממה שיעלה להזמין שני אנשי מקצוע לאירוע שבסוף עושים את אותו הדבר בדיוק.

Call Now Button