האירועים חוזרים

אחרי משבר הקורונה שכולם שומעים עליו, מדברים עליו בכל מקום בעולם עולות לא מעט שאלות, אולי בכלל לא היו הדברים מעולם ואולי בכל זאת ניצלנו ממגפה מאוד קשה שהייתה יכולה לפגוע בהרבה מאוד אנשים, בכל מקרה לא משנה מה באמת קורה, אנחנו אחרי זה ומרגישים מחוזקים.

אבל גם בזמן הקורנה היו אירועים שבכל זאת חגגו, כמו למשל אירועי בר מצווה ועלייה לתורה, אמנם לא בבית הכנסת אבל אנשים מצאו דרכים יצרתיות לחגוג בר מצווה, ואפילו הזמינו שירות של צילום בר מצווה יותר מפעם אחת במהלך תקופת הקורונה.

אבל נכון לכתיבת שורות אלו, ההנחיות של משרד הבריאות מתחילות להתשנות והאירועים מתחילים לחזור, אנשים יוצרים קשר בעיקר לאירועים קטנים, אירועים נחמדים של ברית מילה, שאלו הם הטקסים היהודים שתמיד יחגגו אותם, שזה אומר שלא משנה איזה מגפה תבוא ומה יהיה עלינו, אנחנו תמיד בתור עם יהודי נשמור על המסורת ועל המנהגים שלנו.

בגלל זה גם החלטנו לצאת במבצע של בלונים לברית מחירים מיוחדים, בגלל משבר הקורונה החלטנו גם אנחנו לבוא לקראת אלו שחוגגים אירוע ברית מילה בקרוב.

המחירים המיוחדים שלנו לקראת חזרת האירועים

עיצוב קשת בלונים לברית – במקום 250 ש"ח רק 190 ש"ח

בלונים לבריתה

סידור 10 שולחנות של בלונים באירוע – במקום 400 ש"ח רק 249 ש"ח

מספרי שולחן סמיילי בלון

ועוד המון מבצעים מיוחדים לקראת החזרה לשגרה, שימו שכל המחירים הזולים האלו הם רק לזמן מוגבל בלבד, ותיתכן תוספת תשלום לאירועים מחוץ לגוש דן, מהרו להזמין ולהנות גם אתם מהמבצעים המיוחדים שלנו לזמן המוגבל והקרוב.

אפשר להגיד שבשעה טובה ומוצלחת ומאושרת האירועים חוזרים, ומקווים מאוד לפגוש אתכם שוב בימים הקרובים, לחזור ולהנות כמו שהיינו רגילים עד היום, והכי חשוב לזכור ששום דבר לא יעצור את המגנטים שלנו.

Call Now Button