האם חייב להוסיף בלונים לברית

אצלנו בחברת יויו מגנטים לאירועים, תוכלו למצוא שירות מקצועי של בלונים לברית, בנוסף לצילום מגנטים לכל סוגי האירועים ברמה הגבוה ביותר.

אחת השאלות שהרבה מאוד אנשים שואלים את עצמם, היא האם הם בכלל צריכים להזמין שירות של בלונים לברית שהם חוגגים.

בלונים לברית חובה או לא

אז בואו נתחיל בתשובה, בתור כאלו שמספקים שירות של עיצוב בלונים לברית, אפשר לומר בוודאות שאתם לא חייבים בכלל להזמין עיצוב בלונים לברית, כאן כבר מדובר על בחירה אישית של כל אחד, יש כאלו שחשוב להם לעצב את האירוע שיהיה מיוחד, ויש כאלו אחרים שעבורם אירוע הברית לא מחייב השקעה רבה ולא רוצים להוסיף עיצובי בלונים.

למה בלונים לברית זה לא חובה ?

קודם כל כי לא חייבים לעשות עיצוב בלונים, אפשר להסתפק כמובן בעיצוב שאולם האירועים נותן לכם, יש אולמות אירועים שממש משקיעים בעיצובים מיוחדים ולכן עיצוב בססי בלבד יכול להספיק לאירוע, מדובר בסך הכל באירוע פשוט של כמה שעות בודדות בלבד.

אבל אם בכל זאת בא לכם להשקיע ולהוסיף בלונים

אם אתם בכל זאת רוצים להשקיע ולהוסיף בלונים לברית, אתם לא חייבים להזמין שירות כזה, נכון שזה מוזר שאתם שומעים ממישהו שמספק סוג של שירות שאומר לכם שאתם לא חייבים להזמין אמן בלונים לברית, אבל בכל זאת בגלל השקיפות אני רוצה לספר לכם על כמה דברים שאתם יכולים לעשות בעצמכם, אני גם צלם מגנטים היחיד בארץ שמלמד איך לעשות מגנטים לאירועים.

מה שאתם יכולים לעשות זה פשוט לגשת אפילו לקיוסק שקרוב לאולם האירועים, וברגע שתכנסו לקיוסק תראו אם יש לו בלונים בצורות, ברגע שתבינו שבאמת מספקים את הבלונים האלו בכל אולמות האירועים, אתם תראו שאתם יכולים לקנות 10-15 בלונים, להגיע לאולם קצת לפני כל האורחים ומה שאתם צריכים לעשות זה רק להציב את הבלונים האלו על השולחנות.

עד כמה זה באמת שווה את זה, החיסכון כאן הוא לא גדול, הרי אתם תשימו 15 בלונים, שכל בלון יעלה לכם לכל הפחות 20 שקלים אתם מגיעים לעלות של 300 ₪, על ה300 שקלים האלו אתם צריכים להוסיף עוד כמה בלונים פשוטים, שהבלונים הפשוטים כל בלון עול בין 4-5 שקלים, ואתם צריכים 30 בלונים כאלו, כי נהוג להוסיף 3 בלונים רגילים לעיצוב על כל שולחן, שזה 120 שקלים, להוסיף על זה 300 ₪, אתם מגיעים ל 420 ₪.

שירות של בלונים לברית יעלה לכם בין 450-500 ₪, וכולל בתוכו לא רק את העיצוב שאתם תעשו באופן עצמאי, אלא אפשר במחיר הזה גם לשים קשת בלונים מעוצבת, אבל מה שאתם צריכים לקחת בחשבון זה האם שווה לכם בשביל חיסכון הכי הרבה של 80 שקלים חדשים אתם מוכנים להיכנס לתוך כל הבלגן הזה ולסחוב בלונים באוטו, לצאת מוקדם מאוד לאירוע, זה כבר רק השיקול שלכם.

עיצוב בלונים לברית מילה מחיר
Call Now Button