לא סוגרים מגנטים יום לפני האירוע

אם אתם חוגגים אירוע ורוצים להזמין צלם מגנטים לאירוע שלכם, חשוב מאוד להבין שלא סוגרים מגנטים יום לפני האירוע.

יש לזה כמה סיבות שחשוב מאוד שתבינו אותם, למרות שיש מקרים רבים שבהם אין ברירה וסוגרים את צילום המגנטים גם כמה ימים לפני האירוע, במיוחד אם מדובר על צילום מגנטים לברית בטבריה, שתכנון אירוע ברית יש לכם רק כמה ימים לפני האירוע לסגור.

הסיבות בגללן לא סוגרים מגנטים יום לפני האירוע :

צריך להכין מסגרת :

על כל מגנט יש מסגרת שמעצובת ועליה יש את התאריך של האירוע וגם הקדשה, בדרך כלל נהוג להכין את המסגרת יום לפני האירוע ואז בתור צלם מגנטים אפשר להגיע מוכן ולא להתעסק בעיצוב שיכול לקחת זמן יקר, אל תשכחו שכל אירוע קצוב בזמן, כל דקה שהצלם לא מצלם זה עוד אורח שמפסיד מזכרת מהאירוע שלכם.

לסגור את התשלום :

במיוחד אם מדובר על אירועי חברה שעובדים עם תשלום בשיטת שוטף +30,60,90 כאן כבר ברוב המקרים צלמי מגנטים יעדיפו שלא לחכות לכסף, מכיוון ומדובר על סכומים שנחשבים יחסית "קטנים יותר" מבחינת העלות הכספית, היום הפקת מגנטים הכי יקרה שתהיה לא תעלה על 1500 ש"ח אלא במקרים חריגים, ממה שנראה באופק שגם בימים האלו של אחרי משבר הקורונה לא יתאפשרו עוד אירועים גדולים עם כמויות משתתפים רבה במיוחד.
לכן לא נראה שיהיו אירועים גדולים שצלמי מגנטים יוכלו גם לגבות תשלום גבוה בהתאם.

להיות בטוחים שהצלם מגיע :

איך תהיו בטוחים שהצלם מגנטים באמת יגיע לאירוע שלכם, הרי יכול להיות מצב שהוא ישכח ויסגור מולכם בטלפון ויש לו בכלל אירוע אחר, חצי שעה אחרי שהפסקתם לחפש הוא יודיע לכם שהוא לא יכול להגיע, לכן חשוב להבין שהכל צריך להיות מסודר וכתוב בצורה ברורה, שהצלם יודע היטב את כל הפרטים של מה שסגרתם מולו ושהוא זה שמגיע לאירוע ולא מישהו אחר.

תהיו רגועים :

תחשבו לרגע שאתם יוצרים קשר עם המון צלמים, אתם כבר לא זוכרים עם מי סגרתם ולפעמים סוגרים עם שני צלמים במקביל, הניסיון שלי לימד אותי יותר מפעם אחת שהגעתי לאירוע והבנתי שבעלי האירוע סגרו עם שני צלמי מגנטים במקביל, היו כאלו שהחליטו שהם רוצים שני צלמי מגנטים, ואז אתם כבעלי האירוע נמצאים במצב לא נעים שאתם לא יודעים מה לעשות, ואפילו אתם גורמים לגזל מול הצלם שאחד מהם ילך הביתה בגלל שהיו לו עלויות של דלק וזמני נסיעה.

שאתם סוגרים כמה ימים לפני אתם יכולים להיות בטוחים מול מי סגרתם וגם מה בכלל סגרתם ואת כל הפרטים, רק ככה תוכלו להצליח ולהפיק את האירוע בצורה הטובה ביותר.

לסיכום :

צילום מגנטים כדאי מאוד לסגור לפחות כמה ימים לפני האירוע, ובטח לא להיזכר דווקא ביום האחרון או ביום שלפני האירוע, גם אם מדובר על צילום וזה אירוע שיש לכם רק כמה ימים בודדים לארגן אותו.

אנו בחברת יויו מגנטים לאירועים תמיד נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם שירות בכל מה שאתם צריכים, ולהעניק לכם שירות של צילום מגנטים מהיום להיום, וגם מהיום למחר, אל תהססו לפנות אלינו לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

Call Now Button