למה כדאי להזמין משלוח בלונים

קיר צילום לברית

אם אתם רוצים לדעת למה כדאי להזמין משלוח בלונים ליום הולדת או לכל אירוע אחר, הנה כל הסיבות למה משלוח בלונים הוא הדבר הטוב ביותר.

אצלנו ביויו בלונים מבית יויו מגנטים לאירועים יש לנו שירות של משלוח בלונים ליום הולדת מחיר הוגן ומשתלם. אז אם אתם רוצים לדעת למה זה הדבר הטוב ביותר, אספנו את כל הסיבות שיעזרו לכם להבין את היתרונות.

מחיר זול בהשוואה למתנות אחרות

היום יש המון מתנות מקוריות לימי הולדת, בהשוואה להרבה מתנות אחרות משלוח בלונים זאת מתנה הרבה יותר זולה.

אם אתם רוצים לקנות היום מתנה ליום הולדת זה יעלה לכם לפחות 200 ש"ח, בעוד שמשלוח בלונים יעלה לכם אצלנו יעלה לכם 89 ש"ח בלבד לחבילת זר בלונים בסיסית.

מתנה מקורית ומיוחדת

יש הרבה מאוד מתנות. היום יש טרנד מאוד גדול של סידורי בלונים מעוצבים שאפשר גם לשים איזה הקדשה שאתם רוצים על הבלון. אז אם בא לכם לתת משהו שיש בו גם הקדשה אישית, אין ספק שבלונים מעוצבים הם הדבר הנכון והטוב ביותר עבורכם.

הבלונים יכולים להיות לא רק מתנה, הם יכולים גם להיות קישוט לאירוע. תחשבו לרגע שאם אתם חוגגים מסיבת יום הולדת, בטח תרצו גם לקשט את המקום שבו אתם חוגגים עם בלונים. אז למה לא לקשט בזר בלונים מעוצב ומיוחד שיהיה גם מתנה וגם ייתן לכם מענה לקישוט של המקום בצורה מאוד יפה ומיוחדת.

שיפור מצב הרוח

אין ספק שבלונים הם משפרים את מצב הרוח למי שמקבל את המתנה. וגם בנינו כמה כבר אפשר לתת פרחים במתנה לבת הזוג. גם ככה הפרחים נובלים אחרי כמה ימים (גם אם ממש משקיעים בהם ושמים אותם בתוך אגרטל עם מים). ואם אתם לוקחים סידור בלונים עיצובי שלא כולל בלונים הליום, תהיו בטוחים שסידורי הבלונים שלנו ישארו בחדר שלכם מעוצבים ועומדים לפחות שבוע אם לא יותר כי הם ממש הופכים את החדר להיות מעוצב ומזכירים תמיד כמה אתם רוצים להשקיע ולתת מעצמכם.

בלונים בכל צורה שתרצו

אתם אוהבים בעלי חיים? אוהבים ספורט מסוים? אצלנו תמצאו את כל סוגי העיצובים שאתם רוצים לתת למי שמקבל את המתנה. אוהבים כדורסל? קבלו מאיתנו זר בלונים מעוצבים בסגנון כדורסל, עם סמלים של קבוצת הכדורסל האהובה על כל אחד. סמלים של קבוצות כדורגל מכל העולם. דמויות אהובות של כל גיבורי העל.

Call Now Button