מגנטים לאירועים בחולון

מגנטים לאירועים בחולון 

חוגגים אירוע בחולון ? קבלו מאיתנו חבילת מתנות מיוחדת על כל סגירת אירוע !
תושבי חולון נהנים מהמחיר הטוב ביותר ומחבילת מתנות ענקית על סגירת אירוע מגנטים לאירועים במרכז ובחולון .!
אז אם אתם חוגגים אירוע בחולון ומחפשים צלם מגנטים איכותי ומקצועי אנו הכתתובת עבורכם .
חברתנו עובדדת עם כל אולמות האירועים בחולון לרבות אירועים עסקיים בחולון ואירועי חברה בחולון .

צוות הצילום שלנו הוא המקצועי והמיומן ביותר בצילום אירועים וצילום מגנטים לאירועים בחולון , רק אצלנו תוכלו לבחור מסגרת מעוצבת וייחודית למגנטים שלכם מתוך מאגר של למעלה מ 2000 מסגרות או בעיצוב אישי שאתם תבחרו וכל זאת ללא עלות נוספת אלא כחלק מהשירות שאותו תקבלו מאיתנו.מגנטים לאירועים בחולון

אנו נגיע לאירוע כמו בכל אירוע כחצי שעה לפני התחלת האירוע וזאת על מנת להתמקם ולהתארגן בכדי שנוכל לצלם כבר את האורח הראשון שלכם לתמונת מגנט יפה  ומיוחדת.

איכות המגנטים שתקבלו מאיתנו היא ללא פשרות . אנו עובדים עם ציוד איכותי ואמין ומגיעים עם ציוד גיבוי לכל אירוע וזאת על מנת שהאירוע יהיה מוצלח וללא רבב. כל התמונות יימסרו לכם על גבי דיסק DVD כבר בסיום האירוע וזאת בנוסף לחבילת מגנטים אותה נשמור למענכם במהלך האירוע כדי שאתם תוכלו להינות מכל רגע באירוע ולא תצטרכו לגשת ללוח המגנטים אלא תהיו פנויים רק לדבר אחד שזו ההנאה שלכם מיום האירוע  .

אז איך זה עובד ? כשאנו נגיע לאירוע אותו אתם חוגגים בחולון אנו נפיק לכם מגנטים יפים ומרהיבים שבכל מבט בתמונת המגנט תזכו להזיכר ברגעים היפים שהיו באירוע . לאירוע יגיע צלם אשר יצלם את האורחים שלכם במהלך כל האירוע , את התמונות אשר צילם הוא מעביר לגרפיקאי ,תפקיד הגרפיקאי בהפקת מגנטים במהלך האירוע הוא לאחר קבלת התמונות מהצלם לעבור על כל התמונות ולבצע מסגור של כל תמונה במסגרת שנבחרה מראש ע"י בעלי השמחה ומזמיני השירות ממאגר של למעלה מ 2000 מסגרות מעוצבות . לאחר מכן הגרפיקאי מפתח את התמונות ומהם מכין מגנטים מרהיבים אותם הוא מציב על לוח מגנטי מיוחד ברחבת הריקודים ,מהלוח כל אורח יכול להגיע ולקחת את תמונת המגנט שלו. מיקומו של לוח המגנטים בזמן האירוע הוא דבר חשוב מאוד ! וח מגנטים שימוקם רחוק מרחבת הריקודים ימשוך אליו את האורחים שרוצים לקחת את תמונת המגנט שלהם ויגרום לכך שלא ישארו על רחבת הריקודים לכן אנו ממליצים מגנטים לאירועים בזולשהצבת לוח המגנטים תהייה קרובה ככל שניתן לאיזור הריקודים.
הלבוש של צלם המגנטים באירוע גם הוא דבר בעל חשיבות רבה , אנו נגיע לאירוע מזוהים בחולצה ועליה כיתוב 'צלם מגנטים' וזאת על מנת שכל אורח ידע למי עליו לגשת בכדי להצטלם לתמונת המגנט.
כבר בסוף האירוע אנו נגיש לכם דיסק ובו כל התמונות שצולמו במהלך האירוע ויחד איתו גם את הגדלות המגנט שלכם שתוכלו לשים על המקרר ולהנות מכל תמונה .
אז אם אתם חוגגים אירוע בחולון ומחפשים צלם מגנטים אנו הכתובת הנכונה עבורכם ! צרו קשר וקבלו מאיתנו ללא כל התחייבות ייעוץ מלא והצעת מחיר מיוחדת ואטרקטיבית במיוחד.

השירותים שאנו מספקים בצילום מגנטים לאירועים בחולון הם :
מגנטים לחתונה בחולון
מגנטים לאירוע חברה בחולון
מגנטים לבר מצווה בחולון
מגנטים לבת מצווה בחולון
מגנטים לחינה בחולון
מגנטים לברית בחולון
מגנטים לבריתה בחולון

אז אם אתם תושבי חולון ורוצים להנות מהטבה ייחודית צרו קשר וקבלו הצעת מחיר

054-6700472

Share This: