מגנטים לאירועים בירושלים

מגנטים לאירועים בירושלים

מגנטים לאירועים בירושלים במחירים הזולים ביותר ! עד 70% הנחה על כל חבילות המגנטים לאירועים
ובנוסף חבילת מתנות ענקית על כל סגירת אירוע !
מהרו לשריין תאריך המבצעים לזמן מוגבל ועל בסיס תאריך פנוי.

חוגגים בקרוב אירוע בירושלים ורוצים לתעדד אותו על תמונות מגנט איכותיות ? הגעתם למקום הנכון !

חברתנו עוסקת בצילום אירועים וצילום מגנטים לאירועים בירושלים כבר תקופה ארוכה . אנו עובדים בכל אולומות האירועים בעיר ירושלים בצילום מגנטים לאירועים .

בכל הזמנת מגנטים לאירועים בירושלים תקבלו מאיתנו חבילת מתנות מפנקת במיוחד !

לאחר הזמנת העבודה אנו נעצב יחד את מסגרת המגנט באופן אישי שתהייה מיוחדת רק לכם וכמובן שתוכלו למגנטים לאירועים בירושליםבחור מסגרת ממאגר המסגרות שלנו . עיצוב המסגרת הוא ללא תוספת תשלום אלא כחלק מהשירות אותו אתם מקבלים מאיתנו בעת הזמנת חבילת מגנטים לאירועים בירושלים.

אנו נגיע לאירוע שלכם לפני תחילתו כמו בכל אירוע ,וזאת על מנת להתמקם ולהיות מוכנים וערוכים לקבל את ראשון האורחים שמגיע , במהלך האירוע יסתובב בין האורחים צלם שמזוהה בחולצה ועליה הכיתוב של צלם מגנטים . הצילום אותו אנו מבצעים הוא צילום מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שקיימת היום וזאת בעזרת המצלמות המשוכללות שלנו והידע שלנו בצילום מגנטים לאירועים בירושלים. כמובן שגם לאחר קבלת הפנים הראשונית הצוות ילווה אתכם במהלך כל האירוע ויפיק תמונות מרהיבות מכל רגע מיוחד באירוע. הציוד איתו אנו עובדים הוא מהמשוכללים ביותר בתעשיית פיתוח תמונות מגנט , וזאת בנוסף לחומרי הגלם האיכותיים איתם אנו עובדים – אז המשוואה פשוטה עם צילום מקצועי ציוד משוכלל וחומרי גלם איכותיים תקבלו את המגנטים הטובים ביותר !

מגנטים לאירועים בירושלים השירות אותו אנו נספק לכם עת הזמנת מגנטים לאירועים בירושלים הוא שירות אדיב מהלב ללא פשרות ! אנו יודעים שחלק משירות טוב הוא גם מחיר הוגן ולכן המחירים שלנו הם הוגנים ונוחים לכולם.

אצלנו כל אחד ואחד מהאורחים שלכם יקבל את היחס האדיב ביותר כדי שנוכל ליצור ביחד אווירה נעימה להצלחת האירוע , אנו מאמינים כי האורחים שלכם הם הלקוחות הבאים שלנו לכן אנו ניתן לכולם יחס מהלב ללא פשרות ונעשה כל מאמץ אפשרי שכל אחד יצא עם מגנט מהאירוע שלכם וזאת כדי שלא ישכחו את האירוע שלכם וההזדמנות שלנו לחלק 'כרטיסי ביוקר' התמונה בכל מגנט תהייה מחמיאה לאורחים וזאת אחת מהסיבות העיקריות שבגללה ירצו האורחים לשמור על המגנט לתקופה ארוכה.

אז אם את רואים את החשיבות של צלם המגנטים באירוע כמו שאנו רואים אותה צרו איתנו קשר כבר עכשיו !
אנו יודעים כי לצלם המגנטים באירוע היא חישובת רבה מאוד להצלחת האירוע ולכן אין אנו חוסכים על איכות חומרי הגלם שלנו ובכל אירוע אנו נפעיל את כל כישורנו ועבוד במיטב מרצנו כי לגרום להצלחת האירוע ללא רבב.

מה תקבלו מאינו בעת הזמנת מגנטים לאירועים בירושלים :
את השירות המקצועי ביותר בישראל בהפקת מגנטים לאירועים
צילום איכותי בבאיכות FULL HD
חבילת מגנטים אישית למזמינים
הגדלות מגנט מעוצבות ומרהיבות
דיסק DVD ובו כל תמונות האירוע
אפשרות לבחירת מסגרת מעוצבת או עיצוב אישי למסגרת המגנט
פיתוח תמונות המגנט באמעצות פלוטר 6 ראשים
כמות מגנטים שתספיק לכל אחד מהאורחים באירוע

השירותים אותם אנו מספקים במגנטים לאירועים בירושלים :
מגנטים לחתונה בירושלים
מגנטים לחינה בירושלים
מגנטים לבר מצווה בירושלים
מגנטים לבת מצווה בירושלים
מגנטים לברית בירושלים
מגנטים לבריתה בירושלים
מגנטים לאירוע חברה בירושלים
מגנטים לימי הולדת בירושלים

אז צרו קשר כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר מפתיעיה ללא כל התחייבות

054-6700472

 

Share This: