מגנטים לאירועים בראש פינה

אתם חוגגים אירוע בקרוב ואתם חייבים שיהיה צלם מגנטים באירוע, אבל רגע אחד לפני שאתם מתחילים לעשות את כל הבדיקות ולבחור חברת מגנטים לאירועים בראש פינה, יש כמה דברים שצריכים לדעת וינחו אתכם למציאת צלם המגנטים הטוב ביותר.

בזמן שהרבה מאוד צלמי מגנטים מנסים להסתיר ממכם את המידע שאתם הולכים לקרוא עכשיו, אצלנו כאן בחברת יויו מגנטים לאירועים בצפון תוכלו לראות את כל המידע ולגלות את כל הסודות. הכל במטרה שכל הלקוחות שלנו יוכלו לקבל את הטוב ביותר לאירוע שלהם.

מגנטים לאירועים בראש פינה_640x426

מה צלמי המגנטים מפחדים שתגלו ?

זה לא סוד וכל אחד כבר יודע איך עושים מגנטים לאירועים אז בזמן שיודעים איך עושים מגנטים, אתם בטח שואלים את עצמכם מה כבר יכולים להסתיר ממכם? אז הנה מה שאתם חייבים לדעת ויכול מאוד להיות שהרבה צלמי מגנטים חובבנים לא רואים את זה בתור חשיבות עליונה.

ציוד גיבוי

אל תיפלו לידיים של צלם מגנטים שאין לו ציוד גיבוי! הרבה פעמים צלמי מגנטים חדשים שרק נכנסים לתחום לא רוצים להשקיע יותר מידי כסף ולרכוש גם ציוד גיבוי. הסיבה היא שציוד הפקת מגנטים הוא לא כל כך זול וייתכן מאוד שאלו שרק נכנסים לתחום אין להם את המשאבים הדרושים בכדי לקנות את הציוד הזה גם לעבודה וגם לגיבוי. אז אותם צלמי מגנטים לאירועים מגיעים לאירוע שלכם בלי גיבוי. אלו שמגיעים בלי ציוד גיבוי לאירוע עושים נזק מאוד רציני, גם אם הציוד שלהם הוא הכי חדש ואיכותי שיש, תקלות יכולות לקרות וכל צלם חייב ציוד גיבוי זמין באופן מיידי.

שני אנשי צוות

תעשו את החשבון שאתם בוחרים חברת מגנטים לאירועים בזול, בדרך כלל במחיר זול לא יכולים לתת לכם שני אנשי צוות שעובדים במקביל. אם נניח אתם רוצים לשלם על צילום מגנטים 500 ₪, והחומרים לאירוע וכל העלויות עולות כמעט 500 ₪, איך הצלם בכלל יכול להרוויח שלא לדבר על להביא איתו עובד נוסף שילווה אותו במהלך האירוע שהוא יוכל להדפיס לכם כמות מכובדת של מגנטים. אם כל מה שחשוב לכם בבחירת צלם מגנטים לאירועים בראש פינה זה רק המחיר, אז תקחו בחשבון שמחיר זול בדרך כלל לא יענה על הדרישות והציפיות שלכם. בשביל חשוב מאוד לעשות תאום ציפיות, תדעו מה אתם מקבלים תמורת מה שאתם משלמים עליו.

להיות צלם ולא אטרקציה

עד היום מגנטים לאירועים הייתה אטרקציה בלבד. היה מגיע צלם מגנטים, מצלם את האורחים, הולך להפיק את התמונות ומסיים את יום העבודה שלו. אבל היום הדברים הם שונים, בגלל התחרות הגדולה צלמי מגנטים נאלצים לתת הרבה יותר בשביל להתמודד עם התחרות. לכן, צלם מגנטים שנמצא באירוע צריך גם לצלם את האורחים מעבר לתמונות מגנט, במיוחד שמדובר על אירועים קטנים אנחנו רואים שאנשים רוצים שצלם המגנטים יהיה גם הצלם של האירוע. בשביל זה תבדקו אם הצלם מגנטים שלכם הוא רק אטרקציה או שהוא באמת צלם אירועים מקצועי שאתם יכולים להרשות לעצמכם לשלם עליו.

כמה זה יעלה לכם

צילום מגנטים יכולה להיות אטרקציה זולה מאוד בהשוואה ליתר האטרקציות הקיימות היום לצילום מגנטים. זה יכול להיות אפילו חצי ממה שתשלמו על האטרקציה הכי זולה. אם למשל משווים את צילום מגנטים לאטרקציה כמו מסך ירוק לאירועים שהכי זול שתמצאו למסך ירוק יהיה באזור ה 1200-1400 ₪, מגנטים לאירועים אתם יכולים למצוא גם במחירים של 700-600 ₪ אם מדובר כמובן על אירועים קטנים יותר.

חומרי הגלם להפקת מגנטים

ישנם כמה אפשרויות להדפיס תמונות מגנט לאירועים, האפשרות הראשונה היא הדפסת תמונות רגילה, הדפסה סטנדרטית באמצעות מדפסת פוטו. זאת המדפסת שהתחילה את עולם המגנטים והיא עדיין איתנו ויש צלמי מגנטים שלא התקדמו ועדיין עובדים עם המדפסת הזאת. למרות שיש מדפסות פוטו מאוד איכותיות, עדיין המדפסת הזאת לא יכולה להגיע לאותה רמת צילום שמספקת לכם מדפסת טרמית. שמדובר על הדפסה טרמית בגלל שהמדפסת הזאת מאוד יקרה, צלם מגנטים לא יעבוד איתה עם דפים שהם לא איכותיים והוא יעבוד רק עם הציוד המקורי בשביל לשמור על האחריות של המדפסת. אחרת אם עובדים עם ציוד לא מקורי אין אחריות ולא יקחו על זה סיכון. אז אם אתם בוחרים צלם מגנטים חשוב לוודא עם איזה סוג מדפסת הוא עובד. כדאי לדעת שמדפסת איכותית עם ציוד הדפסה איכותי יעלו לכם יותר להפקת האירוע.

לסיכום

אנחנו כאן ביויו מגנטים מציעים לכם את האפשרות להנות מכל העולמות של איכות ללא פשרות, ציוד איכותי וצוות שמגיע להיות שחקן נשמה באירוע שלכם. כל אלו יחד יכולים ליצור עבורכם את כל מה שאתם צריכים לאירוע מיוחד.

אצלנו תקבלו צילום מקצועי, עבודה עם חומרי גלם איכותיים והכל במחיר הוגן. אל תשכחו שאם אתם רק רוצים לקבל מחיר זול זה לא מה שישנה את האירוע שלכם. לפעמים קורה שאנשים מקבלים החלטה רק לפי הצעת המחיר אותה נתנו להם ולא לפי מה שהם מקבלים בתכ'לס.

בשביל מה שאתם מקבלים אצלנו ביויו מגנט תדעו שזה המחיר הכי הוגן ומשתלם שאתם יכולים לקבל. לכן, אל תתפשרו על האירוע שלכם בשביל עוד 200-250 שקל ותהרסו לעצמכם הכל בגלל שבחרתם צלם מגנטים חובבן.

הלקוחות לא אשמים

לפעמים קורה גם שלקוחות באופן טבעי רוצים להשיג מחיר כמה שיותר זול, הם לא מבינים איך לבחור את צלם המגנטים לאירוע שלהם ואחר כך הם יכולים להתבאס על מה שהרס להם את האירוע, הכל יכול להיות מושלם ומעולה חוץ מאותו צלם מגנטים שהם הזמינו והרס להם הכל בגלל שלא יצאו מספיק מגנטים או שהם בנו על הצלם יותר מידי. מצד שני גם הצלם לא אשם, מה אתם יכולים לצפות מצלם מגנטים שכל מה שהוא זה רק לתת מחיר זול.

תעשו בחירה נכונה, חייגו אלינו כבר עכשיו ותנו לנו להרים לכם את האירוע כמו שרק אנחנו יודעים ועושים כבר המון שנים. כי מגנטים לאירועים בראש פינה זה רק יויו מגנט.

Call Now Button