מגנטים לאירועים ברחובות

מגנטים לאירועים ברחובות

מחפשים צלם מגנטים לאירועים ברחובות ורוצים לקבל את הטוב ביותר לאירוע שלכם? הגעתם למקום הנכון.

חבר יויו מגנטים לאירועים בשפלה מספקת שירות של צילום מגנטים לכל סוגי האירועים באיכות ללא פשרות ומחירים משתלמים במיוחד.

הניסיון שלנו הוא זה שעושה את ההבדל

רגע אחד לפני שאתם רצים למצוא צלם מגנטים, בואו להבין למה לבחור דווקא בנו להיות חברת המגנטים לאירוע שאתם חוגגים ברחובות.

מעבר ל 15 שנים של ניסיון בצילום מגנטים לכל סוגי האירועים, יש עוד המון סיבות.

 

מגנטים לאירועים ברחובות
צלם מגנטים ברחובות

אז הנה כל הסיבות למה לחייג אלינו כבר עכשיו ולקבל את הטוב ביותר לאירוע שלכם:

  • אנחנו יותר זולים – אנחנו ביויו מגנטים לאירועים מאמינים ששירות איכותי ללקוח מתחיל במחיר הוגן. לכן, כל המחירים שלנו הם הזולים והמשתלמים ביותר. רק אצלנו תמצאו חבילות צילום מגנטים ללא הגבלה במחיר של החל מ 249 ש"ח בלבד.
  • מאות לקוחות מרוצים : אחרי למעלה מעשור בתחוםה מגנטים, צברנו לא מעט לקוחות מרוצים. אנחנו מאמינים שאנשי המכירות הטובים ביותר הם לקוחות מרוצים. לכן, אנו משקיעים בכל אירוע את מירב המאמצים להפוך אותו למושלם עבורכם.
  • חומרי גלם איכותיים ללא פשרות : אצלנו ביויו מגנטים לאירועים ברחובות אנו עובדים עם חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר. אנחנו כל כך בטוחים באיכות חומרי הגלם שלנו שאנו מעניקים לכם תעודת אחריות בכתב על כל אירוע.
  • צילום מקצועי : שאתם בוחרים ביויו מגנטים לאירועים, אתם לא מקבלים עוד צלם מגנטים שמגיע ו"לוחץ על כפתור" אתם מקבלים צלם. צלם מקצועי ברמה הגבוה ביותר עם עשרות שנים ניסיון בצילום כל סוגי האירוע.
  • צילום אומנותי : אני מאמין שלהיות צלם מגנטים באירוע, זה לא רק להיות "עוד אטרקציה" ולעשות לאורחים כמה מגנטים למזכרת, אני נמצא באירוע עם המצלמה ביד ואני חשוף לרגעים מיוחדים שאותם אני מצלם וגם מפיק מהם מגנטים מיוחדים, כאלו שאין לאף אחד אחר.
  • ציוד גיבוי לאירוע מושלם : אצלנו ביויו מגנטים לאירועים, אנחנו מגיעים לכל אירוע עם ציוד גיבוי מלא. החשיבות של ציוד גיבוי היא החשיבות של הצלחת האירוע שלכם. בשונה מהרבה צלמי מגנטים לאירועים אחרים שמסתמכים על הציוד הבסיסי בלבד, אנחנו לא לוקחים סיכונים על האירוע שלכם.
  • שירות מהלב : אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, בגלל זה אנחנו בתחום כבר כל כך הרבה שנים. שאוהבים את מה שעושים רואים את זה באופן מיידי.

מגנטים לאירועים ברחובות – שאלות ותשובות 

בחירת צלם מגנטים היא משימה לא פשוטה בכלל, במיוחד שיש היצע מאוד גדול של צלמי מגנטים לאירועים בארץ. מה שאומר שעולות גם לא מעט שאלות בנוגע לבחירת צלם מגנטים מקצועי ומומלץ, אז אספנו את השאלות והבאנו לכם את התשובות המלאות לבחירת הצלם המושלם לאירוע שלכם.

שירות של צילום מגנטים עולה החל מ 249 ש"ח לצילום מגנטים ללא הגבלה באירוע קטן ויכול להגיע עד 1400 ש"ח עבור צילום מגנטים באירוע גדול.

ישנם מספר גורמים שקובעים את המחיר של צילום מגנטים, למרות שלא מדובר על תחום שיש לו מחירון מדויק וכל צלם יכול לקבוע את המחיר שלו, המחירים האלו יכולים לתת לכם הערכת סדר גודל כמה תשלמו על צילום מגנטים לאירוע שמתקיים ברחובות והסביבה.

נהוג לומר שהמבחן האמיתי לאיכות המגנטים הוא מבחן הזמן. אבל, אם אתם מקבלים התחייבות לעבודה עם חומרי גלם איכותיים כמו שאנחנו מעניקים לכם תעודת אחריות בכתב על המגנטים, אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר על חומרי גלם ברמה גבוה וגם מי שעובד עם חומרי גלם איכותיים זה גם מעיד על זה שמדובר על חברת מגנטים רצינית ואיכותית שלא מתפשרת על הלקוחות שלה.

ממש לא! אבל, זה גם תלוי. אם מדובר על אירוע קטן, איש צוות אחד שיצלם את האירוע ובזמן ההפסקות יפיק את המגנטים אין בעיה שהוא יעבוד לבד אם הוא מספיק מקצועי ויכול גם לצלם וגם להכין מגנטים. אבל, שמדובר על אירוע גדול עם כמות משתתפים מעל 300 אורחים, כאן חשוב שיהיו שני אנשי צוות שעובדים במקביל בכדי שיספיקו להפיק כמות מספקת של מגנטים לאורחים באירוע.

מגנטים לאירועים עד 500 ש"ח
Call Now Button