מגנטים לאירועים מחיר

מגנטים לאירועים מחיר 

ממה באמת מורכב המחיר של צילום מגנטים לאירועים, למה באמת קיימים פערי מחירים בין החברות שמציעות לכם צילום מגנטים. אז בוודאי שתשמעו את אותו סיפור שחוזר על עצמו שבו מדובר על איכות חומרים שונים, אחרי שכבר פרטתי במאמר על מגנטים לאירועים בזול על איכות חומרי הגלם. אז כמו שכולם יודעים החוק הראשון של הכלכלה הוא הגורם האמיתי שמשפיע על הצעת המחיר אותה תקבלו מצלם המגנטים שלכם.

מגנטים לאירועים – היצע וביקוש :

היצע וביקוש הוא מודל פשוט שמורכב משתי מדדים – היצע וביקוש שהם מקימים אינטרקציה ובשוק הם הגורם היחיד שלפיו נקבע המחיר של מוצר או שירות, כמובן שלמעט מצב שבו יש מונפול בתחום, לשמחתנו בשוק הישראלי אין מונופולים (למעט חברת חשמל – אבל גם על המונופל הזה יש פיקוח) .

אז איך באמת ייקבע המחיר עכשיו אתם שואלים – התשובה פשוטה מאוד מכיוון ששוק צלמי המגנטים הוא רווי מאוד ועם הזמן בשל חוסר חסמי כניסה מינימלים לתחום ההיצע גודל ואיתו המחיר יורד.

אבל מה אלו שטוענים בכל תוקף שיש להם מוצר יותר איכותי :

נכון, יהיו צלמי מגנטים שיטענו כי הם משתמשים בחומר יותר יקר ובציוד יותר משוכלל, מהסיבה הפשוטה שאין דרך אחרת למכור את השירות במחיר יותר גבוה, מה ישמע לכם יותר הגיוני "אני רוצה למכור במחיר יותר גבוה ותקבלו את מוצר בדיוק" או "אני נותן מוצר יותר איכותי לכן המחיר יותר גבוה" = אתם מקבלים בדיוק את אותו המוצר !!! אין שוני באיכות החומרים.

למה שתאמינו לי ולא לאחרים ?

אל תאמינו ! תבדקו בעצמכם ! היום קיימים 3 יבואני חומרי גלם שהם שולטים בעיקר תחום המגנטים, יותר מ 80% מצלמי המגנטים קונים מהם את חומרי הגלם, אז אם קונים מאותו מקום ואת אותם חומרים איך יש שוני באיכות ?

לסיכום :

המחיר של מגנטים לאירועים נקבע רק בזכות היצע וביקוש כמובן שיהיו פערי מחירים שיכולים להיחשב זניחים וזאת מכיוון שיהיה מרחק פיזי – כלומר אם תזמינו צלם מגנטים מאשקלון לאירוע בנהריה המחיר יהיה בהתאם יש להתייחס לדברים בפרופורציה המתאימה להם.

מגנטים לאירועים מחיר – האמת או יותר נכון החוק הראשון של הלכלה שמניע אותה בכל תחום ולא רק בתעשיית צילום מגנטים.

 

עוד קצת מידע בנושא

מדפסת מגנטים

מחפשים מדפסת מגנטים ? אספתי עבורכם את כל מדפסות המגנטים

Call Now Button