מגנטים לחתונה בערד – יויו מגנט

מגנטים לחתונה בערד זה עסק למקצוענים! אל תתפשרו על פחות מחברת צילום המגנטים המובילה בערד עם ניסיון של מעל 10 שנים בתחום הפקת המגנטים.

יויו מגנטים לאירועים בערד גאה להיות החברה הוותיקה ביותר בישראל להפקת מגנטים בכל סוגי האירועים בעיר ערד.

אצלנו תמצאו חבילות צילום מגנטים משתלמות במיוחד במחיר שיהיה קשה לכולם להתחרות בו! בנוסף תקבלו אחריות מלאה על המגנטים ומתחייבים לחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש בעולם! דפי פוטו איכותיים ודיו מקורי.

מגנטים לחתונה בערד
צלם מגנטים לחתונה בירושלים

מגנטים לחתונה – איך שונה מכל אירוע אחר

חשוב לזכור שתהליך הפקת מגנטים לאירועים הוא דומה בדיוק בכל אירוע.

זה לא שמדובר על חתונה מגיעיות חלליות מהחלל החיצון להכין לכם את המגנטים, זה לא שכל צלם מגנטים אחר יש לו מצלמה לאירועים קטנים ומצלמה לחתונה. וגם תהיו בטוחים שמדובר על צילום מגנטים כולם עובדים באותה שיטה, מצלמים > מפתחים תמונה > מדביקים על דף מגנטים דביק > מציבים על לוח ברחבת הריקודים.

אז למה שמדובר על חתונה המחיר של צילום מגנטים עולה?

מגנטים לחתונה – למה מבקשים ממכם יותר כסף?

הרבה פעמים זוגות פונים אליי לבקש הצעת מחיר לצילום מגנטים לחתונה שלהם.

מה שמאפיין 99.9% מהזוגות זה שהם קודם כל מתחילים ומחפשים מחיר.

אפאחד לא באמת מחפש לדעת מה הוא מקבל במחיר, כמה זמן אני נמצא באירוע, כלום לא משנה לזוגות. מה שהם רוצים זה רק לקבל מחיר זול וזהו.

אז אני יכול לתת לכם גם מגנטים ב 100 ש"ח ואחרי שעה לצאת מהאירוע שלכם, אז זה מה שאתם רוצים? זה מה שנכון לכם? בשביל אני רוצה להסביר לרגע למה באירוע חתונה המחיר עולה.

קודם כל, בחתונות בדרך כלל יש הרבה יותר מוזמנים, אם נשווה לרגע את צילום מגנטים לחתונה למשל לצילום מגנטים לבת מצווה, אנחנו נגלה שבבת מצווה ממוצעת כמות המוזמנים עומדת על 150-200 מוזמנים, בחתונה לכל הפחות אנחנו נראה שיש 350-400 מוזמנים, כלומר כפול אנשים.

הדברים שקובעים את המחיר זה כמות המוזמנים, יותר אורחים אומר שיש יותר חומר גלם להוציא ואז צריכים לכסות את ההוצאות האלו.

בנוסף, בחתונה צלם מגנטים צריך להסתובב כל הזמן עם הזוג ויש הרבה יותר תמונות שצריך לצלם, גם ההורים של החתן והכלה, גם הזוג עצמו וצריך לתת יותר יחס לבעלי האירוע ובשביל זה חייב להביא שני אנשי צוות שעובדים יחד.

איש צוות אחד שאחראי לצלם במהלך כל האירוע ואיש צוות שני שהתפקיד שלו זה להכין את המגנטים מאוחרי הקלעים.

הדבר השני שקובע את עליית המחיר הוא הכלות.

אני יודע שזה לא תמיד נכון, אבל ברוב המקרים כלות לחוצות בחתונה שלהן ולא נותנות לי לנשום, כל רגע רוצות אותי צמוד אליהן כאילו אני זה שהתחתני איתה. אבל, אני זורם עם זה וזה דווקא מגניב כי כלות ממש אוהבות מגנטים, עם החברים והחברות מהעבודה, עם החברות של הלימודים (לכלות שהן סטודנטיות) ואז אני מוצא את עצמי מחליף את הצלם חתונה שלהן.

אחרי זה יש את החתן, שהוא סוג של אורח באירוע, לא איכפת לו מכלום העיקר שהוא שיכור כבר יומיים לפני האירוע ובשבילו הוא בא לחגוג ולעשות חיים ולהנות עם החברים שלו.

אז בגלל הדינמיקה שהיא מאוד שונה ביחס לאירוע אחר המחיר של צילום מגנטים לחתונה עולה.

מגנטים לאירועים בערד – התשובות לכל השאלות

אחרי שעניתי לכם על השאלה הכי חשוב והיא למה המחיר בחתונה יותר יקר, הנה עוד כמה שאלות שאני רוצה לענות עליהן.

אצלי תקבלו את המחיר הכי שובר שוק שיש! מגנטים לחתונה ללא הגבלה רק 390 ש"ח! (בהתאם לחבילה הבסיסית). יש לי חבילות צילום מגנטים יותר מורחבות ויוקרתיות שאתם יכולים לרכוש ועליהן תקבלו גם תעודת אחריות בכתב על המגנטים למשך 5 שנים!.

אחרי תקופה שהייתי עובד עם קבלני משנה, הייתי עובד עם צוותים החלטתי שמעכשיו רק אני אישית זה שהולך לכל אירוע! אני נותן בכל אירוע את הנשמה ובא עם חיוך לעשות לכם קרנבל מיוחד.

אחרי שתקראו את הביקורות של הלקוחות אתם יכולים לראות מה אני שווה ומה אני בא להביא איתי לכל אירוע! בא לעשות לכם קרנבל ואירוע מיוחד.

בכל חבילת צילום מגנטים תקבלו אצלי בסיום האירוע :

דיסק תמונות : דיסק ובו כל התמונות שצולמו במהלך האירוע. התמונות יגיעו בהפח גדול וללא המסגרת שאנחנו נקבע מראש, זה בשביל שתוכלו להשתמש בתמונות האלו גם אחרי האירוע.

הגדלות מגנט מעובצות : בנוסף, תקבלו גם הגדלות מגנט מעוצבות בגודל A5, אני מתחייב ל 4 הגדלות בכל אירוע, אבל מבטיח תמיד גם לתת מעצמי קצת יותר ואני נותן גם 6 וגם 8 הגדלות העיקר שתהיו כמה שיותר מרוצים.

עיצוב מסגרת ללא עלות : לכל מגנט יש מסגרת, אם תרצו מסגרת בעיצוב אישי בהתאם להזמנה של החתונה שלכם תקבלו אצלי מסגרת מעוצבת שאני יכין לכם בתור שירות וללא כל חיוב נוסף.

Call Now Button