מגנטים ללא הגבלה – האם זה באמת קיים ?

קודם כל נתחיל בתשובה – כן, זה בהחלט קיים ויש המון חברות של מגנטים לאירועים שמספקות שירות איכותי וטוב במחיר משתלם, וכמובן גם נותנים מגנטים ללא הגבלה.

לפני הרבה מאוד שנים (לא יותר מידי בערך משהו כמו 10-12 שנים) שתעשיית מגנטים לאירועים רק התחילה, הדברים היו שונים, מחירי המגנטים היו הרבה יותר יקרים.

הסיבות לכך שמחירי המגנטים היו יקרים :

כמות קטנה מאוד של צלמי מגנטים.

עלויות חומרי הגלם היו גבוהות.

הביקוש למגנטים ולאטרקציה חדשה היה גדול.

וזה מה שגרם לכך שמחירי מגנטים היו גבוהים מאוד, בנוסף באותה תקופה לא היה נהוג למכור שירות של מגנטים ללא הגבלה, אלא חבילות המגנטים היו נמכרות לפי כמות.

הכמות הייתה נקבעת לפי הדרישה של הלקוח ויחד עם זה כללה בתוכה בחישוב את כמות המוזמנים שיש באירוע.

לאירועים של 350-400 מוזמנים גם חבילה של 300 מגנטים הייתה מספיקה, ואילו לאירועים יותר גדולים כמות של 400 מגנטים, הייתה צריכה להיות כמות המינימום.

אבל עם הזמן, הדברים השתנו.

לתעשיית מגנטים לאירועים נכנסו המון צלמי מגנטים, שראו לנגד עיניהם רק דבר אחד, וזה האינטרס הכלכלי, אחרי הכל כולם היום פותחים עסקים רק מסיבה אחת ויחידה, שהיא רווח כלכלי.

ואותם צלמי מגנטים שנכנסו לתוך תחרות לא ידעו מה לעשות בשביל להביא לקוחות, הרי חבילות המגנטים היו יקרות מאוד, אף לקוח לא רצה לשלם הרבה (וזה כמובן טבעי) ובנוסף אף אחד מהלקוחות לא רצה להגיע למצב שבו לאורחים שלו באירוע אין מספיק מגנטים.

כי מי שלא מכיר את המגנטים ואת איך שזה עובד מייד יחשוב שאירוע שיש בו 350 מוזמנים ויתן לאורחים שלו רק 300 מגנטים, יהיה חסר מגנטים.

הדבר האחרון שאנשים שחוגגים אירוע רוצים הוא שידברו עליהם, שיגידו שלא היה מספיק מפואר, זה קורה במיוחד בחתונות, כל כלה שמארגנת חתונה, חושבת שחתונה שלה היא חתונת השנה והחתונה שלה הכי יפה וכל דבר הכי קטן חשוב לה.

אז נכון, מגנטים ללא הגבלה הוא משהו קצת מוזר, הרי אם באמת מספקים לכם מגנטים ללא הגבלה, כמה מגנטים לאירועים כבר הצלם יכול להוציא באירוע, לכל דבר יש מגבלות, גם המדפסת המשוכללת ביותר לא יכולה להוציא מגנטים בלי סוף ויש לה מגבלה, בנוסף לזה יש את המגבלה של הציוד הנוסף ערכית התמונות, אחרי עריכת התמונות יש חיתוך הדבקה, ועוד פעולות שנדרשות לצורך הפקת מגנטים לאירועים.

עם כל המגבלות של הציוד, שצלם מגנטים מוכר חבילה של מגנטים ללא הגבלה במחיר נמוך מאוד, מה שקורה שהוא גם יעבוד בקצב הרבה יותר נמוך, הוא לא ירצה לעבוד מהר, ההוצאות שלו של חומרי הגלם רק יעלו.

אז מה שקורה הוא שהצלם מגיע לאירוע, עובד לאט מאוד ובגלל זה גם כמות המגנטים קטנה.

אז רגע אחד לפני שאתם סוגרים שירות של מגנטים ללא הגבלה, בקשו מהצלם להגיד לכם מהי כמות המינימום אותה הוא מספק לכם.

בנוסף, אם אתם רוצים לקבל שירות צילום מגנטים של מגנטים, כדאי מאוד לבחור צלם מקצועי, יש לא מעט צלמי אירועים מקצועיים שהם גם צלמי מגנטים.

אחד מהם הוא הצלם הטוב ביותר שאני מכיר, מוזמנים להיכנס לאתר שלו מכאן ובאמת אני מפרגן למי שיש לו עבודה טובה ואיכותית.

Call Now Button