מדפסת מגנטים

מחפשים מדפסת מגנטים ? אספתי עבורכם את כל מדפסות המגנטים הקיימות ומצאתי אותם באמזון בחצי מחיר ממה שהן עולות בארץ.

רגע אחד לפני שאתם מתחילים לפחד מכל מיני דברים שבטוח אלו שמוכרים מדפסות להפקת מגנטים בארץ יפחידו אתכם, אני יכול להגיד לכם שאתם יכולים להיות הכי רגועים שיש.

גם אם תהיה לכם תקלה במדפסת ותגיעו לחנות ממנה קניתם, הם יפנו אתכם בכל מקרה לחברה.

מעבר לזה, אני אמצא לכם עוד הרבה ציוד למגנטים באמזון שגם כולל המשלוח לישראל יעלו לכם הרבה פחות ממה שתשלמו בארץ.

מהניסיון האישי שלי שפעם היו מדפסות אפסון הדגם הנוסטלגי L800 והיו לו המון תקלות בגלל שהמיכלי דיו היו מחוברים עם ברז, כל פעם שהייתה תקלה שלחו אותי לחברה בבני ברק לסדר את זה מולם, הם היו לוקחים את המדפסת ליומיים ואחרי יומיים צריך לחזור שוב לקחת חזרה את המדפסת. אז אתם פוחדים לגבי אחריות זה גם ככה לא יהיה מול מי שמוכר לכם, אז למה לשלם כפול? בואו תראו איזה מחירים מצאתי לכם באמון.

המדפסת הראשונה מדפסת דיו Epson EcoTank ET-2800

מבין כל המדפסות הקיימות להפקת מגנטים, המותג של Epson הוא המותג שמביא את הדרך הכי חסכונית להדפסה. מדובר על מדפסות עם מיכלי דיו שאתם יכולים למלא דיו מקורי וזאת הדרך גם לתת ללקוחות שלכם מגנטים איכותיים. שאתם משתמשים בדיו מקורי אתם יכולים להיות רגועים שהמגנטים שלכם לא ידהו.

מדפסת מגנטים מומלצת

לרכישות המדפסת אתם יוכלים להגיע לעמוד באתר אמזון בלחיצה כאן ולרכוש את המדפסת במחיר של (179$) נכון לכתיבת שורות אלו בזמן שהמחיר הממוצע של המדפסת הזאת בארץ הוא 1170 ש"ח. אם נעשה השוואה והמרה של הסכום לשקלים. 179*3.5=626 ש"ח, מול 1170 ש"ח שזה המחיר בישראל. אז אם בא לכם לחסוך 544 ש"ח, אז תקנו באמזון את המדפסת.

מדפסת מיצובישי d90/d80

לאלו ממכם שבאמת רוצים איכות פיתוח תמונות מגנט ולא מוכנים להתפשר על האיכות של המגנטים שהם נותנים ללקוח שלהם, מדפסת מיצובישי d90/d80 מדפסת טרמית היא הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים למצוא. יש עוד סוגים של מדפסות טרמיות לפיתוח מגנטים נוספות, אבל אל תשכחו שאתם בוחרים מדפסת טרמית שהיא יקרה בהשוואה למדפסות פוטו עם דיו, חשוב מאוד גם לקחת בחשבון את העלות של הריבונים והדפים שאתם תצטרכו לקנות.

מדפסות מיצובישי למגנטים באתר אמזון בלחיצה כאן תוכלו למצוא את כל מדפסות מיצובישי במחיר מטורף בהשוואה למה שזה נמכר בארץ.

מדפסת מיצובישי D80 למגנטים המחיר הממוצע של בארץ הוא 3200 ש"ח, לפי מה שאני רואה באתר של זאפ השוואת מחירים, לעומת זאת המחיר שלה באמזון הוא 547$ שזה פחות מ 2000 ש"ח. יש לכם חיסכון של מעל 1200 ש"ח אם אתם קונים מאמזון.

אתם לא צלמי מגנטים ומחפשים מדפסת מגנטים ביתית? הנה כמה מדפסות כאלו

בוא נתחיל בזה שאין דבר כזה מדפסת מגנטים לצלמי מגנטים. צלמי מגנטים יש להם מדפסת רגילה והם מדביקים את דפי הפוטו על דף מגנטי דביק. אחרי שזה מודבק על דף מגנטי שאותו חותכים באמצעות גילוטינה.

אז לטובת אלו שרוצים מדפסת מגנטים ביתית אתם יכולים לעבור על הרשימה כאן באתר של אמזון, לדפי מגנט עצמם מהניסיון בגלל שהם יוצאים מאוד כבדים במשלוח, בשביל שזה יהיה לכם משתלם אתם צריכים להזמין כמות מאוד גדולה. לכן, במקרה של דפי מגנטי ממליץ לקנות בארץ זה עולה בערך 1.2 ש"ח לכל דף מגנט. אתם יכולים לקנות את זה בחנות של ש.ר.מ הם נמצאים ברחוב טברסקי 8 בתל אביב, יורדים לחניון ומבקשים לדבר שם עם עופר (שהוא נחמד מאוד). והוא ידאג לכם לכל מה שאתם צריכים מבחינת דפי מגנטים ופוטו באיכות מעולה והכי חשוב מחיר הוגן.

Call Now Button