מחירי מגנטים באירועים קטנים

חוגגים בקרוב אירוע קטן ורוצים לדעת מהם מחירי מגנטים באירועים קטנים בשביל לדעת כמה באמת הולך לעלות לכם כל הסיפור הזה של צילום מגנטים לאירועים קטנים.

יש לא מעט מעט מרכיבים שקובעים את המחיר של צילום מגנטים באירוע, אבל החלטתי להכין לכם טבלה מסודרת שכוללת בתוכה עלות לפי כמות מוזמנים באירוע.

מחירי מגנטים באירועים קטנים – טבלת המחירים של יויו מגנט

לפני שאתם רואים את המחירים בטבלה, חשוב להבין, לא מדובר על מחירון שהוא קבוע ומוגדר, מדובר על שוק חופשי וכל צלם מגנטים יכול לדרוש כמה שהוא רוצה.

אבל מההיכרות שלי עם תחום המגנטים, אני יכול להציג לכם מחירים, וזה יתן לכם הערכת סדר גודל כמה אתם הולכים לשלם.

כמות מוזמנים טווח מחירים
30-50 מוזמנים 400-600 ₪
50-70 מוזמנים 450-650 ₪
70-100 מוזמנים 650-700 ₪
100-150 מוזמנים החל מ 700 ₪

אפשר לראות בטבלה בקלות שטווח המחירים לא משתנה בהרבה למרות שמספר המוזמנים כמעט מכפיל את עצמו, כלומר מספר המוזמנים אפילו משלש את עצמו והמחיר נשאר עדיין באותו טווח.

הסיבות לכך שכמות מוזמנים לא תמיד משפיעות על המחיר :

סוגרים תאריך :

אנחנו צלמי מגנטים לאירועים עובדים לפי תאריכים, כלומר בתור עסק כלכלי אם כבר אני סוגר תאריך אני מעדיף לצאת לאירוע שסכום הרווח שלו יותר גדול.

אם נניח מדובר על אירוע של 400 ₪, שהוא אירוע יותר קטן לעומת חתונה שבה יש 1000-1200 ₪ גם אם האירוע יותר גדול ויש קצת יותר עבודה, עדיין עדיף לי לצאת ולצלם חתונה.

מאשר לצלם אירוע של יום הולדת, בגלל זה המחירים האלו הם לא תמיד הכי זולים בגלל שהם סוגרים את האפשרות לקחת אירוע אחר עם מחירים יותר גבוהים.

כמה זמן חוגגים :

יש לא מעט אירועים עם כמות מוזמנים קטנה, אבל האירועים האלו נמשכים גם הרבה מאוד זמן.

אם נניח מדובר על אירוע שנמשך יותר משלוש שעות זה כבר הופך להיות ממש כמו אירוע רגיל.

לדוגמה נניח ויצאתי לצלם חתונה, בחתונה אני מצלם משעה 19:30 בערך נגיד עד שמגיעים האורחים זה נהייה 20:00 עד שעה 24:00 כלומר סה"כ צילומים של 4 שעות, ואם יש לכם אירוע קטן שנמשך שלוש שעת, אז ברור לכם שזה נהייה ממש כמעט כמו לצלם חתונה.

בגלל זה המחירים האלו יכולים להשתנות בהתאם לזמן האירוע.

והנה הטבלה הבאה שהכנתי לכם היא מציגה את משך האירוע, וכמה נהוג לגבות בדרך כלל בממוצע לפי שעת עבודה.

יש לא מעט צלמי מגנטים שמתמחרים לפי שעה (אני לא אחד מהם) כי כל אחד מהם עושה את החשבון שלו, או שיש לו דרך אחרת לשווק את עצמו ולמכור אירועים.

כמות שעות מחיר לפי שעות
2 שעות מחיר לשעה 200 ₪
3-4 שעות מחיר לשעה 150 ₪
4 שעות ומעלה מחיר לשעה החל מ 150 ₪

כמו שאתם רואים, ככל שעולים בכמות השעות המחיר לשעה יורד מעט, אבל בשורה התחתונה בהתאם לגודל האירוע, המחיר שלכם רק עולה.

לכן, שיטת תמחור לפי שעות היא לא תמיד עדיפה, נניח ואתם מזמינים צילום מגנטים לאירוע קטן במחיר של 150 ₪ לשעה ויש לכם 4 שעות עבודה שאתם רוצים באירוע, כי חשוב לכם שאולי הצלם של המגנטים יהיה גם הצלם של האירוע.

חשוב אגב לעדכן, כדי שהצלם ידע איך להתכונן לאירוע.

זה בעיקר שאנשים בוחרים בצלם מגנטים שיהיה גם הצלם של האירוע, האירועים בהם רוב המקרים האלו קורים זה אירועי ברית מילה, שבונים על המגנטים לצלם את האירוע.

היום בהרבה מאוד אירועים אנשים בוחרים במקום להזמין גם צלם לברית וגם להזמין צלם מגנטים, מחפשים צלם מגנטים שיגיע לאירוע, ויהיה גם הצלם של האירוע ותוך כדי יפיק מגנטים לאורחים.

במקרה כזה צריכים לעשות לא מעט בדיקות מול מי עובדים, לא רק לבדוק את המחיר של הצילום לגבי אירוע קטן וגם לא רק את המחיר לגבי הצילום.

בכל מקרה צלם מגנטים שהוא גם הצלם של הברית יעלה לכם הרבה פחות מאשר יעלה לכם להזמין, שני אנשי מקצוע במקביל.

מחירי מגנטים באירועים קטנים
Call Now Button