מעבר למגנטים , כך תפיקו אירוע עסקי לעובדים לפסח

מעבר למגנטים

מעבר למגנטים – הדברים שאתם צריכים להכיר להפיק אירוע עסקי מיוחד ומרשים.

מגנטים הם ללא ספק חלק אינטגרלי מכל אירוע עסקי שאתם מתכננים לכבוד חג הפסח, אך מה עוד ניתן להוסיף כדי שההפקה ברמה גבוהה? הצטרפו אלינו לכתבה הבאה וגלו כמה טיפים נפלאים שיעזרו לכם להרים אירוע עסקי לעובדים בחג החירות הבא עלינו לטובה.

התחילו בהזמנה מגניבה שלא תשאיר עובד אחד בבית

כל אירוע לעובדים שלכם צריך להתחיל בהזמנה שעושה חשק להגיע. למעשה, כיום ישנם מגוון של כלים אינטרנטיים שיאפשרו לכם להכין הזמנות בעצמכם ולהוסיף מעט תוכן שמתכתב מצד אחד עם ההומור המשרדי הייחודי, ומן הצד השני עם רוח חג הפסח. לכן, התחילו ביצירת הזמנה מגניבה שתוודא שכולם יגיעו לאירוע.

בחרו נשנושים כשרים לפסח

כדי להיות על הצד הבטוח, כדי לבחור מאכלים אשר העובדים שלכם יוכלו לאכול מבלי לבדוק את הכשרות שלהם. למעשה, גם אם לא כל העובדים שלכם נמנעים מחמץ, רצוי לספק נשנושים אשר יהיו מתאימים גם לכאלו אשר שומרים על הלכות החג. כל זאת בכדי ליצור אווירה נעימה כבר מהשנייה הראשונה ולדאוג שכולם יצאו שבעים מהאירוע שתארגנו לעובדים

צרו תאורה מגניבה באירוע שלכם

במידה ואתם עושים את האירוע בתוך מתחם העבודה, חשוב ליצור אווירה נעימה בעזרת תאורה נכונה. ניתן לשכור כמה ספוטים או אפילו לרכוש מנורות קטנות וצבעוניות אשר יכניסו צבע וחיים גם לחללים משרדיים. כמובן שמומלץ גם לבחור במוזיקה טובה בכדי לאפשר לכל העובדים לצאת מהמוד של העובדה ולהיות משוחררים יותר

הוסיפו מעט אלכוהול – למצב רוח נפלא

אם כבר דיברנו על להיות משוחררים יותר בקרב עמיתים, הרי שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי הוספה של מעט אלכוהול לאירוע העסקי שלכם. לא חייבים להשקיע בברמן מקצועי אולם בהחלט כדי להוסיף קצת בירות או יין אשר יעניקו נופך חגיגי לאירוע ויאפשרו לכולם לתקשר בחופשיות רבה יותר.

קשטו את המתחם באווירת חג החירות

הוסיפו סממנים של חג החירות למתחם שבו יתקיים האירוע על ידי קישוט נכון וצבעוני. הקישוט יכול להתבטא בעזרת דגלונים חמודים, אקססוריז של החג או אפילו מפות מגניבות לכבוד פריסת החג.  בכל מקרה, כדאי שהמקום שבו תחגגו את חג הסוכות יאפשר לעובדים שלכם להרגיש שמדובר באירוע שכדאי להיות בו וכזה אשר שובר את השגרה של העבודה.

אל תשכחו את המתנות לעובדים ולעובדות שלכם

מתנות לעובדים ולעובדות מהוות חלק אינטגרלי מכל אירוע עסקי לעובדים שלכם ולא נגזים אם נאמר שהם אפילו מחכים לשלב הזה באירוע. לכן נסו לרכוש שי לחג אשר יראה לעובדים שלהם כמה הם משמעותיים לכם וכמה הם חלק מהמשפחה. ישנם מגוון של מתנות לעובדים ולעובדות שיעשו את העבודה ויאפשרו להם להתגאות במקום העבודה שלהם למשך כל השנה הקרובה.

למה כדאי להוסיף צלם מגנטים מקצועי לאירוע חברה

אם אתם חוגגים אירוע חברה, כדאי מאוד לבחור צלם מגנטים מקצועי שיגיע ותיעד עבורכם את האירוע ממגוון סיבות:

ליצור חיבור בין העובדים:

כאשר העובדים עומדים יחד להצטלם לתמונת מגנט זה יצר להם חיבור אישי, את התמונה של המגנט הם לוקחים יחד איתם והם יכולים לשים את התמונה במשרד ובכל פעם לראות ולהיזכר כמה כיף היה להם ביחד באירוע חברה.

לחזק את המותג ואת הקשר לערכי החברה:

שאתם עושים מגנטים לאירועי חברה ביחד עם צלם מקצועי, שמים את הלוגו של החברה והמותג על כל מגנט. ככה נוצר חיבור לערכי החברה והעובדים מזדהים עם המותג שלכם בצורה הטובה ביותר.

אז אם אתם רוצים לחגוג אירוע מיוחד, כדאי מאוד לשלב צילום מגנטים מקצועי שיהפוך את האירוע שלכם להרבה יותר מיוחד עבור העובדים שלכם.

למידע נוסף שיעזור לכם להבין איך לבחור צלם מגנטים >> בלחיצה כאן.

רוצים לדבר איתנו לקבל הצעת מחיר משתלמת לאירוע חברה? בואו נדבר.

Call Now Button