צלמי מגנטים רבים מטרידים את עצמם בשאלה הזאת "עד מתי נהייה כאן" הם שואלים את עצמם עד מתי תחום המגנטים לאירועים ימשיך להיות כל כך מבוקש והאם בשלב מסוים הם יסגרו את המצלמה ויפסיק הביקוש.

לכן לא פעם צלמי המגנטים ממצאים את עצמם מחדש ומתחילים להוסיף דברים נוספים לחלק מהאטרקציות שלהם כמו למשל קרח יבש לסלאו בחתונה (הכוונה לאותו "עשן כבד" , ומי שקצת יותר מבוגר בטח זוכר את ימי מלמחת המפרץ שהקודים היו "נחש צפע" ו "עשן כבד" אז היום העשן הכבד הפך להיות חלק מאטרקציות באירועים).

אז אם חייבים לנסות להתעדכן קבלו עדכון נוסף שהוא לא הכי חדש אלא הוא קיים כבר לא מעט זמן והוא מגנטים פולארויד , אותו המגנט רק בצורה שונה ויש כמה דגשים שכדאי לשים אליהם לב לפני שסוגרים עם צלם מגנטים הפקת מגנטים באירוע שלכם בסגנון פולארויד.

בלי למנציה

כן, בלי למנציה ואני גם מדגיש את זה בכותרת שכמו שכבר לא פעם אמרתי וציינתי שבהפקת מגנטים לאירועים חובה להוסיף למנציה ולא משנה מה עושים הפעם אני רוצה להדגיש שמגנטים פולארויד עושים בלי למנציה.

אז למה אני כל כך מתעקש שמגנטים פולארויד עושים בלי למנציה, כי אם כבר עושים מגנטים בסגנון פולארויד זה אומר שחייבים לתת למגנט עוד משהו שיהיה שונה ולא רק לשנות לו את הצורה.

למה אני מתכוון בשינוי צורה, ההבדל הראשון שאותו רואים בהסתכלות על מגנט רגיל מול מגנט בסגנון פולארויד הוא הגודל של המגנט, מגנט רגיל הוא בגודל של 7.5 ס"מ על 10 ס"מ ואילו מגנט בסגנון פולארויד הוא בגודל של 10 ס"מ על 10 ס"מ.

כשעושים מגנטים רגילים משתמשים באותם חומרים בדיוק חוץ מדבר אחד והוא דף הפוטו עליו מפתחים את התמונה, אם במגנטים לאירועים בסגנון רגיל משתשמים בדפי פוטו מסוג RC כלומר הדפים האלו מצפים בחומר מסוג RASIN COTAD שזהו חומר סילקוני שנמצא על הדף והוא מאפשר ללמינציה להידבק לדף באופ שימנע ממנה להתקלף אחרי זמן קצר .

אז מה זה פולארויד ואיך התחיל ? הפולארויד התחיל את דרכו והומצא בשנת 1948 באותה שנה שאנחנו הקמנו מדינה היו אנשים שהמציאו טכנולוגיות ששינו את העולם אבל אחרי תקופה קצה אנחנו בישראל המצאונו לא מעט דברים הרבה יותר מתקדמים כמו למשל ה ICQ ונכון לשימשו שלנו היום ה WAZE ואיך לא ההמצאה הגדולה מכולם והוא המובילאיי שבטח לא מעט ממכם שמעו עליו ועל הסכום שבו נמכרה החברה.

הנה קצת היסטוריה על מצלמת הפולארויד

 

 

אז למה בלי למנציה ? כי מגנטים פולארויד מלבד הגודל צריכים להיות שונים במהות ובדף שיהיה דומה כמה שיותר לתמונות הפולארויד של פעם .

לכן אם אתם סוגרים מול צלם מגנטים להפיק לכם באירוע מגנטים בסגנון פולארויד שימו לב טוב בטוב שהוא עובד אך ורק עם דפי סטאן ודיו מקורי ולא מסביר לכם כמה זה חשוב למנציה ואם תקבלו את הסבר הלמנציה סרבו בנימוס וצרו קשר עם חברה מקצועית יותר שמיבנה את ההבדל והחשיבות בין כל סוגי המגנטים.

את המגנטים הגדולים יותר אפשר גם לעצב עם מסגרת שהיא בסגנון של אינסטגרם ואז מקבלים מגנטים יותר גדולים מעוצבים עם מסגרת אינסטגרם.
מסגרת פולארויד מאופיניית בכך שהעיצוב מסגרת הוא בד"כ בצבעי אפור בהיר שכמעט ולא מורגש ונוטה יותר לאפרפר לבן למרות שניתן לעצב הכל בכל צבע שתרצו אבל העיקר הוא שהעיצוב הוא פס עבה בחלק התחתון של המסגרת ומסביב כל המסגרת היא באותו צבע וקצת יותר דקה מאשר החלק התחתון.

Call Now Button