אין מה לעשות, היום לכל אירוע הדבר הראשון אחרי שיש לנו מקום לחגוג הוא להזמין תקליטן לחתונה שיגרום לכולם לזוז על רחבת הריקודים.

אני מאמין שתקליטן טוב הוא תקליטן שיגרום לכולם לזוז על הרחבה ואפילו יגרום לכל מי שמכיר אתכם לדבר על האירוע שלכם הרבה אחרי האירוע, תקליטן שידע באמת להרגיש את הקהל ולא ישים את אותם שירי מיינסטירים שמתנגנטים בכל חתונה או אירוע אחר.

שימו לב שתקליטן לחתונה הוא גם תקליטן שיכול להתאים לכל אירוע אחר גם לימי הולדת אפילו לבר ובת מצוות.

בכדי לבדוק אם תקליטן באמת יודע להיות מקצועי ולהשתלט על כל סוג של אירוע קודם כל הוא חייב להראות בקיאות בכל סוגי המוזיקה.

תקליטן חייב לשלוט בכל סוגי המוזיקה בכדי לדעת להתאים את עצמו לסוג הקהל שלכם, הכוונה שאם התקליטן ניגן נניח שיר של שנות ה 80 וראה שיש התלהבות רבה מצד הקהל אז הוא צריך להמשיך בעוד 2 או אפילו 3 שירים קצרים של אותו סגנון מוזיקה, במידה והקהל מגיב שונה אז התקליטן חייב להפסיק עם אותם שירים גם אם מדובר בשירי חובה אותם בחרו בעלי האירוע בפגישת המוזיקה.

היום תקליטנים רבים רוצים למכור לאירוע עוד אטרקציות נוספות ללקוחות שלהם וזאת בכדי לפצות על המחיר הזול אותו הם גובים, ולמה הכוונה נניח ניגשתם לתקליטן וקיבלתם הצעת מחיר הכוללת בתוכה אטרקציות לאירוע ובנוסף שירות של מגנטים לאירועים בדרום אז התקליטן לא יהיה זה שיצלם גם את המגנטים במהלך האירוע והוא יזמין לאירוע קבלן שהוא צלם מגנטים שיבצע עבורו את העבודה, את המחיר שהוא יגבה מבעלי האירוע הוא כמובן יתן מחיר יותר זול לצלם המגנטים, אם התקלין הציע לכם שירות שלם צילום מגנטים לאירועים בדרום במחיר זול של פחות מ 700 ש"ח אז צלם המגנטים שיגיע יקבל הרבה פחות מזה וזה עלול להגיע לזה שצלם המגנטים שלכם יקבל רק 500 ש"ח ולכן הוא יעבוד בהתאם וכמות חומרי הגלם בהם הוא ישתמש תהייה נמוכה מאוד בגלל תמחור נמוך.
מכאן שבאותו מחיר של 700 ש"ח אתם יכולים לסגור לבד מול צלם מגנטים ולקבל שירות הרבה יותר טוב וכמות יותר גדולה של מגנטים.

 

בסרטון אתם יכולים לראות תקליטנית בעבודה עם ציוד מיוחד מאוד של תקליטנים שיש בו לא מעט אפקטים ואפשרויות לשליטה בקצב המוזיקה והעברת שירים רצופה ללא הפסקה במשך פרק זמן ממושך.

Call Now Button