איך להתלבש לחתונה

איך תצליח/י ליצור מראה נפלא ליום החתונה של החבר הקרוב או החברה או של קרוב המשפחה שמתחתן בקרוב, אז כן זה הגיע, תכינו את פנקס הצ'קים תרעננו את המלתחה שלכם כי עונת החתונות כבר כאן והגיע הזמן להתכונן בכל הכוח.

אז אחרי שקראתם את הפוסט הקודם שלי על איך להתכונן ולשמור על תזונה נכונה באירועים הנה מגיע הפוסט החדש איך להתלבש לאירוע, וגברים יקרים אתם לא לא חייבים לפסוח על הפוסט הזה ולחשוב שג'ינס וטי שירט יעשו את העבודה גם אם מדובר בטי שרט של לקסוט והוא מקורי ועלה לכם 600 ש"ח, אתם הולכים לחתונה תשקיעו קצת מעבר לזה, אני יודע שאתם יכולים.

איך תתלבשו ותשפרו את ההופעה, אני רוצה לשתף אתכם בסרטו של קים שהוא ממש נחמד ובו אפשר לראות איך להפוך כל הופעה הכי פשוטה למשהו מיוחד,

 

אז בשביל שיצאו לכם תמונות מגנטים יפות בחתונה שאתם הולכים אליה ולא תצטערו למה לא הכנסתם את הבטן בתונה הנה המדירך הקצר והיעיל ביותר להתלבש נכון לאירוע.

שלב 1 : 

תפסו כיוון, לפני שאתם בכלל מתחילים להתלבש חשוב למצוא כיוון, ולראות של מי החתונה, אם זאת החתונה שלך אחותך הקטנה אני מקווה בשבילה ובשביל שלא עלה לך בראש לשים את החולצת סוף מסלול שלך, אפילו שאתה ממש גאה בזה שסיימת רובאי 07 בגולני, יודעים מצדיעים לך אבל זאת החתונה של אחותך, אתה יכול להיכנס לזארה ולמצוא שם אחלה חליפות שיתאימו לאירוע ולסגור את כל הלוק לחתונה במקום אחד מבחינת לבוש.
ולכן נשים יקרות אם זאת חתונה של אח או אחות ומישהו קרוב כדאי מאוד להתלבש בהתאם, קחי בחשבון שצלמי האירוע יצלמו אותך ולכן כדאי מאוד להתלבש בצורה הולמת וגם שמלה מיוחדת לא תזיק ואת יכולה לבחור בכל צבע שאת רוצה, זה לא חייב להיות שחור.
אם החתונה של אח או אחות מומלץ "לדפוק הופעה" כלומר את הולכת להיות מספר 2 אחרי הכלה אז כדאי להופיע לאירוע בהתאם מומלץ ללבוש שמלה אדומה ועדיף שתהייה מבד מבריך וארוכה כמה שיותר ככה שהבד יתנפנף לו ואין מצב שלא ירגישו בנוחכות שלך.

זה לא הסגנון שלך אז אל תלבשי – זה המשפט שאת או אתה לוקחים איתכם אם זה לא הסגנון שלכם אז אל תלבשו, אני מדבר הפעם בעיקר לנשים ופחות לגברים, גברים יקרים אם חליפה זה לא הסגנון שלכם וזאת החתונה של אח או אחות תלבשו חליפה, לא מעניין שזה לא הסגנון שלכם.
אבל נשים יקרות אם שמלה מלאה בפייטים או נצנצים זה לא הסגנון שלכן, דלגו על ויש עוד לא מעט אופציות אחרות שיכולות להתאים לאירוע גם שמלה חלקה תעשה את העבודה.

שלב 2 : 

אז יש כיוון ויודעים מה רוצים ללבוש, קדימה יוצאים לחנויות, נשים בגלל שחנויות בגדים זה חלק בלתי נפרד מכן אני ממליץ בכל ביקור קניות ובקניון לעבור בין החנויות ולמצוא את מה שאתן מחפשות להיכנס למדוד ולהחילט עם עוד חברה או קרוב משפחה על ההתאמה של השמלה לאירוע.
גברים אתם פשוט יכולים להיכנס לזארה כמו שכבר ציינתי מקודם ולבחור חליפה שתתאים בדיוק לאירוע.

שלב 3 : 

תקחו אוויר, נשים יקרות אני יודע שלבשית מחטב זה חלק בלתי נפרד מהלבוש שלכן לאירועים אבל קחו מחטב שגם תוכלו לשבת לרקוד ובעיקר לנשום בתוכו.
זה לא סוד שלכל אישה מתחת לשמלה יש מחטב ושהוא באמת משפר את המראה של הגוף אבל בנינו כצלם מגנטים אני רואה נשים שבוקשי זזות בגלל כל המחטבים האלו.

אז נכון שבכל הפרסומות של החברות שמוכרות מחטבים יציגו לכן כמה הוא קליל ונוח ואת תראי בו 25 ק"ג פחות אבל בנינו בכל אותן פרסומות לבושות את המחטב נשים שבכלל לא זקוקות לו.
תבחרו מחטב במקום מקצועי ותמדדו אותו נסו לראות שבאמת אפשר לזוז ובשביל להיראות 25 ק"ג פחות פשוט צריך לרדת את אותו משקל עודף להימנע מאכילת מתוקים ולעשות ספורט.

לסיכום :

תתלבשו יפה תהנו מהחתונה וניפגש בפוסט הבא,

אם אהבתם תהיו נחמדים ושתפו את הפוסט הזה.

Call Now Button